Nastolatka z Polski poświęciła się POMOCY INDYJSKIM DZIECIOM!

Patrycja ma zaledwie 18 lat, a regularnie wyjeżdża do Indii.

Patrycja Mackiel ma nietypowe jak na dziewczyny w jej wieku zainteresowania. Nastolatkę od dziecka fascynują Indie i w wieku 18 lat oddała się pomocy indyjskim dzieciom. Swoją przygodę rozpoczęła dzięki mamie, która ozdabiała dom kadzidełkami i figurkami słoni. Teraz należy do fundacji zajmującej się edukacją sierot, a także wdowami i kobietami potrzebującymi pomocy.

Czy śliczna blondynka nie boi się, że może zostać zgwałcona? Jak środowisko reaguje na jej pasję? O tym wszystkim opowiedziała w „Pytaniu n śniadanie”. Pokazała też prywatne nagranie z jednej z indyjskich wiosek.

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

10-kilogramowy RATLEREK uratował pana przed dzikiem! Artysta fotografuje dziewczyny tańczące na rurze… POD WODĄ! UNIWERSALNA modelka? Pozuje jako kobieta i mężczyzna Jakie PRAWA ma kobieta wracająca do pracy po URODZENIU DZIECKA? Które gwiazdy korzystają z porad WRÓŻKI? Polacy NARZEKAJĄ NA RZĄD i władzę! Wygląda tak samo, a każdy widzi ją inaczej. Wszystko przez mały fragment MÓZGU Ma nawet 4 razy mniej kalorii niż TRADYCYJNY PĄCZEK. Domowy przepis na dietetyczny przysmak Co piąte dziecko UDAJE DOROSŁEGO w sieci! RESTRYKCYJNA USTAWA usunie słodycze ze szkolnych sklepików Reakcje ZNANYCH MUZYKÓW na "50 Twarzy Greya" JENNIFER LAWRENCE na wrześniowej okładce VOGUE!