Dłuższe dni, lepsza pogoda, a czujesz się gorzej niż zimą? PRZESILENIE WIOSENNE można pokonać

Brak energii, rozdrażnienie czy problemy z koncentracją to typowe objawy przesilenie wiosennego, które dopadają niemal każdego w okresie między zimą a wiosną.

Brak energii, rozdrażnienie czy problemy z koncentracją to typowe objawy przesilenie wiosennego, które dopadają niemal każdego w okresie między zimą a wiosną. Jak sobie z nim radzić opowiedziała nam internista, dr Justyna Wilczko.

Źródło zdjęć: shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Co mogą jeść kobiety karmiące piersią? "Kolka dziecka nie jest związana z dietą matki" Prosty przepis na domowy chleb z nasion BEZ MĄKI Wystarczy 15 minut, by zregenerować siły Tatuował ją BYŁY chłopak. Tego nie przewidziała... Seks bez tajemnic. Nastolatki i dziewictwo Ilu partnerów seksualnych miałeś? Tak odpowiadali AMERYKANIE Zachwycająca Gwyneth Paltrow stylizowana na IKONY AMERYKI! Staruszkowie udowodnili, że na marzenia nigdy nie jest za późno! Pierwszy taki poród w historii. Matka prosi o ANONIMOWOŚĆ Jest najstarszym taksówkarzem w Polsce. W zawodzie pracuje od 58 lat! Ta metoda WYPRZE ANTYBIOTYKOTERAPIĘ? Leczy ogromną ilość dolegliwości i chorób Komosa ryżowa i amarantus, czyli pseudozboża