PREZYDENT składa życzenia fejsbukowiczom!

Na oficjalnym kanale Youtube pojawił się film z życzeniami od Prezydenta Bronisława Komorowskiego dla użytkowników Facebooka.

Na oficjalnym kanale Youtube pojawił się film z życzeniami od Prezydenta Bronisława Komorowskiego dla użytkowników Facebooka.

Drodzy przyjaciele na facebooku! Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Wam, aby ten wyjątkowy świąteczny czas upływał nam wszystkim, także i Wam w pomyślności, spokoju i w radości. Wszystkim życzę, zwłaszcza tym aktywnym fejsbukowiczom, czytającym, komentującym, życzę w nadchodzącym 2014 roku samych lajków i życiowego spełnienia - powiedział Prezydent.

Oprócz życzeń dla fejbuskowiczów, pojawiły się również życzenia dla użytkowników nk.pl i Google+. My również podpisujemy się pod tymi życzeniami! Wesołych Świąt :-)

Więcej: www.youtube.com/user/wwwprezydentpl/videos

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Te triki powinna znać każda pani domu. Ułatwiają pracę w kuchni Kim był dostawca, który PRZYNIÓSŁ PIZZĘ na galę Oscarów? Porcje posiłków ODMIERZAJ WŁASNĄ PIĘŚCIĄ. To najlepsze dla żołądka Kobiece spoty wyborcze. Który NAJGORSZY? Jest nowy TELEDYSK EDYTY GÓRNIAK! Nagrała go w USA Zamiast pomóc, mogą szkodzić. Wszystko o ANTYBIOTYKACH BIEDROŃ otwarcie o swoim chłopaku. "W ogóle nie był w moim typie" Tak szkolą muzułmańskie kobiety. Rosyjska reporterka dotarła do źródeł Smaczne i szybkie PRZEKĄSKI dla niespodziewanych gości WRZODY ŻOŁĄDKA to nie wynik złej diety. Skąd się biorą i jak sobie pomóc? MOKRE BUTY? Tak je wysuszysz i nadasz piękny zapach Półnagi uczestnik Mam Talent zatańczył W TELEDYSKU NA RURZE!