Ich problemem jest ZBYT MAŁA WAGA. Wszystko przez choroby cywilizacyjne

Powodem niedowagi mogą być m.in. choroby pasożytnicze i metaboliczne oraz zaburzenia endokrynologiczne.

W dobie mody na bycie fit, wiele kobiet szuka sposobu na schudnięcie. Coraz częściej jednak choroby cywilizacyjne powodują inną przypadłość — niedowagę. Co zaskakujące, przytyć jest zdecydowanie trudniej niż schudnąć. Niedowaga może być spowodowana wieloma czynnikami, m.in.: chorobami pasożytniczymi, zaburzeniami endokrynologicznymi,  chorobami metabolicznymi czy stresem.

Jak zdrowo przytyć? Specjalista ds. żywienia człowieka Monika Stromkie-Złomaniec wyjaśnia, na co zwócić szczególną uwagę i jak komponować menu.

Źródło: Newsrm.tv

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Nie daj się oszukać. Produkty PEŁNOZIARNISTE nie zawsze zdrowe Strona internetowa pokaże, jak BĘDZIESZ WYGLĄDAŁ ZA 20 LAT! Powody, przez które urzędnik nie pozwoli ci ZMIENIĆ NAZWISKA SZYMON MAJEWSKI parodiuje teledysk Nataszy Urbańskiej! Wstydliwy problem kobiet. By sobie pomóc, ty i partner powinniście przestrzegać kilku zasad Sprawdź, czy grozi Ci uzależnienie od ALKOHOLU Urszula Radwańska bez bielizny na uroczystej gali Wimbledonu! Tej wiosny modna będziesz dzięki... drukarce! Ciąża spowodowała u niej WSTYDLIWE ZMIANY Sądzisz, że jesteś dobrym człowiekiem? Jeden test i odpowiedź nie będzie oczywista W której ławce siedzi twoje dziecko? Miejsce w sali lekcyjnej ma znaczenie Najbardziej wzruszający filmik sieci. Żołnierze wracają DO DOMU!