Tak powstaje żywność z puszki. Testerzy smaku co dwie godziny sprawdzają produkcję

"Mam jej dość" - mówi jeden z nich.

Jak wygląda produkcja puszkowanej żywności? Jak pakowane są dania, dlaczego transportuje się je w ogromnych próżniowych torbach, czym są doprawiane i kto czuwa nad ich produkcją?

Producenci twierdzą, że przykładają ogromną wagę do jakości i smaku. Aby był on jak najlepszy, w fabrykach zatrudniani są specjaliści od testowania gotowych produktów. Co dwie godziny sprawdzają kolejne partie dań.

Nie wiem, ile razy jej próbowałem. Dziesiątki, może setki tysięcy razy. Zwracamy uwagę na wygląd, kolor, aromat, konstystencję, ale przede wszystkim na smak. Mam jej dość, ale wiem, że za każdym razem muszę wykonać swoje zadanie, bo to bardzo ważne -  mówi jeden z nich.

Zobaczcie tajniki fabryk produkujących puszkowaną żywność.

Źródło: Discovery Science

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Program do sporządzania portretów przestępców stworzył IDEAŁ PIĘKNA KATE ROZZ ma swój program na Youtube. Udaje REPORTERKĘ W BRAZYLII Członkinie Femenu znów ARESZTOWANE! Protestowały przeciwko ANTYISLAMSKIEMU stowarzyszeniu MIRANDA KERR pokazała swoje wyluzowane oblicze Sami przyczyniamy się do pogłębienia problemu. Jak walczyć z trudnością z zasypianiem? Problemy z tarczycą i PRZYSADKĄ MÓZGOWĄ? Te zaburzenia zaobserwujesz podczas okresu Choroba nie tylko dorosłych. SEKSOHOLIZM zaczyna się dużo wcześniej OBRZEZANIE coraz popularniejsze w Polsce. Lew-Starowicz obala mit Zajęcia z EWĄ CHODAKOWSKĄ zamiast lekcji WF-u Ile naprawdę ZARABIAJĄ polscy KSIĘŻA? NIEPRZYJEMNY ZAPACH Z UST może sygnalizować chorobę NIECODZIENNY WYPADEK podczas uprawiania seksu