Co piąte dziecko UDAJE DOROSŁEGO w sieci!

Radzi specjalista od spraw zabezpieczeń.

Według statystyk nawet co piąte dziecko korzystające z internetu podaje się za osobę dorosłą. W ten sposób nie tylko może bezkarnie oglądać strony z tematyką przeznaczoną dla dorosłych odbiorców, lecz także naraża się na niebezpieczeństwa czyhające w wirtualnym świecie.

Specjalista do spraw zabezpieczeń wyjaśnia, jak rodzice mogę kontrolować, co ich pociecha ogląda w sieci: Tu restrykcje nie pomogą. Ważny jest kontakt z dzieckiem.

Źródło zjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

PRZYJACIEL do ŁÓŻKA. Kontrowersyjna aplikacja podbija Polskę Wady i zalety porodu w wodzie. Kiedy warto wybrać tę metodę? Jimmy Fallon znów sprowokował gwiazdę. Tym razem JULIĘ ROBERTS Najczęściej chorują młode aktywne seksualnie kobiety. Jak sobie pomóc? Marihuana MEDYCZNA. Czym różni się od zwykłej i czy jest bezpieczna? Długotrwały smutek dziecka to znak. Lekceważony powoduje poważną chorobę JEZUICI też wzięli udział w Ice Bucket Challenge! Witaminowa bomba zamiast masła. Trzy pomysły na PASTY DO KANAPEK Dlaczego tkwimy w nieudanym małżeństwie? "Oprawca jest jak narkotyk" Szkolny poziom jej nie odpowiadał. Uczy dzieci w domu, a efekt jest zdumiewający Rozpaczliwy singiel ROBINA THICKE. Śpiewa dla żony Jeden z najmniej zdrowych świątecznych przysmaków. Co kryje się w BIAŁEJ KIEŁBASIE?