Lubiany czy znienawidzony? Po ponad 130. dniach przyznał, jak wygląda jego prezydentura

Nie jestem superinteligentny, nie jestem superprzystojny, więc czuję, że coś jest nie tak, że to już może trochę przesada.

Jest pierwszym homoseksualistą, który został wybrany na urząd prezydenta polskiego miasta. 30 listopada 2014 roku zdobył ponad 57 proc. głosów wśród mieszkańców Słupska, pokonując swojego rywala — Zbigniewa Konwińskiego. Po ponad 130. dniach opowiedział nam, w jaki sposób zyskał zaufanie wyborców i jak wygrana w wyborach zmieniał jego życie. Czy wciąż cieszy się sympatią wśród ludzi, ile wpadek ma na swoim koncie i jak wygląda życie Prezydenta Słupska?

Znany jest między innymi z niezobowiązcującego stylu zarządzania i częstych wywiadów w mediach, ale też troski o zwierzęta, wegetarianizmu i udzielania ślubów…

Najwięcej będzie w wakacje. W ogóle nie będę miał wakacji, praktycznie każdy weekend mam już zarezerwowany. Dostałem pierwsze zaproszenie na wesele. Będę chodził na wesela - przyznał z zadowoleniem.

Choć cieszy się sympatią, zarzuca mu się bycie celebrytą. On sam jednak z przekonaniem broni swoich metod. Niektórzy ludzie uważają, że prezydent powinien pod krawatem rozmawiać wyłącznie o ustawie o samorządzie. Ale ja mam całkiem inną osobowość i nie zamierzam tego zmieniać. Dzięki temu ludzie mnie szanują za to, co robię. Jestem wiarygodny. To jest fascynujące, że nawet Jarosław Kaczyński się przemógł. Uśmiechał się do mnie, jak była przerwa w głosowaniach.

I dodał: Boję się, że jestem zagłaskiwany. Ja nie jestem jakiś superfajny. Przecież ja nie jestem superinteligentny, nie jestem superprzystojny, więc czuję, że coś jest nie tak.

Źródło zdjęć: ONS

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Choroba nie tylko dorosłych. SEKSOHOLIZM zaczyna się dużo wcześniej Pierwsze 'SELFIE' w historii? Zaczęło się od kultowego filmu 25 lat temu! Teraz zwrot zakupionego towaru jest łatwiejszy. Wystarczy znać przepisy Myślała, że URODZI BLIŹNIĘTA. Po porodzie była w szoku Jej decyzja miała ogromne znaczenie dla chorych Polek. Reakcja była niesamowita! Niewiarygodny strzał z łuku stopami. Jej partner ani drgnął Blogerka testuje... KUBECZEK MENSTRUACYJNY Jak SŁYSZĄ NAS inni? Dowiesz się dzięki prostej sztuczce! Marihuana MEDYCZNA. Czym różni się od zwykłej i czy jest bezpieczna? Ola Szwed pokazała jak ćwiczy z narzeczonym! DWA MIESIĄCE po porodzie Niezwykłe zastosowanie kukurydzy. Może zmniejszyć efekt cieplarniany! Jak przechowywać MIĘSO I WĘDLINY? Koniecznie rozpakuj je z folii