Jest prekursorką artystycznego SELFIE. Jej zdjęcie konkuruje z kultowymi fotografiami świata

Selfie autorstwa 28-letniej Klaudii Cechini z Krakowa znalazło się w brytyjskim albumie obejmującym 200 lat historii fotografii

Robią je niemal wszyscy użytkownicy portali społecznościowych. Zdania na ich temat są podzielone. Czy mogą być artystyczne? Okazuje się, że tak. Selfie autorstwa 28-letniej Klaudii Cechini z Krakowa znalazło się w brytyjskim albumie obejmującym 200 lat historii fotografii. Autorem albumu jest Tom Ang, twórca bestsellerów o fotografii. Zdjęcie Polki sąsiaduje z najbardziej kultowymi zdjęciami na świecie. Wśród autorów jest 50 najbardziej znanych fotografów, w tym zdobywcy nagrody Pulitzera.

Klaudia uznawana jest za prekursorkę artystycznego selfie. Zobaczcie, jak podchodzi do mody na popularne fotki z ręki i skąd czerpie inspiracje.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: prywatne archiwum Klaudii Cechini.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Chcą, żeby dzieci bawiły się niepełnosprawnymi lalkami. Polska zabawka odniesie sukces? Anna Komorowska: "Na trudne sytuacje nasza rodzina jest idealna!" Artysta fotografuje dziewczyny tańczące na rurze… POD WODĄ! Wypełnienia gorszej jakości, próchnica wtórna. Polacy boją się państwowych wizyt u dentysty Anna Grodzka o relacjach z Jarosławem Kaczyńskim. „Ciekawe, czy pocałowałby mnie w rękę” Sami przyczyniamy się do pogłębienia problemu. Jak walczyć z trudnością z zasypianiem? Premier TUSK śpiewa "Hey Jude" w kancelarii! Przez te błędy latem świeci nam się cera. Zobacz, jak utrwalić nawet mocny makijaż Naukowy sposób na prawidłowe KROJENIE TORTU Powszechnie dostępny środek SZCZEGÓLNIE NIEBEZPIECZNY dla osób na diecie Okuliści ostrzegają: Polacy widzą coraz gorzej! Pestki - niedoceniany składnik winogron. Dlaczego warto je jeść?