JEJ SYNOWIE są homoseksualistami

Marzanna Latawiec to matka trzech dorosłych już mężczyzn. Dwóch z nich to homosekualiści, którzy postanowili przyznać się do odmiennej orientacji seksualnej.

Spotykali się z dziewczynami, ale nie byli szczęśliwi. W końcu postanowili wyjawić, że są homoseksualistami. Najpierw zrobił to jeden z nich, dużo później — kolejny.

Marzanna Latawiec to matka trzech dorosłych już mężczyzn. Dwóch z nich to homoseksualiści, którzy postanowili przyznać się do odmiennej orientacji seksualnej. O tym, jak na ich coming out zareagowali rodzina i znajomi, w studiu "Pytania na śniadanie" opowiedziała pani Marzanna i jej syn Stanisław Bednarek.

Obawiałem się, że mama będzie miała jeszcze mocniejszy element zaskoczenia, że jednak jeszcze drugie dziecko jest homoseksualne. Ale dużo mi pomógł coming out brata, przygotował jakąś ścieżkę - mówił Stanisław Bednarek.

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ten ZABIEG UST zmienia nie tylko ich kształt Jak ukryć BIUSTONOSZ pod sukienką? Warto znać te gadżety Niezwykłe właściwości OCTU JABŁKOWEGO. Zapomniana broń w walce ze zbędnymi kilogramami Lubiany czy znienawidzony? Po ponad 130. dniach przyznał, jak wygląda jego prezydentura Zapytano Polki, czy sądzą, że są piękne. Jakie były odpowiedzi? Artystka maluje WAGINĄ! Na środku ulicy! Młodzi mężczyźni nie chcą być księżmi? Kościół rozpaczliwie szuka młodych kapłanów Najnowsze odkrycie kosmetologii. Zapobiega ZMARSZCZKOM i zwalcza CELLULIT Są zdrowe tylko pozornie. Ilość cukru w nich zawarta wielokrotnie przekracza normę Majdan, Stachursky i Saleta pokazują, jak badać PIERSI! Uważaj na MLEKO i nadmiar białka. Wbrew pozorom nie są takie zdrowe Co piąte dziecko UDAJE DOROSŁEGO w sieci!