Jak Polacy uczczą DZIEŃ KOBIET? Prawie połowa nie zamierza świętować

Co 10. kobieta zdecyduje się na tzw. babski wieczór i uda się na spotkanie z przyjaciółkami. Takie deklaracje padały jednak tylko ze strony młodych uczestniczek ankiety.

63 procent Polek i Polaków lubi święto przypadające 8 marca i zamierza je uczcić, a aż 60 procent panów zamierza w Dniu Kobiet obdarować partnerkę kwiatami. Z kolei 10 procent zaplanowało romantyczną kolację przy świecach.

Nowością jest świętowanie w damskim gronie. Co 10. kobieta zdecyduje się na tzw. babski wieczór i uda się na spotkanie z przyjaciółkami. Takie deklaracje padały jednak tylko ze strony młodych uczestniczek ankiety (do 39 roku życia).

17 procent kobiet potraktuje 8 marca jak zwykły dzień i nie będzie obchodzić go wyjątkowo. Główną przyczyną jest… brak mężczyzny, z którym można by spędzić wolny czas.

Źródło: InfoWire.pl

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

DZIEŃ Z ŻYCIA młodej matki. Pod koniec dnia dom wyglądał jeszcze GORZEJ Nastolatka ZABIJA ZWIERZĘTA i chwali się tym na Facebooku Kontrowersje wokół Jana Pawła II. "Jak mógł zostać świętym?" Jakie konsekwencje może mieć całkowite zrezygnowanie z CUKRU? Efektowny sposób wyrabiania LODÓW Przełomowe urządzenie w dziedzinie kosmetologii. SKANUJE TWARZ, by pomóc kobietom 4 filiżanki kawy - tyle wystarczy, by poważnie obniżyć płodność! Zarabiają na spełnianiu fantazji z "50 Twarzy Greya" BANANOWA przekąska dla dbających o linię Zrobił to z miłości do syna. Dziecko WYTATUOWAŁO mu własny rysunek Dieta zgodna z GRUPĄ KRWI. Czy warto ją stosować? Jak nauczyć się asertywności? Najlepszy jest amerykański sposób "na kanapkę"