Magnetyczne kulki doprowadziły dziecko do SEPSY

Nikt nie przypuszczał, że popularna zabawka może siać takie spustoszenie.

Megan i Jonathan Jordanowie to młode małżeństwo wychowujące małego synka. Pewnego dnia ich pociecha zaczęła płakać, kaszleć, wymiotować, a następnego ranka przestała się ruszać. Przerażeni rodzice zawieźli chłopca do szpitala. Po prześwietleniu okazało się, że maluch połknął magnetyczne kulki.

Lekarze nie przypuszczali, że popularna biurowa zabawka jest zdolna wywołać tak poważne obrażenia. To, co działo się organizmie chłopca, można nazwać jednym słowem: spustoszenie.

Źródło: Discover Channel

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ten błąd może kosztować zdrowie. Z czym nie należy łączyć GREJPFRUTA? Rady dziadka, jak być ZDROWYM W ZIMIE Majewski do szefa Polsatu: "SŁONECZKO.." O co tak prosił? Pani Aleksandra została brutalnie zgwałcona. Po skandalicznym wyroku przerywa milczenie MOLESTOWANIE SEKSUALNE to nie tylko dotyk. Jak reagować? Brzuch to twój kompleks? Ta metoda wzmocni nie tylko skórę, ale i mięśnie Mniej odporni na ból, wrażliwi na słońce. Cała prawda o RUDOWŁOSYCH Wynajmujesz mieszkanie przez internet? Uważaj na zbyt niską cenę Codziennie umiera 130 osób. Częsta choroba, którą CIĘŻKO ZDIAGNOZOWAĆ To najgroźniejszy typ aut. Naraża kierowców na nowotwory Obrońcy zwierząt KRYTYKUJĄ Katy Perry! Nauka języków w GIMNAZJUM bezskuteczna. System kuleje, a poziom jest gorszy niż podstawowy