Brutalna prawda o skutkach PALENIA PAPIEROSÓW

Sugestywna animacja stworzona przez fińską organizację ds. walki z rakiem pokazuje, jakie spustoszenie w organizmie powodują papierosy.

Sugestywna animacja stworzona przez fińską organizację ds. walki z rakiem pokazuje, jakie spustoszenie w organizmie powodują papierosy. Dzięki interaktywnej infografice można zobaczyć różnice w wyglądzie osoby palącej i niepalącej, oraz sprawdzić jak palenie wpływa na poszczególne partie ciała i narządy.

Prezentacja na stronie Tobacco Body wykonana została zarówno na modelu kobiety, jak i mężczyzny.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Żywiołowy taniec CHŁOPCA do piosenki Lady Gagi! Zapach jest najważniejszy. Decyduje o ZACHOWANIU PŁCIOWYM Oto nowa piramida żywieniowa. To, co było niepolecane, teraz jest podstawą diety Zarabiają nawet 40 tysięcy miesięcznie! Tak pracują POLSCY MĘŻCZYŹNI na telefon POLSCY RAPERZY popisują się w sieci. Są wśród nich kobiety Rozpaczliwy singiel ROBINA THICKE. Śpiewa dla żony Zgłosiło się około 1500 chętnych! PIERWSZY ODCINEK już w kwietniu Louis Hamilton zagrał w paintballa z PÓŁNAGIM KOLEGĄ! Strzelał do jego pośladków Polacy NARZEKAJĄ NA RZĄD i władzę! Ukradli URNĘ Z PROCHAMI własnego dziadka! Myśleli, że to narkotyki Jakie ryby jeść, a jakich unikać? Na czarnej liście m.in. TOKSYCZNY TUŃCZYK Najlepszy SEKS PO KŁÓTNI. Dlaczego godzimy się w łóżku?