Magnetyczne kulki doprowadziły dziecko do SEPSY

Nikt nie przypuszczał, że popularna zabawka może siać takie spustoszenie.

Megan i Jonathan Jordanowie to młode małżeństwo wychowujące małego synka. Pewnego dnia ich pociecha zaczęła płakać, kaszleć, wymiotować, a następnego ranka przestała się ruszać. Przerażeni rodzice zawieźli chłopca do szpitala. Po prześwietleniu okazało się, że maluch połknął magnetyczne kulki.

Lekarze nie przypuszczali, że popularna biurowa zabawka jest zdolna wywołać tak poważne obrażenia. To, co działo się organizmie chłopca, można nazwać jednym słowem: spustoszenie.

Źródło: Discover Channel

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Louis Hamilton zagrał w paintballa z PÓŁNAGIM KOLEGĄ! Strzelał do jego pośladków KSZTAŁT BRWI pomoże wyszczuplić twarz. Jak je modelować? Najlepszy SEKS PO KŁÓTNI. Dlaczego godzimy się w łóżku? Jak WYCZYŚCIĆ SÓL i zadbać o buty po zimie? Teraz zwrot zakupionego towaru jest łatwiejszy. Wystarczy znać przepisy Żywiołowy taniec CHŁOPCA do piosenki Lady Gagi! Robisz ZAKUPY PRZEZ INTERNET? Poznaj swoje nowe prawa Kiedy wrócić do ćwiczeń po porodzie? Jest kilka ważnych zasad Majewski śmieje się z MINISTER BIEŃKOWSKIEJ Kim był dostawca, który PRZYNIÓSŁ PIZZĘ na galę Oscarów? Homoseksualista i konserwatysta. Polak jest członkiem brytyjskiego parlamentu Ma 93 lata, przeszła operację mózgu i właśnie pobiła REKORD NA SIŁOWNI!