Nastolatka z Polski poświęciła się POMOCY INDYJSKIM DZIECIOM!

Patrycja ma zaledwie 18 lat, a regularnie wyjeżdża do Indii.

Patrycja Mackiel ma nietypowe jak na dziewczyny w jej wieku zainteresowania. Nastolatkę od dziecka fascynują Indie i w wieku 18 lat oddała się pomocy indyjskim dzieciom. Swoją przygodę rozpoczęła dzięki mamie, która ozdabiała dom kadzidełkami i figurkami słoni. Teraz należy do fundacji zajmującej się edukacją sierot, a także wdowami i kobietami potrzebującymi pomocy.

Czy śliczna blondynka nie boi się, że może zostać zgwałcona? Jak środowisko reaguje na jej pasję? O tym wszystkim opowiedziała w „Pytaniu n śniadanie”. Pokazała też prywatne nagranie z jednej z indyjskich wiosek.

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

SZYMON MAJEWSKI parodiuje teledysk Nataszy Urbańskiej! Obsługiwały Lecha Wałęsę, Natalię Oreiro i Dalajlamę. Agentki strefy VIP zdradzają kulisy zawodu BANANOWA przekąska dla dbających o linię SYN Grzegorza Ciechowskiego o KOLEKCJI inspirowanej stylem muzyka W trakcie grypy nie rezygnuj z KARMIENIA PIERSIĄ. Jest ważny powód Niewłaściwie przechowywane wydzielają substancje toksyczne. Gdzie trzymać warzywa? Zjadłaś owoc cytrusowy? Nie myj zębów! To uszkadza szkliwo 2 mln Polaków cierpi na przewlekłą chorobę płuc. Połowa o tym nie wie Najlepsze momenty rozmowy z EWĄ KOPACZ. Wywiad w Vivie niczego jej nie nauczył? Jest zdrowy i nie tuczy. Cała prawda o MAKARONIE Wadliwe IMPLANTY PIERSI nadal zagrażają zdrowiu kobiet. Wśród poszkodowanych Polki Nieleczone bywa przyczyną powstawania guzów i ropni. Wszystko o ZAPALENIU ZATOK