Magnetyczne kulki doprowadziły dziecko do SEPSY

Nikt nie przypuszczał, że popularna zabawka może siać takie spustoszenie.

Megan i Jonathan Jordanowie to młode małżeństwo wychowujące małego synka. Pewnego dnia ich pociecha zaczęła płakać, kaszleć, wymiotować, a następnego ranka przestała się ruszać. Przerażeni rodzice zawieźli chłopca do szpitala. Po prześwietleniu okazało się, że maluch połknął magnetyczne kulki.

Lekarze nie przypuszczali, że popularna biurowa zabawka jest zdolna wywołać tak poważne obrażenia. To, co działo się organizmie chłopca, można nazwać jednym słowem: spustoszenie.

Źródło: Discover Channel

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Czy IDEALNY chłopak istnieje? Tak, ale... Wesele przerodziło się w tragedię. Na gości spadł gigantyczny żyrandol Kompromitujące odpowiedzi Polaków. Oni na pewno nie zdaliby MATURY z polskiego Cztery lata i 26 krajów. Podczas podróży nagrywał FILM ZARĘCZYNOWY! Ponad połowa Polaków cierpi na syndrom poniedziałku. Stres zaczyna się już w niedzielę Polacy UKRYWAJĄ PIENIĄDZE przed najbliższymi. W 20 proc. przypadków PRZEZ ZDRADĘ! Tak powstaje popularny "eliksir młodości". Sekret drogocennego olejku arganowego Chcą, żeby dzieci bawiły się niepełnosprawnymi lalkami. Polska zabawka odniesie sukces? Zatańczył BREAKDANCE w popularnym show! Jak zwiększyć skuteczność produktów ANTYCELLULITOWYCH? Rosjanie nabijają się z AMERYKAŃSKIEJ GWIAZDKI. Przesadzili? Jakie ryby jeść, a jakich unikać? Na czarnej liście m.in. TOKSYCZNY TUŃCZYK