Nastolatka z Polski poświęciła się POMOCY INDYJSKIM DZIECIOM!

Patrycja ma zaledwie 18 lat, a regularnie wyjeżdża do Indii.

Patrycja Mackiel ma nietypowe jak na dziewczyny w jej wieku zainteresowania. Nastolatkę od dziecka fascynują Indie i w wieku 18 lat oddała się pomocy indyjskim dzieciom. Swoją przygodę rozpoczęła dzięki mamie, która ozdabiała dom kadzidełkami i figurkami słoni. Teraz należy do fundacji zajmującej się edukacją sierot, a także wdowami i kobietami potrzebującymi pomocy.

Czy śliczna blondynka nie boi się, że może zostać zgwałcona? Jak środowisko reaguje na jej pasję? O tym wszystkim opowiedziała w „Pytaniu n śniadanie”. Pokazała też prywatne nagranie z jednej z indyjskich wiosek.

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ma 9 lat i ciało jak z gumy. Polska może być z niej dumna ŻELAZKO: fakty i mity. Sprawdź, zanim kupisz Rodzice są czarnoskórzy. Ich dzieci urodziły się z bielactwem Cztery lata i 26 krajów. Podczas podróży nagrywał FILM ZARĘCZYNOWY! Tak szkolą muzułmańskie kobiety. Rosyjska reporterka dotarła do źródeł Aż 90 proc. Polaków cierpi na niedobory witaminy D Rośnie popularność DOUL w Polsce! Dzięki nim poród będzie łatwiejszy Robisz ZAKUPY PRZEZ INTERNET? Poznaj swoje nowe prawa Rewolucyjna metoda odmieni życie CUKRZYKÓW. Jej autorami są Polacy! Seks bez tajemnic. Nastolatki i dziewictwo Jak ZMIENIĆ imię i nazwisko? Nie zawsze jest to możliwe Jest zdrowa, póki nie trafi do puszki. Producenci oszukują i marnują odżywcze wartości SOI