PREZYDENT składa życzenia fejsbukowiczom!

Na oficjalnym kanale Youtube pojawił się film z życzeniami od Prezydenta Bronisława Komorowskiego dla użytkowników Facebooka.

Na oficjalnym kanale Youtube pojawił się film z życzeniami od Prezydenta Bronisława Komorowskiego dla użytkowników Facebooka.

Drodzy przyjaciele na facebooku! Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Wam, aby ten wyjątkowy świąteczny czas upływał nam wszystkim, także i Wam w pomyślności, spokoju i w radości. Wszystkim życzę, zwłaszcza tym aktywnym fejsbukowiczom, czytającym, komentującym, życzę w nadchodzącym 2014 roku samych lajków i życiowego spełnienia - powiedział Prezydent.

Oprócz życzeń dla fejbuskowiczów, pojawiły się również życzenia dla użytkowników nk.pl i Google+. My również podpisujemy się pod tymi życzeniami! Wesołych Świąt :-)

Więcej: www.youtube.com/user/wwwprezydentpl/videos

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

To NIE JEST ZDJĘCIE! Artystka uczciła pamięć Robina Williamsa Obawiasz się pryskanych owoców i warzyw? Zobacz, zanim wybierzesz się do sklepu Wstydliwy nowotwór. Dotyka aż 10 TYSIĘCY mężczyzn rocznie Najnowsze odkrycie kosmetologii. Zapobiega ZMARSZCZKOM i zwalcza CELLULIT Pogrubiający nie dla wszystkich. Jaki TUSZ DO RZĘS wybrać? Zawierają te same substancje, co kostki toaletowe. Wszystko o NAPOJACH GAZOWANYCH Przelałaś pieniądze na złe konto i co dalej? Najgorzej jeśli pomyliłaś ostatnie cyfry Ile naprawdę ZARABIAJĄ polscy KSIĘŻA? KREW PĘPOWINOWA naturalnym lekiem na nowotwory? W Polsce już wdrażamy tę metodę Tak BAWIĄ SIĘ OJCOWIE z dziećmi, gdy matki nie patrzą Kontrowersyjna miłość WIĘŹNIAREK. Poznały się na planie filmu Najlepszy SEKS PO KŁÓTNI. Dlaczego godzimy się w łóżku?