Brutalna prawda o skutkach PALENIA PAPIEROSÓW

Sugestywna animacja stworzona przez fińską organizację ds. walki z rakiem pokazuje, jakie spustoszenie w organizmie powodują papierosy.

Sugestywna animacja stworzona przez fińską organizację ds. walki z rakiem pokazuje, jakie spustoszenie w organizmie powodują papierosy. Dzięki interaktywnej infografice można zobaczyć różnice w wyglądzie osoby palącej i niepalącej, oraz sprawdzić jak palenie wpływa na poszczególne partie ciała i narządy.

Prezentacja na stronie Tobacco Body wykonana została zarówno na modelu kobiety, jak i mężczyzny.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Mężczyzna nie pomaga w domu? To może być twoja wina Internauci oszaleli na punkcie małej tancerki. Rusza się jak prawdziwa diwa Podstępny nowotwór. Przebiega bezobjawowo, bardzo często kończy się śmiercią Banalna recepta na zachowanie MŁODOŚCI. Kolory na talerzu Ulga podatkowa to tylko jeden z przywilejów. Na co mogą liczyć DAWCY KRWI? Efektowny sposób wyrabiania LODÓW Zaczynała blogować z Kasią Tusk. Teraz radzi sobie sama Ilu partnerów seksualnych miałeś? Tak odpowiadali AMERYKANIE Prosty przepis na domowy chleb z nasion BEZ MĄKI Naturalny lek o niezwykłych właściwościach. Oczyszcza krew i cały organizm To nie są zdjęcia! REALISTYCZNE OBRAZY zostały wykonane długopisem Skarżysz się na BÓL PLECÓW? Na dłuższą metę odpoczynek nie wystarczy