Polska dziennikarka miała romans z ROSYJSKIM SNAJPEREM

Poznali się 12 lat temu podczas podróży pociągiem na Bajkał. Polka niemal od początku wiedziała, że jest żołnierzem specnazu.

Poznali się 12 lat temu podczas podróży pociągiem na Bajkał. Polka niemal od początku wiedziała, że jest żołnierzem specnazu. Dopiero później dowiedziała się, że jest snajperem. Reporterka Anna Wojtacha opowiedziała o swojej miłości do Rosjanina Ogiego, z którym przez 3 lata miała romans. Ze związku na odległość zrezygnowała jednak z powodów zawodowych.

Teraz przyznaje, że wciąż mają kontakt, a ich miłość nie wygasła.

Zakochaliśmy się w sobie jadąc koleją transsyberyjską. Już wprawdzie nie jesteśmy razem, ale cały czas mamy kontakt — powiedziała w TVP. Zdarzało się, że nie mieliśmy konatktu przez pół roku. Nauczyłam się jednej, ważnej rzeczy — nie zadaje się pytań, bo on i tak nie odpowie.

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Odchudzanie nie musi być drogie! TANIE ZAMIENNIKI dietetycznych produktów Napój z kofeiną zamiast kawy? Zastanów się, pijesz składnik nawozów sztucznych Cała prawda o cudzie narodzin. Tak wygląda PORODÓWKA Edukacja seksualna coraz bardziej kontrowersyjna. "To zmusza dzieci do oglądania PORNOGRAFII" Przez ojca sadystę straciła wiarę w siebie. Niezwykła metamorfoza pani Krystyny Saszetki, żelki, syropy. Rodzice chętnie podają je dzieciom, nawet nie wiedząc, jak szkodzą Siostra Beyonce POBIŁA JAY-Z! Piją je nawet dzieci. Popularne napoje mogą mieć TOKSYCZNE DZIAŁANIE! KATE ROZZ ma swój program na Youtube. Udaje REPORTERKĘ W BRAZYLII Tak RATUJĄ PORWANE KOBIETY. Prywatny detektyw zdradził techniki operacyjne Latem nakładasz krem z filtrem. A co z WITAMINĄ D? Rosjanie nabijają się z AMERYKAŃSKIEJ GWIAZDKI. Przesadzili?