Polacy mają dość rodzinnych wakacji. Czym kuszą oferty dla singli?

Nocne życie przyciąga coraz więcej urlopowiczów.

Jeszcze niedawno Polacy spędzali wakcyjne urlopy z rodziną lub znajomymi. Jednak ostatnio coraz częściej wybierają samotne wyjazdy. Już ponad połowa urlopowiczów wyjeżdża na wakacje bez rodziny, wybierając takie kierunki jak Grecja, Hiszpania czy Włochy. Na przeciw wychodzą im biura podróży, które w swojej ofercie mają coraz ciekawsze oferty dla singli. 

- Najbardziej popularne są wyjazdy w parach. Jednak coraz więcej wyjeżdża singli. Zazwyczaj numerem 1 jest zwiedzanie, numerem 2 plaża, numerem 3 nocne życie i bary. Ten trzeci element przyciąga coraz więcej singli – mówi Tadeusz Frączek.

Źródło: InfoWire

Źródło zdjęcia: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Mucha znów rozczuliła się na wizji. Tym razem na wspomnienie... KARMIENIA PIERSIĄ Internet ŚMIEJE SIĘ z premier Ewy Kopacz. Wszystko przez NAGRANIE O OSCARACH Większość osób nieprawidłowo ćwiczy brzuch. Jak zwiększyć efektywność "BRZUSZKÓW"? Mocne słowa kobiet. Odważyły się pokazać twarze i przyznać, jak potraktowali je mężczyźni Producent „Celebrity Splash” pod wrażeniem JEDNONOGIEGO uczestnika! Jak ocenił innych? Brutalna praktyka lekarzy w trakcie porodu. Choć zakazana, wciąż się ją stosuje Członkinie Femenu znów ARESZTOWANE! Protestowały przeciwko ANTYISLAMSKIEMU stowarzyszeniu Sposób na grzywkę BEZ SKRACANIA włosów! Jak producenci oszukują na MAKARONIE JAJECZNYM? Niskokaloryczne, detoksykujące i bogate w substancje odżywcze. Wszystko o popularnych sałatach Męska płodność jest CORAZ GORSZA? Okuliści ostrzegają: Polacy widzą coraz gorzej!