Co piąte dziecko UDAJE DOROSŁEGO w sieci!

Radzi specjalista od spraw zabezpieczeń.

Według statystyk nawet co piąte dziecko korzystające z internetu podaje się za osobę dorosłą. W ten sposób nie tylko może bezkarnie oglądać strony z tematyką przeznaczoną dla dorosłych odbiorców, lecz także naraża się na niebezpieczeństwa czyhające w wirtualnym świecie.

Specjalista do spraw zabezpieczeń wyjaśnia, jak rodzice mogę kontrolować, co ich pociecha ogląda w sieci: Tu restrykcje nie pomogą. Ważny jest kontakt z dzieckiem.

Źródło zjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Polski kabaret PARODIUJE CONCHITĘ WURST! Pracodawca musi być na to gotowy. Nawet 60 dni w roku WOLNYCH OD PRACY dla rodziców Przerażające fakty na temat pracy LEKARZY Mają najgorszą kuchnię na świecie, ale ta potrawa to wyjątek. Zjadają jej ponad tonę! POLKA, która podbiła serce The Rolling Stones! Obowiązkowy suplement dla przyszłych mam. NIE DZIAŁA u połowy kobiet! Jak powstają CZEKOLADOWE JAJKA? Jak radzić sobie z bólem pleców W CIĄŻY? Proste ćwiczenia przyniosą ulgę Spadła samochodem w 50-metrową przepaść. Wydostała się dopiero po 3 dniach Nieleczone bywa przyczyną powstawania guzów i ropni. Wszystko o ZAPALENIU ZATOK Najczęstsze KŁAMSTWA, jakich się dopuszczamy Ich problemem jest ZBYT MAŁA WAGA. Wszystko przez choroby cywilizacyjne