PREZYDENT składa życzenia fejsbukowiczom!

Na oficjalnym kanale Youtube pojawił się film z życzeniami od Prezydenta Bronisława Komorowskiego dla użytkowników Facebooka.

Na oficjalnym kanale Youtube pojawił się film z życzeniami od Prezydenta Bronisława Komorowskiego dla użytkowników Facebooka.

Drodzy przyjaciele na facebooku! Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Wam, aby ten wyjątkowy świąteczny czas upływał nam wszystkim, także i Wam w pomyślności, spokoju i w radości. Wszystkim życzę, zwłaszcza tym aktywnym fejsbukowiczom, czytającym, komentującym, życzę w nadchodzącym 2014 roku samych lajków i życiowego spełnienia - powiedział Prezydent.

Oprócz życzeń dla fejbuskowiczów, pojawiły się również życzenia dla użytkowników nk.pl i Google+. My również podpisujemy się pod tymi życzeniami! Wesołych Świąt :-)

Więcej: www.youtube.com/user/wwwprezydentpl/videos

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

ŻELAZKO: fakty i mity. Sprawdź, zanim kupisz Jak sprawdzić, czy WINOGRONA mają pestki? Energetyk zamiast kawy? To najgorszy sposób na pobudzenie organizmu Łykamy je codziennie. W zbyt dużych ilościach poważnie szkodzą Powszechnie dostępny środek SZCZEGÓLNIE NIEBEZPIECZNY dla osób na diecie Mistrzowie kuchni gotowali dla kilkudziesięciu nieznajomych! Często są groźne dla zdrowia. Grillowane potrawy pełne toksycznych substancji Zdrowy zamiennik gorszy od cukru? Zobacz, kto powinien go unikać PORÓD będzie łatwiejszy, a seks przyjemniejszy. Wystarczą 3 kwadranse w tygodniu CIENIE pod oczami nie tylko postarzają. To znak problemów zdrowotnych Polacy na bakier z wodą i mydłem. "Co 10. rodak NIE MA SZCZOTECZKI do zębów" Dziewięć filmów EROTYCZNYCH na warszawskiej Pradze!