Dieta zgodna z GRUPĄ KRWI. Czy warto ją stosować?

Zdrowa dieta polega na jedzeniu wszystkich grup produktów

Grupa krwi ma nie tylko wpływ na naszą odporność czy bilans energetyczny, lecz także na przyswajanie pokarmu. Dostosowywanie jedzenia do grupy krwi ma tyle samo zwolenników, co przeciwników.

Jeśli nieodpowiednio dobierzemy produkty żywieniowe do grupy krwi, może dochodzić do aglutynacji, czyli sklejania się pewnych komórek, składników i substancji w organizmie. Osobom mającym grupę krwi A poleca się unikanie mięs. Lepsze są dla nich produkty wegetariańskie. Posiłki ludzi z grupą krwi AB powinny obfitować w warzywa i owoce, natomiast zawierać niewielkie ilości czerwonego mięsa i drobiu. To samo tyczy się osób z grupą krwi B. Muszą one uważać dodatkowo na produkty zbożowe. Ich jadłospis powinien opierać się na rybach i produktach mlecznych. Najwięcej mięsa mogą jeść posiadacze grupy krwi 0.

Pamiętajmy jednak, że zdrowa dieta polega na jedzeniu wszystkich grup produktów, a wykluczanie jakiegokolwiek składnika może odbić się na zdrowiu.

Źródło: InfoWire

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Zachwycająca Gwyneth Paltrow stylizowana na IKONY AMERYKI! Częsty błąd posiadaczek cery tłustej. Wybierają niewłaściwy KREM Siedmioletnia dziewczynka z Surinamu uczy polskie dzieci tolerancji To NAJCZĘSTSZY NOWOTWÓR u Polek. Wciąż zapominamy o ważnym badaniu RUTYNOWY ZABIEG podczas porodu jednak NIEPRAWIDŁOWY? "To okaleczenie" Zarabiają na spełnianiu fantazji z "50 Twarzy Greya" MOLESTOWANIE SEKSUALNE to nie tylko dotyk. Jak reagować? Wypełnienia gorszej jakości, próchnica wtórna. Polacy boją się państwowych wizyt u dentysty DWA tygodnie wystarczą, by OCZYŚCIĆ ORGANIZM. Warto zrobić to jeszcze przed wiosną Jej wygląd przeraża. Polka w Londynie modyfikuje ciała Jego twarz to efekt operacji i kilkudziesięciu zabiegów. Tak wygląda "żywy Ken" Jest jedyną Polką w Londyńskim Klubie Milionerów. Zaczynała od zera