Brutalna prawda o skutkach PALENIA PAPIEROSÓW

Sugestywna animacja stworzona przez fińską organizację ds. walki z rakiem pokazuje, jakie spustoszenie w organizmie powodują papierosy.

Sugestywna animacja stworzona przez fińską organizację ds. walki z rakiem pokazuje, jakie spustoszenie w organizmie powodują papierosy. Dzięki interaktywnej infografice można zobaczyć różnice w wyglądzie osoby palącej i niepalącej, oraz sprawdzić jak palenie wpływa na poszczególne partie ciała i narządy.

Prezentacja na stronie Tobacco Body wykonana została zarówno na modelu kobiety, jak i mężczyzny.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Dlaczego Polacy nie decydują się na RODZICIELSTWO? Większość chce trójki dzieci Twoje ciało jest opuchnięte? Może to świadczyć o PROBLEMIE Z NERKAMI Tak przygotowywali się do otwarcia pierwszego fast foodu w Polsce. Archiwalna relacja pracowników 25 najbardziej uzależniających produktów spożywczych Najzdrowszy zamiennik mięsa? Zobacz, zanim włączysz go do diety Mucha znów powiedziała za dużo. Robi to celowo? Z ukrytą kamerą próbowali kupić tabletkę "dzień po" BLW - kontrowersyjna metoda karmienia dzieci Choroba nie tylko dorosłych. SEKSOHOLIZM zaczyna się dużo wcześniej Pierwszy taki poród w historii. Matka prosi o ANONIMOWOŚĆ Ciężka praca za małe pieniądze. Tak wygląda służba u królowej Elżbiety II Wykorzystał rentgen do stworzenia ARTYSTYCZNYCH FOTOGRAFII