Powszechnie dostępny środek SZCZEGÓLNIE NIEBEZPIECZNY dla osób na diecie

2 marca zmarł mężczyzna po przedawkowaniu tabletek przeciwbólowych.

W Polsce tabletki przeciwbólowe można kupić w każdym markecie.  Społeczeństwo jest zadowolone z takiego rozwiązania, bo oznacza to szybką pomoc w przypadku nagłego bólu lub w dni, kiedy konsultacja ze specjalistą jest trudniejsza, np. w święta. Lekarze ostrzegają jednak, że Polacy nie potrafią korzystać z powszechnie dostępnych środków farmakologicznych i nie przestrzegają zalecanych dawek.

Przyjmowanie leków przeciwbólowych jest szczególnie niebezpieczne dla osób będących na diecie. Dr n. farm. Leszek Borkowski opowiedział, jak paracetamol i inne środki działają na wątrobę w czasie, gdy zwiększamy aktywność fizyczną i zmniejszamy ilość przyjmowanych kalorii.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Tradycyjne suplementy to przeszłość. Nowa receptura działa już po kilku minutach Pani Aleksandra została brutalnie zgwałcona. Po skandalicznym wyroku przerywa milczenie Jest prekursorką artystycznego SELFIE. Jej zdjęcie konkuruje z kultowymi fotografiami świata W 70 procentach przypadków chroni KOBIETY PRZED NOWOTWOREM! Piją je nawet dzieci. Popularne napoje mogą mieć TOKSYCZNE DZIAŁANIE! Ciąża spowodowała u niej WSTYDLIWE ZMIANY Najbardziej wartościowy sok. Oprócz witamin zawiera składnik wspomagający odchudzanie Przełomowe urządzenie w dziedzinie kosmetologii. SKANUJE TWARZ, by pomóc kobietom Aby udowodnić swą moc, przewidziała PRZYSZŁOŚĆ ROSJI I PUTINA Polki wstydzą się swoich SEKSUALNYCH potrzeb! Pierwsza PARODIA „Miłości na Bogato”! Lepsza od oryginału? Średnio 5 kilogramów TOKSYN I ZŁOGÓW w ludzkim organizmie. Jak się ich pozbyć?