JEJ SYNOWIE są homoseksualistami

Marzanna Latawiec to matka trzech dorosłych już mężczyzn. Dwóch z nich to homosekualiści, którzy postanowili przyznać się do odmiennej orientacji seksualnej.

Spotykali się z dziewczynami, ale nie byli szczęśliwi. W końcu postanowili wyjawić, że są homoseksualistami. Najpierw zrobił to jeden z nich, dużo później — kolejny.

Marzanna Latawiec to matka trzech dorosłych już mężczyzn. Dwóch z nich to homoseksualiści, którzy postanowili przyznać się do odmiennej orientacji seksualnej. O tym, jak na ich coming out zareagowali rodzina i znajomi, w studiu "Pytania na śniadanie" opowiedziała pani Marzanna i jej syn Stanisław Bednarek.

Obawiałem się, że mama będzie miała jeszcze mocniejszy element zaskoczenia, że jednak jeszcze drugie dziecko jest homoseksualne. Ale dużo mi pomógł coming out brata, przygotował jakąś ścieżkę - mówił Stanisław Bednarek.

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Często są groźne dla zdrowia. Grillowane potrawy pełne toksycznych substancji Zjadłaś owoc cytrusowy? Nie myj zębów! To uszkadza szkliwo Prosty przepis na efektowny deser z TAPIOKI i MUSU Z MANGO Czym zastąpić cukier, by NIE PRZYTYĆ po świętach? Staruszkowie udowodnili, że na marzenia nigdy nie jest za późno! SYN Grzegorza Ciechowskiego o KOLEKCJI inspirowanej stylem muzyka Cała prawda o cudzie narodzin. Tak wygląda PORODÓWKA Jak Polacy uczczą DZIEŃ KOBIET? Prawie połowa nie zamierza świętować SEKS KAMERKI. Tak Polacy zarabiają na życie. Wśród nich samotne matki i młode małżeństwa Ma 9 lat i ciało jak z gumy. Polska może być z niej dumna Mają zakaz jedzenia, picia i uprawiania seksu. Jak wygląda RAMADAN w Polsce? Drewniana deska działa antybakteryjnie. Ale nie możesz jej moczyć i myć w zmywarce