Jak Polacy uczczą DZIEŃ KOBIET? Prawie połowa nie zamierza świętować

Co 10. kobieta zdecyduje się na tzw. babski wieczór i uda się na spotkanie z przyjaciółkami. Takie deklaracje padały jednak tylko ze strony młodych uczestniczek ankiety.

63 procent Polek i Polaków lubi święto przypadające 8 marca i zamierza je uczcić, a aż 60 procent panów zamierza w Dniu Kobiet obdarować partnerkę kwiatami. Z kolei 10 procent zaplanowało romantyczną kolację przy świecach.

Nowością jest świętowanie w damskim gronie. Co 10. kobieta zdecyduje się na tzw. babski wieczór i uda się na spotkanie z przyjaciółkami. Takie deklaracje padały jednak tylko ze strony młodych uczestniczek ankiety (do 39 roku życia).

17 procent kobiet potraktuje 8 marca jak zwykły dzień i nie będzie obchodzić go wyjątkowo. Główną przyczyną jest… brak mężczyzny, z którym można by spędzić wolny czas.

Źródło: InfoWire.pl

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ma 9 lat i ciało jak z gumy. Polska może być z niej dumna Jakie PRAWA ma kobieta wracająca do pracy po URODZENIU DZIECKA? Pijesz dużo wody? To może ci zaszkodzić! Jeszcze groźniejszy jest inny zwyczaj Jego twarz to efekt operacji i kilkudziesięciu zabiegów. Tak wygląda "żywy Ken" Wypełnienia gorszej jakości, próchnica wtórna. Polacy boją się państwowych wizyt u dentysty Niezwykłe włosy mieszkanki Indii Jest jedyną Polką w Londyńskim Klubie Milionerów. Zaczynała od zera BLW - kontrowersyjna metoda karmienia dzieci Jeden napis podpowie, że OKULARY PRZECIWSŁONECZNE są bezpieczne Zarabiają nawet 40 tysięcy miesięcznie! Tak pracują POLSCY MĘŻCZYŹNI na telefon Huśtawki nastrojów, tycie, bóle głowy. Aż 20 proc. kobiet cierpi na PMS Zamieszczasz ZDJĘCIA W SIECI? Możesz łatwo złamać prawo