Co piąte dziecko UDAJE DOROSŁEGO w sieci!

Radzi specjalista od spraw zabezpieczeń.

Według statystyk nawet co piąte dziecko korzystające z internetu podaje się za osobę dorosłą. W ten sposób nie tylko może bezkarnie oglądać strony z tematyką przeznaczoną dla dorosłych odbiorców, lecz także naraża się na niebezpieczeństwa czyhające w wirtualnym świecie.

Specjalista do spraw zabezpieczeń wyjaśnia, jak rodzice mogę kontrolować, co ich pociecha ogląda w sieci: Tu restrykcje nie pomogą. Ważny jest kontakt z dzieckiem.

Źródło zjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Oczyszczają organizm, odchudzają. PRZYPRAWY, których nie może zabraknąć w kuchni Siedmioletnia dziewczynka z Surinamu uczy polskie dzieci tolerancji Chcą, żeby dzieci bawiły się niepełnosprawnymi lalkami. Polska zabawka odniesie sukces? Wiktor urodził się jako kobieta. Opowiedział o swojej metamorfozie Obrońcy zwierząt KRYTYKUJĄ Katy Perry! Stosujesz DIETĘ w CIĄŻY? To jeden z powodów otyłości u dzieci Kastracja pomoże UNIKNĄĆ RAKA. Skutki są jednak bardzo poważne Takie zachowanie to już MOBBING. Nie pozwól na to pracodawcy Kobieta mogła UMRZEĆ przez SEKS? Firma kosmetyczna nabrała MAFFASHION. Kto zrobił jej manicure? Jeden napis podpowie, że OKULARY PRZECIWSŁONECZNE są bezpieczne Choroby mózgu coraz większym problemem. CO TRZECI POLAK zagrożony