Nastolatka z Polski poświęciła się POMOCY INDYJSKIM DZIECIOM!

Patrycja ma zaledwie 18 lat, a regularnie wyjeżdża do Indii.

Patrycja Mackiel ma nietypowe jak na dziewczyny w jej wieku zainteresowania. Nastolatkę od dziecka fascynują Indie i w wieku 18 lat oddała się pomocy indyjskim dzieciom. Swoją przygodę rozpoczęła dzięki mamie, która ozdabiała dom kadzidełkami i figurkami słoni. Teraz należy do fundacji zajmującej się edukacją sierot, a także wdowami i kobietami potrzebującymi pomocy.

Czy śliczna blondynka nie boi się, że może zostać zgwałcona? Jak środowisko reaguje na jej pasję? O tym wszystkim opowiedziała w „Pytaniu n śniadanie”. Pokazała też prywatne nagranie z jednej z indyjskich wiosek.

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Obrońcy zwierząt KRYTYKUJĄ Katy Perry! Troskliwy labrador pomaga... w kąpieli niemowlaka Robisz ZAKUPY PRZEZ INTERNET? Poznaj swoje nowe prawa Brutalna prawda o skutkach PALENIA PAPIEROSÓW ZUS kontroluje przedsiębiorcze KOBIETY W CIĄŻY. "80 procent przypadków to fikcja" Mocne słowa kobiet. Odważyły się pokazać twarze i przyznać, jak potraktowali je mężczyźni Proste patenty na rozciągnięcie butów. Nawet o 2 centymetry! Zioła spoza Polski szczególnie niebezpieczne. Sprawdź, czego używasz w kuchni Ważna informacja dla DAWCÓW ORGANÓW. Sprawdź, zanim się zdecydujesz Jakub od pięciu lat systematycznie poprawia urodę... Najlepszy sposób KROJENIA CEBULI według Gordona Ramseya Mleko matki „szczepionką” na raka i cukrzycę? Lekarze nie mają wątpliwości