Lubiany czy znienawidzony? Po ponad 130. dniach przyznał, jak wygląda jego prezydentura

Nie jestem superinteligentny, nie jestem superprzystojny, więc czuję, że coś jest nie tak, że to już może trochę przesada.

Jest pierwszym homoseksualistą, który został wybrany na urząd prezydenta polskiego miasta. 30 listopada 2014 roku zdobył ponad 57 proc. głosów wśród mieszkańców Słupska, pokonując swojego rywala — Zbigniewa Konwińskiego. Po ponad 130. dniach opowiedział nam, w jaki sposób zyskał zaufanie wyborców i jak wygrana w wyborach zmieniał jego życie. Czy wciąż cieszy się sympatią wśród ludzi, ile wpadek ma na swoim koncie i jak wygląda życie Prezydenta Słupska?

Znany jest między innymi z niezobowiązcującego stylu zarządzania i częstych wywiadów w mediach, ale też troski o zwierzęta, wegetarianizmu i udzielania ślubów…

Najwięcej będzie w wakacje. W ogóle nie będę miał wakacji, praktycznie każdy weekend mam już zarezerwowany. Dostałem pierwsze zaproszenie na wesele. Będę chodził na wesela - przyznał z zadowoleniem.

Choć cieszy się sympatią, zarzuca mu się bycie celebrytą. On sam jednak z przekonaniem broni swoich metod. Niektórzy ludzie uważają, że prezydent powinien pod krawatem rozmawiać wyłącznie o ustawie o samorządzie. Ale ja mam całkiem inną osobowość i nie zamierzam tego zmieniać. Dzięki temu ludzie mnie szanują za to, co robię. Jestem wiarygodny. To jest fascynujące, że nawet Jarosław Kaczyński się przemógł. Uśmiechał się do mnie, jak była przerwa w głosowaniach.

I dodał: Boję się, że jestem zagłaskiwany. Ja nie jestem jakiś superfajny. Przecież ja nie jestem superinteligentny, nie jestem superprzystojny, więc czuję, że coś jest nie tak.

Źródło zdjęć: ONS

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jesteś typem samotnika? Twój MÓZG STARZEJE SIĘ szybciej Jej produkcja może budzić obrzydzenie. Tak powstaje jedna z NAJCENNIEJSZYCH tkanin na świecie Przełomowe urządzenie w dziedzinie kosmetologii. SKANUJE TWARZ, by pomóc kobietom ALERGII pokarmowej można zapobiegać już w wieku niemowlęcym! 8-latka z Kazachstanu podbija sieć. Pokazała, jak trenuje boks! Najnowsze odkrycie kosmetologii. Zapobiega ZMARSZCZKOM i zwalcza CELLULIT To NIE JEST ZDJĘCIE! Artystka uczciła pamięć Robina Williamsa Sekretna misja księdza Jana. Zbiera KOBIECĄ BIELIZNĘ DIETA Z PUDEŁKA pułapką dla pragnących schudnąć. Łatwo o efekt jojo Kontrowersyjna miłość WIĘŹNIAREK. Poznały się na planie filmu Młodzi rodzice odetchną z ulgą? Te pieluchy są suche nawet 12 godzin! Najtańsza przekąska? Polski bloger poleca OBIERKI Z ZIEMNIAKÓW