Nastolatka z Polski poświęciła się POMOCY INDYJSKIM DZIECIOM!

Patrycja ma zaledwie 18 lat, a regularnie wyjeżdża do Indii.

Patrycja Mackiel ma nietypowe jak na dziewczyny w jej wieku zainteresowania. Nastolatkę od dziecka fascynują Indie i w wieku 18 lat oddała się pomocy indyjskim dzieciom. Swoją przygodę rozpoczęła dzięki mamie, która ozdabiała dom kadzidełkami i figurkami słoni. Teraz należy do fundacji zajmującej się edukacją sierot, a także wdowami i kobietami potrzebującymi pomocy.

Czy śliczna blondynka nie boi się, że może zostać zgwałcona? Jak środowisko reaguje na jej pasję? O tym wszystkim opowiedziała w „Pytaniu n śniadanie”. Pokazała też prywatne nagranie z jednej z indyjskich wiosek.

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Co kryje się w MIĘSIE MIELONYM? Uważaj na sztuczki producentów Dip z KOZIEGO SERKA i awokado. Idealny jako dodatek do przekąsek Trzy sposoby na BURZĘ LOKÓW bez użycia ciepła! Jej historia ma zachęcać do przeszczepów. Na swoje serce czekała 7 lat Zajęcia z EWĄ CHODAKOWSKĄ zamiast lekcji WF-u Jak nauczyć się asertywności? Najlepszy jest amerykański sposób "na kanapkę" NAGA Miley Cyrus w teledysku „Wrecking Ball”! Nigdy nie wchodź do wody bez rozgrzewki Ma 9 lat i ciało jak z gumy. Polska może być z niej dumna Epilacja jeszcze skuteczniejsza od depilacji. Nowa metoda trwale niszczy włos! Łagodzi ból, koryguje wady postawy. Wszystko o KINESIOTAPINGU Stosujesz DIETĘ w CIĄŻY? To jeden z powodów otyłości u dzieci