Polska dziennikarka miała romans z ROSYJSKIM SNAJPEREM

Poznali się 12 lat temu podczas podróży pociągiem na Bajkał. Polka niemal od początku wiedziała, że jest żołnierzem specnazu.

Poznali się 12 lat temu podczas podróży pociągiem na Bajkał. Polka niemal od początku wiedziała, że jest żołnierzem specnazu. Dopiero później dowiedziała się, że jest snajperem. Reporterka Anna Wojtacha opowiedziała o swojej miłości do Rosjanina Ogiego, z którym przez 3 lata miała romans. Ze związku na odległość zrezygnowała jednak z powodów zawodowych.

Teraz przyznaje, że wciąż mają kontakt, a ich miłość nie wygasła.

Zakochaliśmy się w sobie jadąc koleją transsyberyjską. Już wprawdzie nie jesteśmy razem, ale cały czas mamy kontakt — powiedziała w TVP. Zdarzało się, że nie mieliśmy konatktu przez pół roku. Nauczyłam się jednej, ważnej rzeczy — nie zadaje się pytań, bo on i tak nie odpowie.

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Średnio 5 kilogramów TOKSYN I ZŁOGÓW w ludzkim organizmie. Jak się ich pozbyć? Nieoceniona broń w walce z wieloma chorobami. Każda matka powinna o tym wiedzieć ANNA LEWANDOWSKA pokazuje, jak ćwiczyć w ciąży! W 70 procentach przypadków chroni KOBIETY PRZED NOWOTWOREM! Przez te błędy latem świeci nam się cera. Zobacz, jak utrwalić nawet mocny makijaż Tak wygląda najbrzydszy pies świata Dlaczego Polacy nie decydują się na RODZICIELSTWO? Większość chce trójki dzieci Jak przechowywać MIĘSO I WĘDLINY? Koniecznie rozpakuj je z folii Szkolny poziom jej nie odpowiadał. Uczy dzieci w domu, a efekt jest zdumiewający Tak powstaje jeden z najbardziej ekskluzywnych trunków świata Jest nowy TELEDYSK EDYTY GÓRNIAK! Nagrała go w USA Najbardziej wartościowy sok. Oprócz witamin zawiera składnik wspomagający odchudzanie