JENNIFER LAWRENCE na wrześniowej okładce VOGUE!

Wrześniowe wydanie amerykańskiego Vogue to tradycyjnie najważniejszy numer w roku. Autorem sesji jest słynny Mario Testino. Zobaczcie kulisy sesji!

Wrześniowe wydanie amerykańskiego Vogue’a to tradycyjnie najważniejszy numer w roku. Dla każdej gwiazdy, która się na niej znajdzie jest to ogromne wyróżnienie, a sam numer najczęściej staje się kultowy. Autorem sesji jest słynny Mario Testino, a wywiad z gwiazdą przeprowadził Jonathan Van Meter.

Tym razem na okładkę trafiła Jennifer Lawrence, laureatka Oscara za „Poradnik pozytywnego myślenia” i ambasadorka domu mody Dior. Aktorka znalazła się również na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi showbiznesu według magazynu Times.

Na okładce Lawrence ubrana jest w suknię marki Calvin Klein. W sesji wystąpiła w wełnianych płaszczach i ciepłych kompletach z jesienno-zimowych kolekcji od Dolce&Gabbana, La Perla czy Ralph Lauren.

Przeczytajcie wywiad z gwiazdą: www.vogue.com i zobaczcie kulisy sesji! Podoba się Wam jej stylizacja?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Co piąty turysta wraca z egzotyczną chorobą. "To personel przenosi choroby" Codziennie umiera 130 osób. Częsta choroba, którą CIĘŻKO ZDIAGNOZOWAĆ Jak było naprawdę? HISTORIE KOBIET kontra rzeczywistość Tak powstaje żywność z puszki. Testerzy smaku co dwie godziny sprawdzają produkcję Jej wygląd przeraża. Polka w Londynie modyfikuje ciała Pomaga rodzić i zna prawa kobiet w ciąży. Kim jest DOULA? Premier TUSK śpiewa "Hey Jude" w kancelarii! Zjadłaś owoc cytrusowy? Nie myj zębów! To uszkadza szkliwo Ukradli staruszce cenne OBRAZY. Podali się za URZĘDNIKÓW Nałóg tak silny jak alkoholizm. Dotyka KOBIETY i osoby NIESTABILNE EMOCJONALNIE Drogocenne właściwości KASZY. Jej kaloryczność po ugotowaniu zmniejsza się ponad pięciokrotnie NAJGROŹNIEJSZA choroba przyszłości? Zachoruje 1 na 3 osoby