Nastolatka z Polski poświęciła się POMOCY INDYJSKIM DZIECIOM!

Patrycja ma zaledwie 18 lat, a regularnie wyjeżdża do Indii.

Patrycja Mackiel ma nietypowe jak na dziewczyny w jej wieku zainteresowania. Nastolatkę od dziecka fascynują Indie i w wieku 18 lat oddała się pomocy indyjskim dzieciom. Swoją przygodę rozpoczęła dzięki mamie, która ozdabiała dom kadzidełkami i figurkami słoni. Teraz należy do fundacji zajmującej się edukacją sierot, a także wdowami i kobietami potrzebującymi pomocy.

Czy śliczna blondynka nie boi się, że może zostać zgwałcona? Jak środowisko reaguje na jej pasję? O tym wszystkim opowiedziała w „Pytaniu n śniadanie”. Pokazała też prywatne nagranie z jednej z indyjskich wiosek.

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak suszyć mokre włosy? One wiedzą to NAJLEPIEJ! Frytki afrodyzjakiem? Jeśli są z... BAKŁAŻANA Abstrachuje szczerze o FACEBOOKU i INSTAGRAMIE! Powszechnie dostępny środek SZCZEGÓLNIE NIEBEZPIECZNY dla osób na diecie Urszula Radwańska bez bielizny na uroczystej gali Wimbledonu! Banalna recepta na zachowanie MŁODOŚCI. Kolory na talerzu Polacy na bakier z wodą i mydłem. "Co 10. rodak NIE MA SZCZOTECZKI do zębów" Homoseksualista i konserwatysta. Polak jest członkiem brytyjskiego parlamentu W jego składzie znajdziesz nawet WODOROSTY. Tak oszukują nas producenci Napój z kofeiną zamiast kawy? Zastanów się, pijesz składnik nawozów sztucznych Jak powstają skórzane meble? Jednym z etapów jest moczenie w krowim moczu To nie są zdjęcia! REALISTYCZNE OBRAZY zostały wykonane długopisem