Polacy mają dość rodzinnych wakacji. Czym kuszą oferty dla singli?

Nocne życie przyciąga coraz więcej urlopowiczów.

Jeszcze niedawno Polacy spędzali wakcyjne urlopy z rodziną lub znajomymi. Jednak ostatnio coraz częściej wybierają samotne wyjazdy. Już ponad połowa urlopowiczów wyjeżdża na wakacje bez rodziny, wybierając takie kierunki jak Grecja, Hiszpania czy Włochy. Na przeciw wychodzą im biura podróży, które w swojej ofercie mają coraz ciekawsze oferty dla singli. 

- Najbardziej popularne są wyjazdy w parach. Jednak coraz więcej wyjeżdża singli. Zazwyczaj numerem 1 jest zwiedzanie, numerem 2 plaża, numerem 3 nocne życie i bary. Ten trzeci element przyciąga coraz więcej singli – mówi Tadeusz Frączek.

Źródło: InfoWire

Źródło zdjęcia: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Anna Grodzka: "Życie OSOBY TRANSPŁCIOWEJ to ostra jazda bez trzymanki" Seanse kinowe na porodówce. Lekarze są pewni, że pomagają uśmierzyć ból Zarabiają nawet 40 tysięcy miesięcznie! Tak pracują POLSCY MĘŻCZYŹNI na telefon Polacy UKRYWAJĄ PIENIĄDZE przed najbliższymi. W 20 proc. przypadków PRZEZ ZDRADĘ! Prowadząca „Rolnik szuka żony” o metamorfozach uczestników. „Pod wpływem programu poczuł moc” Najlepsze sposoby na WORKI I CIENIE POD OCZAMI Dolegliwość, która odbiera radość z seksu. Problem zgłasza ogromna liczba kobiet Naturalny sposób na zwiększenie POTENCJI SEKSUALNEJ Odchudzanie nie musi być drogie! TANIE ZAMIENNIKI dietetycznych produktów Ciężka praca za małe pieniądze. Tak wygląda służba u królowej Elżbiety II Jak powstają CZEKOLADOWE JAJKA? Jak powstają skórzane meble? Jednym z etapów jest moczenie w krowim moczu