Nastolatka z Polski poświęciła się POMOCY INDYJSKIM DZIECIOM!

Patrycja ma zaledwie 18 lat, a regularnie wyjeżdża do Indii.

Patrycja Mackiel ma nietypowe jak na dziewczyny w jej wieku zainteresowania. Nastolatkę od dziecka fascynują Indie i w wieku 18 lat oddała się pomocy indyjskim dzieciom. Swoją przygodę rozpoczęła dzięki mamie, która ozdabiała dom kadzidełkami i figurkami słoni. Teraz należy do fundacji zajmującej się edukacją sierot, a także wdowami i kobietami potrzebującymi pomocy.

Czy śliczna blondynka nie boi się, że może zostać zgwałcona? Jak środowisko reaguje na jej pasję? O tym wszystkim opowiedziała w „Pytaniu n śniadanie”. Pokazała też prywatne nagranie z jednej z indyjskich wiosek.

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Urodziła się z DEFEKTEM NARZĄDÓW. Lekarz opracował zdumiewającą metodę leczenia 2 mln Polaków cierpi na przewlekłą chorobę płuc. Połowa o tym nie wie Wzruszająca historia NIEWIDOMEGO PSA Chińczycy pokochali 8-latkę z Polski. Powtórzy sukces Bayer Full? Polka nazywana "najszybszą babcią świata". Zdobyła Mont Blanc mając 68 lat Dolegliwość, która odbiera radość z seksu. Problem zgłasza ogromna liczba kobiet Przyczyny braku ochoty na seks po porodzie Okuliści ostrzegają: Polacy widzą coraz gorzej! Widzowie mdleli na premierze FILMU. Wszystko przez szokujące sceny Jej decyzja miała ogromne znaczenie dla chorych Polek. Reakcja była niesamowita! Oczyszczają organizm z toksyn, wspomagają leczenie RAKA. Zastąpią tradycyjną medycynę? Pokazała w teledysku prawdziwe KOBIECE PIĘKNO