Urządź sobie domowe SPA. Cztery pomysły na piękne włosy i skórę

Dzięki naszym przepisom stworzysz maseczki do pielęgnacji włosów, twarzy i dekoltu. Gdy substancje będą wnikały w strukturę włosa i skóry, ty możesz w tym czasie przygotować surówkę piękności inspirowaną przepisem Heleny Rubinstein.

Gdy substancje będą wnikały w strukturę włosa i skóry, ty możesz w tym czasie stworzyć surówkę piękności inspirowaną Heleną Rubinstein

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Smaczne i szybkie PRZEKĄSKI dla niespodziewanych gości Strona internetowa pokaże, jak BĘDZIESZ WYGLĄDAŁ ZA 20 LAT! Wstydliwy nowotwór. Dotyka aż 10 TYSIĘCY mężczyzn rocznie Żywiołowy taniec CHŁOPCA do piosenki Lady Gagi! Niewłaściwie przechowywane wydzielają substancje toksyczne. Gdzie trzymać warzywa? „Najbardziej zmysłowo pachnie kobieta, która nie myje się codziennie”. Jak odbieramy zapachy? Najlepszy SEKS PO KŁÓTNI. Dlaczego godzimy się w łóżku? Najzdrowsza WODA to ta Z KRANU. Pij zamiast mineralnej i nie gotuj 4 filiżanki kawy - tyle wystarczy, by poważnie obniżyć płodność! BLW - kontrowersyjna metoda karmienia dzieci Zrobił to z miłości do syna. Dziecko WYTATUOWAŁO mu własny rysunek Kontrowersje wokół Jana Pawła II. "Jak mógł zostać świętym?"