PREZYDENT składa życzenia fejsbukowiczom!

Na oficjalnym kanale Youtube pojawił się film z życzeniami od Prezydenta Bronisława Komorowskiego dla użytkowników Facebooka.

Na oficjalnym kanale Youtube pojawił się film z życzeniami od Prezydenta Bronisława Komorowskiego dla użytkowników Facebooka.

Drodzy przyjaciele na facebooku! Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Wam, aby ten wyjątkowy świąteczny czas upływał nam wszystkim, także i Wam w pomyślności, spokoju i w radości. Wszystkim życzę, zwłaszcza tym aktywnym fejsbukowiczom, czytającym, komentującym, życzę w nadchodzącym 2014 roku samych lajków i życiowego spełnienia - powiedział Prezydent.

Oprócz życzeń dla fejbuskowiczów, pojawiły się również życzenia dla użytkowników nk.pl i Google+. My również podpisujemy się pod tymi życzeniami! Wesołych Świąt :-)

Więcej: www.youtube.com/user/wwwprezydentpl/videos

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

SZYMON MAJEWSKI parodiuje teledysk Nataszy Urbańskiej! Adam Levin zaśpiewał jak MICHAEL JACKSON i FRANK SINATRA! Beztroska praca ochroniarzy polskich gwiazd Znalazł swoją miłość oglądając sylwestrowy program Telewizji Polskiej 2 mln Polaków cierpi na przewlekłą chorobę płuc. Połowa o tym nie wie Zarabiają nawet 40 tysięcy miesięcznie! Tak pracują POLSCY MĘŻCZYŹNI na telefon KOT-PIELĘGNIARZ pomaga w leczeniu innych. Sam cudem uniknął uśpienia Reakcje ludzi na MAKIJAŻ w stylu KIM KARDASHIAN! KOSZULKA, która jest osobistym trenerem. Mobilizuje do większego wysiłku To nienarodzone dziecko klaszcze... podczas USG Zarabiają na spełnianiu fantazji z "50 Twarzy Greya" Pogrubiający nie dla wszystkich. Jaki TUSZ DO RZĘS wybrać?