Jak Polacy uczczą DZIEŃ KOBIET? Prawie połowa nie zamierza świętować

Co 10. kobieta zdecyduje się na tzw. babski wieczór i uda się na spotkanie z przyjaciółkami. Takie deklaracje padały jednak tylko ze strony młodych uczestniczek ankiety.

63 procent Polek i Polaków lubi święto przypadające 8 marca i zamierza je uczcić, a aż 60 procent panów zamierza w Dniu Kobiet obdarować partnerkę kwiatami. Z kolei 10 procent zaplanowało romantyczną kolację przy świecach.

Nowością jest świętowanie w damskim gronie. Co 10. kobieta zdecyduje się na tzw. babski wieczór i uda się na spotkanie z przyjaciółkami. Takie deklaracje padały jednak tylko ze strony młodych uczestniczek ankiety (do 39 roku życia).

17 procent kobiet potraktuje 8 marca jak zwykły dzień i nie będzie obchodzić go wyjątkowo. Główną przyczyną jest… brak mężczyzny, z którym można by spędzić wolny czas.

Źródło: InfoWire.pl

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jaki BIUSTONOSZ na siłownię? Kobiety często popełniają błąd Drogocenne właściwości KASZY. Jej kaloryczność po ugotowaniu zmniejsza się ponad pięciokrotnie Marihuana MEDYCZNA. Czym różni się od zwykłej i czy jest bezpieczna? Chodzenie bez STANIKA - zły gust czy atut? Powody, przez które urzędnik nie pozwoli ci ZMIENIĆ NAZWISKA Codziennie przechowujemy w nich jedzenie. Eksperci ostrzegają o ich SZKODLIWOŚCI Kastracja pomoże UNIKNĄĆ RAKA. Skutki są jednak bardzo poważne To nie są zdjęcia! REALISTYCZNE OBRAZY zostały wykonane długopisem CHIPSY przyczyną otyłości i miażdżycy. Po kształcie poznasz, które są najgorsze Cała prawda o cudzie narodzin. Tak wygląda PORODÓWKA Zrobił to z miłości do syna. Dziecko WYTATUOWAŁO mu własny rysunek Jesteś typem samotnika? Twój MÓZG STARZEJE SIĘ szybciej