Magnetyczne kulki doprowadziły dziecko do SEPSY

Nikt nie przypuszczał, że popularna zabawka może siać takie spustoszenie.

Megan i Jonathan Jordanowie to młode małżeństwo wychowujące małego synka. Pewnego dnia ich pociecha zaczęła płakać, kaszleć, wymiotować, a następnego ranka przestała się ruszać. Przerażeni rodzice zawieźli chłopca do szpitala. Po prześwietleniu okazało się, że maluch połknął magnetyczne kulki.

Lekarze nie przypuszczali, że popularna biurowa zabawka jest zdolna wywołać tak poważne obrażenia. To, co działo się organizmie chłopca, można nazwać jednym słowem: spustoszenie.

Źródło: Discover Channel

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Mucha znów rozczuliła się na wizji. Tym razem na wspomnienie... KARMIENIA PIERSIĄ Polacy na bakier z wodą i mydłem. "Co 10. rodak NIE MA SZCZOTECZKI do zębów" Szkolny poziom jej nie odpowiadał. Uczy dzieci w domu, a efekt jest zdumiewający Niezwykła historia POLSKIEGO ARYSTOKRATY. Nie mówi nawet po polsku! Rewolucyjna metoda odmieni życie CUKRZYKÓW. Jej autorami są Polacy! Epilacja jeszcze skuteczniejsza od depilacji. Nowa metoda trwale niszczy włos! Z ukrytą kamerą próbowali kupić tabletkę "dzień po" Koniec ze strachem przed lataniem. Polscy studenci znaleźli sposób Tak BAWIĄ SIĘ OJCOWIE z dziećmi, gdy matki nie patrzą Żywiołowy taniec CHŁOPCA do piosenki Lady Gagi! Kontrowersje wokół Jana Pawła II. "Jak mógł zostać świętym?" JEZUICI też wzięli udział w Ice Bucket Challenge!