JENNIFER LAWRENCE na wrześniowej okładce VOGUE!

Wrześniowe wydanie amerykańskiego Vogue to tradycyjnie najważniejszy numer w roku. Autorem sesji jest słynny Mario Testino. Zobaczcie kulisy sesji!

Wrześniowe wydanie amerykańskiego Vogue’a to tradycyjnie najważniejszy numer w roku. Dla każdej gwiazdy, która się na niej znajdzie jest to ogromne wyróżnienie, a sam numer najczęściej staje się kultowy. Autorem sesji jest słynny Mario Testino, a wywiad z gwiazdą przeprowadził Jonathan Van Meter.

Tym razem na okładkę trafiła Jennifer Lawrence, laureatka Oscara za „Poradnik pozytywnego myślenia” i ambasadorka domu mody Dior. Aktorka znalazła się również na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi showbiznesu według magazynu Times.

Na okładce Lawrence ubrana jest w suknię marki Calvin Klein. W sesji wystąpiła w wełnianych płaszczach i ciepłych kompletach z jesienno-zimowych kolekcji od Dolce&Gabbana, La Perla czy Ralph Lauren.

Przeczytajcie wywiad z gwiazdą: www.vogue.com i zobaczcie kulisy sesji! Podoba się Wam jej stylizacja?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Nieoceniona broń w walce z wieloma chorobami. Każda matka powinna o tym wiedzieć Kim jest Ewa Kopacz i kto jest premierem? CHAJZER zapytał Polaków, wynik jest ZATRWAŻAJĄCY W ciąży nie rezygnuj ze sportu. Jednak pewne aktywności mogą być niebezpieczne Tych trendów w modzie mamy już DOŚĆ! KSIĄŻKIEWICZ o macierzyństwie: "Nie jest łatwo" Twoje ciało jest opuchnięte? Może to świadczyć o PROBLEMIE Z NERKAMI Są zawsze przygotowani na najgorsze. Kim są PREPPERSI? EWA CHODAKOWSKA radzi, jak szybko schudnąć na wiosnę. "Zdążysz!" HIT INTERNETU! YouTube podsumował 2013 rok ANJA RUBIK jako dresiara w klipie Doroty Masłowskiej! Epilacja jeszcze skuteczniejsza od depilacji. Nowa metoda trwale niszczy włos! OŚWIADCZYŁ się jej na wizji. Prezenterkę PONIOSŁY EMOCJE