Nastolatka z Polski poświęciła się POMOCY INDYJSKIM DZIECIOM!

Patrycja ma zaledwie 18 lat, a regularnie wyjeżdża do Indii.

Patrycja Mackiel ma nietypowe jak na dziewczyny w jej wieku zainteresowania. Nastolatkę od dziecka fascynują Indie i w wieku 18 lat oddała się pomocy indyjskim dzieciom. Swoją przygodę rozpoczęła dzięki mamie, która ozdabiała dom kadzidełkami i figurkami słoni. Teraz należy do fundacji zajmującej się edukacją sierot, a także wdowami i kobietami potrzebującymi pomocy.

Czy śliczna blondynka nie boi się, że może zostać zgwałcona? Jak środowisko reaguje na jej pasję? O tym wszystkim opowiedziała w „Pytaniu n śniadanie”. Pokazała też prywatne nagranie z jednej z indyjskich wiosek.

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

ZUS kontroluje przedsiębiorcze KOBIETY W CIĄŻY. "80 procent przypadków to fikcja" Będzie POLSKI SERIAL O ZOMBIE! Premiera na jesieni Przerażające fakty na temat pracy LEKARZY Żywiołowy taniec CHŁOPCA do piosenki Lady Gagi! Polacy 7. NAJBARDZIEJ OTYŁYM narodem Europy. Nie potrafimy się odchudzać? Wykorzystał brak prądu, by uciec od świeżo poślubionej żony Pierwsza PARODIA „Miłości na Bogato”! Lepsza od oryginału? Wygląda tak samo, a każdy widzi ją inaczej. Wszystko przez mały fragment MÓZGU Program do sporządzania portretów przestępców stworzył IDEAŁ PIĘKNA Janek zdradza, co wydarzy się w DRUGIM SEZONIE "Miłości na bogato" WALKA Dody i Agnieszki Szulim w parodii Majewskiego! 21-letnia modelka z Radomia podbija Indie