Magnetyczne kulki doprowadziły dziecko do SEPSY

Nikt nie przypuszczał, że popularna zabawka może siać takie spustoszenie.

Megan i Jonathan Jordanowie to młode małżeństwo wychowujące małego synka. Pewnego dnia ich pociecha zaczęła płakać, kaszleć, wymiotować, a następnego ranka przestała się ruszać. Przerażeni rodzice zawieźli chłopca do szpitala. Po prześwietleniu okazało się, że maluch połknął magnetyczne kulki.

Lekarze nie przypuszczali, że popularna biurowa zabawka jest zdolna wywołać tak poważne obrażenia. To, co działo się organizmie chłopca, można nazwać jednym słowem: spustoszenie.

Źródło: Discover Channel

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Wiktor urodził się jako kobieta. Opowiedział o swojej metamorfozie Mocne słowa kobiet. Odważyły się pokazać twarze i przyznać, jak potraktowali je mężczyźni PIETRASIŃSKA i KORONIEWSKA zachęcają do badań szyjki macicy Sądzisz, że jesteś dobrym człowiekiem? Jeden test i odpowiedź nie będzie oczywista Ten zabieg to nie tylko pedicure. Może uchronić przed amputacją stopy 21-letnia modelka z Radomia podbija Indie Mężczyzna nie pomaga w domu? To może być twoja wina FISH PEDICURE. Naturalna i bezpieczna metoda pielęgnacji stóp PRAWIE POŁOWA CIĘŻARNYCH z niedoborem ważnego pierwiastka. To niebezpieczne dla dziecka PRZYJACIEL do ŁÓŻKA. Kontrowersyjna aplikacja podbija Polskę DIETA Z PUDEŁKA pułapką dla pragnących schudnąć. Łatwo o efekt jojo Chorych jest coraz więcej. Wyleczą tylko połowę Polaków cierpiących na czerniaka