Co piąte dziecko UDAJE DOROSŁEGO w sieci!

Radzi specjalista od spraw zabezpieczeń.

Według statystyk nawet co piąte dziecko korzystające z internetu podaje się za osobę dorosłą. W ten sposób nie tylko może bezkarnie oglądać strony z tematyką przeznaczoną dla dorosłych odbiorców, lecz także naraża się na niebezpieczeństwa czyhające w wirtualnym świecie.

Specjalista do spraw zabezpieczeń wyjaśnia, jak rodzice mogę kontrolować, co ich pociecha ogląda w sieci: Tu restrykcje nie pomogą. Ważny jest kontakt z dzieckiem.

Źródło zjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak wybrać fotelik rowerowy dla dziecka? Te funkcje musi mieć obowiązkowo Jak Polacy uczczą DZIEŃ KOBIET? Prawie połowa nie zamierza świętować Proste patenty na rozciągnięcie butów. Nawet o 2 centymetry! To nie są zdjęcia! REALISTYCZNE OBRAZY zostały wykonane długopisem Rosjanie nabijają się z AMERYKAŃSKIEJ GWIAZDKI. Przesadzili? Tak powstaje żywność z puszki. Testerzy smaku co dwie godziny sprawdzają produkcję DONALD TUSK w X Faktorze! KREW PĘPOWINOWA naturalnym lekiem na nowotwory? W Polsce już wdrażamy tę metodę Kobiety giną za zgodą rodziny. Krwawe prawo nazywa to mordami honorowymi Jej wygląd przeraża. Polka w Londynie modyfikuje ciała Jak radzić sobie z bólem pleców W CIĄŻY? Proste ćwiczenia przyniosą ulgę Reakcje ludzi na MAKIJAŻ w stylu KIM KARDASHIAN!