Nastolatka z Polski poświęciła się POMOCY INDYJSKIM DZIECIOM!

Patrycja ma zaledwie 18 lat, a regularnie wyjeżdża do Indii.

Patrycja Mackiel ma nietypowe jak na dziewczyny w jej wieku zainteresowania. Nastolatkę od dziecka fascynują Indie i w wieku 18 lat oddała się pomocy indyjskim dzieciom. Swoją przygodę rozpoczęła dzięki mamie, która ozdabiała dom kadzidełkami i figurkami słoni. Teraz należy do fundacji zajmującej się edukacją sierot, a także wdowami i kobietami potrzebującymi pomocy.

Czy śliczna blondynka nie boi się, że może zostać zgwałcona? Jak środowisko reaguje na jej pasję? O tym wszystkim opowiedziała w „Pytaniu n śniadanie”. Pokazała też prywatne nagranie z jednej z indyjskich wiosek.

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Najczęstsze przyczyny męskich problemów z EREKCJĄ BANANOWA przekąska dla dbających o linię Cała prawda o cudzie narodzin. Tak wygląda PORODÓWKA Uważaj, żeby nie zarazić się od psa. Groźne pasożyty niebezpieczne zwłaszcza dla dzieci! Coś dla fanów PIKANTNYCH dodatków. Szybki sos do przekąsek i mięsa Piją je nawet dzieci. Popularne napoje mogą mieć TOKSYCZNE DZIAŁANIE! Polacy mają dość rodzinnych wakacji. Czym kuszą oferty dla singli? Jak nauczyć się asertywności? Najlepszy jest amerykański sposób "na kanapkę" Artystka maluje WAGINĄ! Na środku ulicy! Mają najgorszą kuchnię na świecie, ale ta potrawa to wyjątek. Zjadają jej ponad tonę! Ile naprawdę ZARABIAJĄ polscy KSIĘŻA? Idealny trening dla zapracowanych. 4 minuty, 3 razy w tygodniu, a efekt zaskakujący!