Nastolatka z Polski poświęciła się POMOCY INDYJSKIM DZIECIOM!

Patrycja ma zaledwie 18 lat, a regularnie wyjeżdża do Indii.

Patrycja Mackiel ma nietypowe jak na dziewczyny w jej wieku zainteresowania. Nastolatkę od dziecka fascynują Indie i w wieku 18 lat oddała się pomocy indyjskim dzieciom. Swoją przygodę rozpoczęła dzięki mamie, która ozdabiała dom kadzidełkami i figurkami słoni. Teraz należy do fundacji zajmującej się edukacją sierot, a także wdowami i kobietami potrzebującymi pomocy.

Czy śliczna blondynka nie boi się, że może zostać zgwałcona? Jak środowisko reaguje na jej pasję? O tym wszystkim opowiedziała w „Pytaniu n śniadanie”. Pokazała też prywatne nagranie z jednej z indyjskich wiosek.

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Przeżyła ŚMIERĆ KLINICZNĄ. Co widziała? Zrobił to z miłości do syna. Dziecko WYTATUOWAŁO mu własny rysunek Zjadłaś owoc cytrusowy? Nie myj zębów! To uszkadza szkliwo Savoir-vivre przy wielkanocnym stole. Dlaczego MAŁŻEŃSTWA NIE POWINNY siedzieć razem? KRĘPUJĄCE badanie ginekologiczne niepotrzebne? JAZDA NA ROWERZE doskonała dla naszych nóg. Zalet jest jednak znacznie więcej Jakie konsekwencje może mieć całkowite zrezygnowanie z CUKRU? Jeden z najmniej zdrowych świątecznych przysmaków. Co kryje się w BIAŁEJ KIEŁBASIE? Ameryka ją znienawidziła. Co stało się z "matką chrzestną ateizmu"? Jak ZMIENIĆ imię i nazwisko? Nie zawsze jest to możliwe Umalował ją JEJ CHŁOPAK! Jak wyszło? Z ukrytą kamerą próbowali kupić tabletkę "dzień po"