Co piąte dziecko UDAJE DOROSŁEGO w sieci!

Radzi specjalista od spraw zabezpieczeń.

Według statystyk nawet co piąte dziecko korzystające z internetu podaje się za osobę dorosłą. W ten sposób nie tylko może bezkarnie oglądać strony z tematyką przeznaczoną dla dorosłych odbiorców, lecz także naraża się na niebezpieczeństwa czyhające w wirtualnym świecie.

Specjalista do spraw zabezpieczeń wyjaśnia, jak rodzice mogę kontrolować, co ich pociecha ogląda w sieci: Tu restrykcje nie pomogą. Ważny jest kontakt z dzieckiem.

Źródło zjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

SZYMON MAJEWSKI parodiuje teledysk Nataszy Urbańskiej! JUSTIN TIMBERLAKE zaśpiewał "Happy Birthday" polskiej fance! Ponad połowa Polaków cierpi na syndrom poniedziałku. Stres zaczyna się już w niedzielę Firma kosmetyczna nabrała MAFFASHION. Kto zrobił jej manicure? Co mogą jeść kobiety karmiące piersią? "Kolka dziecka nie jest związana z dietą matki" Częsty błąd chorych na raka może zmniejszać skuteczność terapii Piją je nawet dzieci. Popularne napoje mogą mieć TOKSYCZNE DZIAŁANIE! Tak BAWIĄ SIĘ OJCOWIE z dziećmi, gdy matki nie patrzą BLW - kontrowersyjna metoda karmienia dzieci MOLESTOWANIE SEKSUALNE to nie tylko dotyk. Jak reagować? Jak sprawdzić jakość kurczaka? Wszystko o hodowlanych brojlerach Jakie ryby jeść, a jakich unikać? Na czarnej liście m.in. TOKSYCZNY TUŃCZYK