JEJ SYNOWIE są homoseksualistami

Marzanna Latawiec to matka trzech dorosłych już mężczyzn. Dwóch z nich to homosekualiści, którzy postanowili przyznać się do odmiennej orientacji seksualnej.

Spotykali się z dziewczynami, ale nie byli szczęśliwi. W końcu postanowili wyjawić, że są homoseksualistami. Najpierw zrobił to jeden z nich, dużo później — kolejny.

Marzanna Latawiec to matka trzech dorosłych już mężczyzn. Dwóch z nich to homoseksualiści, którzy postanowili przyznać się do odmiennej orientacji seksualnej. O tym, jak na ich coming out zareagowali rodzina i znajomi, w studiu "Pytania na śniadanie" opowiedziała pani Marzanna i jej syn Stanisław Bednarek.

Obawiałem się, że mama będzie miała jeszcze mocniejszy element zaskoczenia, że jednak jeszcze drugie dziecko jest homoseksualne. Ale dużo mi pomógł coming out brata, przygotował jakąś ścieżkę - mówił Stanisław Bednarek.

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Zakonnik uczy internautów, jak zrobić CROISSANTY Najczęstsze błędy rodziców podczas PODAWANIA DZIECKU LEKÓW Czy ZAZDROŚĆ może zniszczyć związek? Cała prawda o zazdrośnikach Jej decyzja miała ogromne znaczenie dla chorych Polek. Reakcja była niesamowita! Prosta HISZPAŃSKA PRZEKĄSKA z kilku ziemniaków, jajek i sera! Zbyt KRÓTKI SEN powodem poważnych zaburzeń Twoje dziecko NIE CHCE JEŚĆ? Tym objawia się przerażająca choroba Pierwsze 'SELFIE' w historii? Zaczęło się od kultowego filmu 25 lat temu! Sami przyczyniamy się do pogłębienia problemu. Jak walczyć z trudnością z zasypianiem? Papież przechwycił pizzę jadąc papamobile! Nastolatka z Polski poświęciła się POMOCY INDYJSKIM DZIECIOM! Janek zdradza, co wydarzy się w DRUGIM SEZONIE "Miłości na bogato"