Dłuższe dni, lepsza pogoda, a czujesz się gorzej niż zimą? PRZESILENIE WIOSENNE można pokonać

Brak energii, rozdrażnienie czy problemy z koncentracją to typowe objawy przesilenie wiosennego, które dopadają niemal każdego w okresie między zimą a wiosną.

Brak energii, rozdrażnienie czy problemy z koncentracją to typowe objawy przesilenie wiosennego, które dopadają niemal każdego w okresie między zimą a wiosną. Jak sobie z nim radzić opowiedziała nam internista, dr Justyna Wilczko.

Źródło zdjęć: shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Strona internetowa pokaże, jak BĘDZIESZ WYGLĄDAŁ ZA 20 LAT! Kiedy można stwierdzić NIEWAŻNOŚĆ MAŁŻEŃSTWA? Zatańczył BREAKDANCE w popularnym show! Zrobili sobie SELFIE na szczycie wieżowca w HONG KONGU Tak tańczą ROSYJSKIE MISTRZYNIE pole dance To NAJCZĘSTSZY NOWOTWÓR u Polek. Wciąż zapominamy o ważnym badaniu SZYMON MAJEWSKI parodiuje teledysk Nataszy Urbańskiej! Poprawia pamięć, koncentrację, wspomaga leczenie nałogów. Czym jest trening BIOFEEDBACK? OBRZEZANIE coraz popularniejsze w Polsce. Lew-Starowicz obala mit Jemy jej więcej niż kiedyś. Ta żywność ZMIENIA METABOLIZM i powoduje otyłość Jak sprawdzić jakość kurczaka? Wszystko o hodowlanych brojlerach Kiedy kosmetyk nie nadaje się już do użycia? Liczy się data otwarcia opakowania