JENNIFER LAWRENCE na wrześniowej okładce VOGUE!

Wrześniowe wydanie amerykańskiego Vogue to tradycyjnie najważniejszy numer w roku. Autorem sesji jest słynny Mario Testino. Zobaczcie kulisy sesji!

Wrześniowe wydanie amerykańskiego Vogue’a to tradycyjnie najważniejszy numer w roku. Dla każdej gwiazdy, która się na niej znajdzie jest to ogromne wyróżnienie, a sam numer najczęściej staje się kultowy. Autorem sesji jest słynny Mario Testino, a wywiad z gwiazdą przeprowadził Jonathan Van Meter.

Tym razem na okładkę trafiła Jennifer Lawrence, laureatka Oscara za „Poradnik pozytywnego myślenia” i ambasadorka domu mody Dior. Aktorka znalazła się również na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi showbiznesu według magazynu Times.

Na okładce Lawrence ubrana jest w suknię marki Calvin Klein. W sesji wystąpiła w wełnianych płaszczach i ciepłych kompletach z jesienno-zimowych kolekcji od Dolce&Gabbana, La Perla czy Ralph Lauren.

Przeczytajcie wywiad z gwiazdą: www.vogue.com i zobaczcie kulisy sesji! Podoba się Wam jej stylizacja?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Brutalna prawda o skutkach PALENIA PAPIEROSÓW Była solistka Polskiego Baletu Narodowego TAŃCZY NA RURZE! BEYONCE reklamuje Brazylię! Przyczyny braku ochoty na seks po porodzie Muszki, mrówki, osy w kuchni. Pozbądź się ich szybko i bez chemii Ukradli URNĘ Z PROCHAMI własnego dziadka! Myśleli, że to narkotyki Prowadząca „Rolnik szuka żony” o metamorfozach uczestników. „Pod wpływem programu poczuł moc” Osobne łóżka świadczą o kryzysie w związku? "To może być odświeżające" Rośnie popularność DOUL w Polsce! Dzięki nim poród będzie łatwiejszy Leczenie cellulitu zależne jest od jego fazy. Sprawdź, jak rozpoznać, którą mamy Szyk na stoku to nie wszystko. Kilka rad, co spakować na ferie Przepis na długowieczność? Posłuchajcie 91-LATKA!