Brutalna prawda o skutkach PALENIA PAPIEROSÓW

Sugestywna animacja stworzona przez fińską organizację ds. walki z rakiem pokazuje, jakie spustoszenie w organizmie powodują papierosy.

Sugestywna animacja stworzona przez fińską organizację ds. walki z rakiem pokazuje, jakie spustoszenie w organizmie powodują papierosy. Dzięki interaktywnej infografice można zobaczyć różnice w wyglądzie osoby palącej i niepalącej, oraz sprawdzić jak palenie wpływa na poszczególne partie ciała i narządy.

Prezentacja na stronie Tobacco Body wykonana została zarówno na modelu kobiety, jak i mężczyzny.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Stosujesz DIETĘ w CIĄŻY? To jeden z powodów otyłości u dzieci Sposób na grzywkę BEZ SKRACANIA włosów! Co drugi mężczyzna i co trzecia kobieta. Tak zdradzają Polacy Ulga podatkowa to tylko jeden z przywilejów. Na co mogą liczyć DAWCY KRWI? Była najpopularniejszą polską modelką XXL. Dla chorej matki schudła 65 kilogramów Mężczyzna z szydełkiem. Kiedyś się tego wstydził, dziś robi na tym biznes Holland o pracy nad "House of Cards". Są minusy Rewolucyjna metoda odmieni życie CUKRZYKÓW. Jej autorami są Polacy! Chronią przed rakiem, odchudzają. Zdrowotne właściwości POMARAŃCZY Adam Levin zaśpiewał jak MICHAEL JACKSON i FRANK SINATRA! Najlepszy SEKS PO KŁÓTNI. Dlaczego godzimy się w łóżku? Większy biust w 20 minut. Ryzykowny zabieg POWIĘKSZANIA PIERSI