PREZYDENT składa życzenia fejsbukowiczom!

Na oficjalnym kanale Youtube pojawił się film z życzeniami od Prezydenta Bronisława Komorowskiego dla użytkowników Facebooka.

Na oficjalnym kanale Youtube pojawił się film z życzeniami od Prezydenta Bronisława Komorowskiego dla użytkowników Facebooka.

Drodzy przyjaciele na facebooku! Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Wam, aby ten wyjątkowy świąteczny czas upływał nam wszystkim, także i Wam w pomyślności, spokoju i w radości. Wszystkim życzę, zwłaszcza tym aktywnym fejsbukowiczom, czytającym, komentującym, życzę w nadchodzącym 2014 roku samych lajków i życiowego spełnienia - powiedział Prezydent.

Oprócz życzeń dla fejbuskowiczów, pojawiły się również życzenia dla użytkowników nk.pl i Google+. My również podpisujemy się pod tymi życzeniami! Wesołych Świąt :-)

Więcej: www.youtube.com/user/wwwprezydentpl/videos

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Zajęcia z EWĄ CHODAKOWSKĄ zamiast lekcji WF-u Najczęstsze KŁAMSTWA, jakich się dopuszczamy Te triki powinna znać każda pani domu. Ułatwiają pracę w kuchni JUSTIN TIMBERLAKE zaśpiewał "Happy Birthday" polskiej fance! Bez chemioterapii można pokonać raka. Nowe leki wyleczą go całkowicie Masz BOLESNE MIESIĄCZKI? To może być objaw groźnej choroby MOKRE BUTY? Tak je wysuszysz i nadasz piękny zapach RESTRYKCYJNA USTAWA usunie słodycze ze szkolnych sklepików FISH PEDICURE. Naturalna i bezpieczna metoda pielęgnacji stóp Co piąte dziecko UDAJE DOROSŁEGO w sieci! Zaczynała blogować z Kasią Tusk. Teraz radzi sobie sama Edukacja seksualna coraz bardziej kontrowersyjna. "To zmusza dzieci do oglądania PORNOGRAFII"