JEJ SYNOWIE są homoseksualistami

Marzanna Latawiec to matka trzech dorosłych już mężczyzn. Dwóch z nich to homosekualiści, którzy postanowili przyznać się do odmiennej orientacji seksualnej.

Spotykali się z dziewczynami, ale nie byli szczęśliwi. W końcu postanowili wyjawić, że są homoseksualistami. Najpierw zrobił to jeden z nich, dużo później — kolejny.

Marzanna Latawiec to matka trzech dorosłych już mężczyzn. Dwóch z nich to homoseksualiści, którzy postanowili przyznać się do odmiennej orientacji seksualnej. O tym, jak na ich coming out zareagowali rodzina i znajomi, w studiu "Pytania na śniadanie" opowiedziała pani Marzanna i jej syn Stanisław Bednarek.

Obawiałem się, że mama będzie miała jeszcze mocniejszy element zaskoczenia, że jednak jeszcze drugie dziecko jest homoseksualne. Ale dużo mi pomógł coming out brata, przygotował jakąś ścieżkę - mówił Stanisław Bednarek.

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Urodziła się z DEFEKTEM NARZĄDÓW. Lekarz opracował zdumiewającą metodę leczenia BADACZE MÓZGU zapowiedzieli, że wyleczą niewidomych i sparaliżowanych Odchudzasz się, jesz w biegu? Narażasz się na groźne niedobory witamin Nietypowy toast weselny w wykonaniu RAPUJĄCEJ ŚWIADKOWEJ Była solistka Polskiego Baletu Narodowego TAŃCZY NA RURZE! Ameryka ją znienawidziła. Co stało się z "matką chrzestną ateizmu"? NAJGROŹNIEJSZA choroba przyszłości? Zachoruje 1 na 3 osoby Niezwykłe właściwości OCTU JABŁKOWEGO. Zapomniana broń w walce ze zbędnymi kilogramami Urlop ojcowski to nie wszystko. Tacie należy się więcej wolnych dni Gdzie spędzić urlop nad POLSKIM MORZEM? Mapa najlepszych kąpielisk Zrobił to z miłości do syna. Dziecko WYTATUOWAŁO mu własny rysunek Ważna informacja dla DAWCÓW ORGANÓW. Sprawdź, zanim się zdecydujesz