JENNIFER LAWRENCE na wrześniowej okładce VOGUE!

Wrześniowe wydanie amerykańskiego Vogue to tradycyjnie najważniejszy numer w roku. Autorem sesji jest słynny Mario Testino. Zobaczcie kulisy sesji!

Wrześniowe wydanie amerykańskiego Vogue’a to tradycyjnie najważniejszy numer w roku. Dla każdej gwiazdy, która się na niej znajdzie jest to ogromne wyróżnienie, a sam numer najczęściej staje się kultowy. Autorem sesji jest słynny Mario Testino, a wywiad z gwiazdą przeprowadził Jonathan Van Meter.

Tym razem na okładkę trafiła Jennifer Lawrence, laureatka Oscara za „Poradnik pozytywnego myślenia” i ambasadorka domu mody Dior. Aktorka znalazła się również na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi showbiznesu według magazynu Times.

Na okładce Lawrence ubrana jest w suknię marki Calvin Klein. W sesji wystąpiła w wełnianych płaszczach i ciepłych kompletach z jesienno-zimowych kolekcji od Dolce&Gabbana, La Perla czy Ralph Lauren.

Przeczytajcie wywiad z gwiazdą: www.vogue.com i zobaczcie kulisy sesji! Podoba się Wam jej stylizacja?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Wady i zalety porodu w wodzie. Kiedy warto wybrać tę metodę? Oto nowa piramida żywieniowa. To, co było niepolecane, teraz jest podstawą diety Savoir-vivre przy wielkanocnym stole. Dlaczego MAŁŻEŃSTWA NIE POWINNY siedzieć razem? HIT INTERNETU! YouTube podsumował 2013 rok Jakie ZWIERZĘ dla ALERGIKA? Ten człowiek maluje oczami. Wykorzystał innowacyjną technologię Choroby mózgu coraz większym problemem. CO TRZECI POLAK zagrożony Aż 90 proc. Polaków cierpi na niedobory witaminy D Czym zastąpić cukier, by NIE PRZYTYĆ po świętach? OBUDZIŁA SIĘ w trakcie cesarskiego cięcia. „Ten ból był nie do zniesienia” Bez chemioterapii można pokonać raka. Nowe leki wyleczą go całkowicie Odchudzasz się, ale nie chudniesz? Powodem mogą być utajone choroby