JENNIFER LAWRENCE na wrześniowej okładce VOGUE!

Wrześniowe wydanie amerykańskiego Vogue to tradycyjnie najważniejszy numer w roku. Autorem sesji jest słynny Mario Testino. Zobaczcie kulisy sesji!

Wrześniowe wydanie amerykańskiego Vogue’a to tradycyjnie najważniejszy numer w roku. Dla każdej gwiazdy, która się na niej znajdzie jest to ogromne wyróżnienie, a sam numer najczęściej staje się kultowy. Autorem sesji jest słynny Mario Testino, a wywiad z gwiazdą przeprowadził Jonathan Van Meter.

Tym razem na okładkę trafiła Jennifer Lawrence, laureatka Oscara za „Poradnik pozytywnego myślenia” i ambasadorka domu mody Dior. Aktorka znalazła się również na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi showbiznesu według magazynu Times.

Na okładce Lawrence ubrana jest w suknię marki Calvin Klein. W sesji wystąpiła w wełnianych płaszczach i ciepłych kompletach z jesienno-zimowych kolekcji od Dolce&Gabbana, La Perla czy Ralph Lauren.

Przeczytajcie wywiad z gwiazdą: www.vogue.com i zobaczcie kulisy sesji! Podoba się Wam jej stylizacja?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Urojone i destrukcyjne KOMPLEKSY MĘŻCZYZN CIENIE pod oczami nie tylko postarzają. To znak problemów zdrowotnych Jakie błędy popełniamy podczas BIEGANIA? "To nie jest sport dla osób z nadwagą" Sekretna misja księdza Jana. Zbiera KOBIECĄ BIELIZNĘ Dlaczego tkwimy w nieudanym małżeństwie? "Oprawca jest jak narkotyk" Dla dziecka to prawdziwa trauma. Jak uchronić je przed PORNOGRAFIĄ? Zwyczajne POCAŁUNKI mogą być groźne DLA ZĘBÓW Seanse kinowe na porodówce. Lekarze są pewni, że pomagają uśmierzyć ból Nauka języków w GIMNAZJUM bezskuteczna. System kuleje, a poziom jest gorszy niż podstawowy Dwa testy i masz pewność, że wybrałaś dobry miód ZUS kontroluje przedsiębiorcze KOBIETY W CIĄŻY. "80 procent przypadków to fikcja" Jak ukryć BIUSTONOSZ pod sukienką? Warto znać te gadżety