Polska dziennikarka miała romans z ROSYJSKIM SNAJPEREM

Poznali się 12 lat temu podczas podróży pociągiem na Bajkał. Polka niemal od początku wiedziała, że jest żołnierzem specnazu.

Poznali się 12 lat temu podczas podróży pociągiem na Bajkał. Polka niemal od początku wiedziała, że jest żołnierzem specnazu. Dopiero później dowiedziała się, że jest snajperem. Reporterka Anna Wojtacha opowiedziała o swojej miłości do Rosjanina Ogiego, z którym przez 3 lata miała romans. Ze związku na odległość zrezygnowała jednak z powodów zawodowych.

Teraz przyznaje, że wciąż mają kontakt, a ich miłość nie wygasła.

Zakochaliśmy się w sobie jadąc koleją transsyberyjską. Już wprawdzie nie jesteśmy razem, ale cały czas mamy kontakt — powiedziała w TVP. Zdarzało się, że nie mieliśmy konatktu przez pół roku. Nauczyłam się jednej, ważnej rzeczy — nie zadaje się pytań, bo on i tak nie odpowie.

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Nowe zasady PRZEWOŻENIA DZIECI w samochodach. Będzie bezpieczniej? Ciężka praca za małe pieniądze. Tak wygląda służba u królowej Elżbiety II „Light” nie znaczy zdrowy. Mniej cukru czy tłuszczu to więcej chemii Nie tylko kolor ma znaczenie. Jakich BANANÓW nie powinniśmy kupować? Chroni przed osteoporozą i KOBIECYMI nowotworami. Jednak wciąż jemy jej za mało Uważaj na PASOŻYTY. Twoje dziecko może być nosicielem PARODIE utworu "BRAĆ" Donatana, Cleo i zespołu Enej Dlaczego tkwimy w nieudanym małżeństwie? "Oprawca jest jak narkotyk" Natalia Siwiec pozuje w TUTORIALU MAKIJAŻOWYM Niepełnosprawne zwierzęta są bardziej związane z człowiekiem Kobieta za kierownicą taksówki. Zdradziła PIKANTNE SZCZEGÓŁY swojej pracy Jak żyć z KREDYTEM NA 30 LAT?