JENNIFER LAWRENCE na wrześniowej okładce VOGUE!

Wrześniowe wydanie amerykańskiego Vogue to tradycyjnie najważniejszy numer w roku. Autorem sesji jest słynny Mario Testino. Zobaczcie kulisy sesji!

Wrześniowe wydanie amerykańskiego Vogue’a to tradycyjnie najważniejszy numer w roku. Dla każdej gwiazdy, która się na niej znajdzie jest to ogromne wyróżnienie, a sam numer najczęściej staje się kultowy. Autorem sesji jest słynny Mario Testino, a wywiad z gwiazdą przeprowadził Jonathan Van Meter.

Tym razem na okładkę trafiła Jennifer Lawrence, laureatka Oscara za „Poradnik pozytywnego myślenia” i ambasadorka domu mody Dior. Aktorka znalazła się również na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi showbiznesu według magazynu Times.

Na okładce Lawrence ubrana jest w suknię marki Calvin Klein. W sesji wystąpiła w wełnianych płaszczach i ciepłych kompletach z jesienno-zimowych kolekcji od Dolce&Gabbana, La Perla czy Ralph Lauren.

Przeczytajcie wywiad z gwiazdą: www.vogue.com i zobaczcie kulisy sesji! Podoba się Wam jej stylizacja?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Marzysz o białych zębach? Nigdy nie wybielaj ich sama w domu! Najlepsze sposoby na WORKI I CIENIE POD OCZAMI Dieta zgodna z GRUPĄ KRWI. Czy warto ją stosować? Polacy na bakier z wodą i mydłem. "Co 10. rodak NIE MA SZCZOTECZKI do zębów" Niezwykłe właściwości OCTU JABŁKOWEGO. Zapomniana broń w walce ze zbędnymi kilogramami Jej wygląd przeraża. Polka w Londynie modyfikuje ciała Jak obrać mango przy pomocy SZKLANKI? JEJ SYNOWIE są homoseksualistami Cała prawda o cudzie narodzin. Tak wygląda PORODÓWKA Blogerka testuje... KUBECZEK MENSTRUACYJNY NIECODZIENNY WYPADEK podczas uprawiania seksu Majdan, Stachursky i Saleta pokazują, jak badać PIERSI!