Dłuższe dni, lepsza pogoda, a czujesz się gorzej niż zimą? PRZESILENIE WIOSENNE można pokonać

Brak energii, rozdrażnienie czy problemy z koncentracją to typowe objawy przesilenie wiosennego, które dopadają niemal każdego w okresie między zimą a wiosną.

Brak energii, rozdrażnienie czy problemy z koncentracją to typowe objawy przesilenie wiosennego, które dopadają niemal każdego w okresie między zimą a wiosną. Jak sobie z nim radzić opowiedziała nam internista, dr Justyna Wilczko.

Źródło zdjęć: shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Podstępny nowotwór. Przebiega bezobjawowo, bardzo często kończy się śmiercią Ma 93 lata, przeszła operację mózgu i właśnie pobiła REKORD NA SIŁOWNI! Przeżyła ŚMIERĆ KLINICZNĄ. Co widziała? BEZSTRESOWE WYCHOWANIE dzieci to błąd? Większość nie wie, jak powinno wyglądać Chińczycy pokochali 8-latkę z Polski. Powtórzy sukces Bayer Full? Nowe zasady PRZEWOŻENIA DZIECI w samochodach. Będzie bezpieczniej? Staruszkowie udowodnili, że na marzenia nigdy nie jest za późno! Ta woda jest najzdrowsza i działa odmładzająco! Dieta zgodna z GRUPĄ KRWI. Czy warto ją stosować? Edukacja seksualna coraz bardziej kontrowersyjna. "To zmusza dzieci do oglądania PORNOGRAFII" SERCA Polaków starzeją się szybciej. Problem dotyka głównie mężczyzn Adam Levin zaśpiewał jak MICHAEL JACKSON i FRANK SINATRA!