Dłuższe dni, lepsza pogoda, a czujesz się gorzej niż zimą? PRZESILENIE WIOSENNE można pokonać

Brak energii, rozdrażnienie czy problemy z koncentracją to typowe objawy przesilenie wiosennego, które dopadają niemal każdego w okresie między zimą a wiosną.

Brak energii, rozdrażnienie czy problemy z koncentracją to typowe objawy przesilenie wiosennego, które dopadają niemal każdego w okresie między zimą a wiosną. Jak sobie z nim radzić opowiedziała nam internista, dr Justyna Wilczko.

Źródło zdjęć: shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Przez ojca sadystę straciła wiarę w siebie. Niezwykła metamorfoza pani Krystyny Zakonnik uczy internautów, jak zrobić CROISSANTY To nienarodzone dziecko klaszcze... podczas USG Prosta HISZPAŃSKA PRZEKĄSKA z kilku ziemniaków, jajek i sera! Oczyszczają organizm, odchudzają. PRZYPRAWY, których nie może zabraknąć w kuchni Jak zadbać o prawidłowy SEN NIEMOWLAKA? Najlepsze sposoby, jak UŚPIĆ DZIECKO Jak łatwo ZAOSZCZĘDZIĆ na prądzie? Jedzenie CZEKOLADY sposobem na zachowanie młodości Choroba nie tylko dorosłych. SEKSOHOLIZM zaczyna się dużo wcześniej Jak POLSKIE GWIAZDY poprawiają urodę? Oto najczęstsze zabiegi Była najpopularniejszą polską modelką XXL. Dla chorej matki schudła 65 kilogramów Co drugi mężczyzna i co trzecia kobieta. Tak zdradzają Polacy