Polacy mają dość rodzinnych wakacji. Czym kuszą oferty dla singli?

Nocne życie przyciąga coraz więcej urlopowiczów.

Jeszcze niedawno Polacy spędzali wakcyjne urlopy z rodziną lub znajomymi. Jednak ostatnio coraz częściej wybierają samotne wyjazdy. Już ponad połowa urlopowiczów wyjeżdża na wakacje bez rodziny, wybierając takie kierunki jak Grecja, Hiszpania czy Włochy. Na przeciw wychodzą im biura podróży, które w swojej ofercie mają coraz ciekawsze oferty dla singli. 

- Najbardziej popularne są wyjazdy w parach. Jednak coraz więcej wyjeżdża singli. Zazwyczaj numerem 1 jest zwiedzanie, numerem 2 plaża, numerem 3 nocne życie i bary. Ten trzeci element przyciąga coraz więcej singli – mówi Tadeusz Frączek.

Źródło: InfoWire

Źródło zdjęcia: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Zapomniana metoda wraca do łask. Wszystko o leczeniu PIJAWKAMI Natalia Siwiec pozuje w TUTORIALU MAKIJAŻOWYM Nowe zasady PRZEWOŻENIA DZIECI w samochodach. Będzie bezpieczniej? Plemienne wojny, porwania i epidemie. Mimo niebezpieczeństw nie chcą wracać do Polski Jak rozmawiać z partnerem o seksie? Róbmy to poza sypialnią Dziewięć filmów EROTYCZNYCH na warszawskiej Pradze! Mroczne oblicze ANJI RUBIK w teledysku Black Atlass HIT INTERNETU! YouTube podsumował 2013 rok NAGA Miley Cyrus w teledysku „Wrecking Ball”! Obawiasz się ZDRADY? Zgłoś się do TESTERA WIERNOŚCI Cersei Lannister uczy Jimmy'ego Kimmela jak SIAĆ POSTRACH HIT INTERNETU. Ironicznie o słowiańskiej urodzie!