Polacy mają dość rodzinnych wakacji. Czym kuszą oferty dla singli?

Nocne życie przyciąga coraz więcej urlopowiczów.

Jeszcze niedawno Polacy spędzali wakcyjne urlopy z rodziną lub znajomymi. Jednak ostatnio coraz częściej wybierają samotne wyjazdy. Już ponad połowa urlopowiczów wyjeżdża na wakacje bez rodziny, wybierając takie kierunki jak Grecja, Hiszpania czy Włochy. Na przeciw wychodzą im biura podróży, które w swojej ofercie mają coraz ciekawsze oferty dla singli. 

- Najbardziej popularne są wyjazdy w parach. Jednak coraz więcej wyjeżdża singli. Zazwyczaj numerem 1 jest zwiedzanie, numerem 2 plaża, numerem 3 nocne życie i bary. Ten trzeci element przyciąga coraz więcej singli – mówi Tadeusz Frączek.

Źródło: InfoWire

Źródło zdjęcia: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Polka gwiazdą kanadyjskiej telewizji. Sukces zawdzięcza blogowi modowemu Taylor Swift odwiedziła CHORE DZIECI w szpitalu! Była solistka Polskiego Baletu Narodowego TAŃCZY NA RURZE! Nietypowy toast weselny w wykonaniu RAPUJĄCEJ ŚWIADKOWEJ Majewski do szefa Polsatu: "SŁONECZKO.." O co tak prosił? Parówki to czubek góry lodowej. Na czym jeszcze oszukują producenci? Zatańczył BREAKDANCE w popularnym show! Homoseksualista i konserwatysta. Polak jest członkiem brytyjskiego parlamentu Umalował ją JEJ CHŁOPAK! Jak wyszło? 5-latek z Polski podbija świat mody! Polska hrabianka pokochała potomka Marii Walewskiej. To trzeci polsko-francuski romans w ich rodzinie Czy ZAZDROŚĆ może zniszczyć związek? Cała prawda o zazdrośnikach