Nastolatka z Polski poświęciła się POMOCY INDYJSKIM DZIECIOM!

Patrycja ma zaledwie 18 lat, a regularnie wyjeżdża do Indii.

Patrycja Mackiel ma nietypowe jak na dziewczyny w jej wieku zainteresowania. Nastolatkę od dziecka fascynują Indie i w wieku 18 lat oddała się pomocy indyjskim dzieciom. Swoją przygodę rozpoczęła dzięki mamie, która ozdabiała dom kadzidełkami i figurkami słoni. Teraz należy do fundacji zajmującej się edukacją sierot, a także wdowami i kobietami potrzebującymi pomocy.

Czy śliczna blondynka nie boi się, że może zostać zgwałcona? Jak środowisko reaguje na jej pasję? O tym wszystkim opowiedziała w „Pytaniu n śniadanie”. Pokazała też prywatne nagranie z jednej z indyjskich wiosek.

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Nastolatka ZABIJA ZWIERZĘTA i chwali się tym na Facebooku Zjadłaś owoc cytrusowy? Nie myj zębów! To uszkadza szkliwo Tak RATUJĄ PORWANE KOBIETY. Prywatny detektyw zdradził techniki operacyjne Jej wygląd przeraża. Polka w Londynie modyfikuje ciała Najlepszy sposób KROJENIA CEBULI według Gordona Ramseya 8 milionów Polaków ma ZABURZENIA PSYCHICZNE Wynajmujesz mieszkanie przez internet? Uważaj na zbyt niską cenę Z ukrytą kamerą próbowali kupić tabletkę "dzień po" Nauka języków w GIMNAZJUM bezskuteczna. System kuleje, a poziom jest gorszy niż podstawowy Kim Kardashian i Kanye West PRZED ŚLUBEM Jak wybrać DOBRY NÓŻ? Pamietaj, by nie myć go w zmywarce Jakie PRAWA ma kobieta wracająca do pracy po URODZENIU DZIECKA?