Polacy mają dość rodzinnych wakacji. Czym kuszą oferty dla singli?

Nocne życie przyciąga coraz więcej urlopowiczów.

Jeszcze niedawno Polacy spędzali wakcyjne urlopy z rodziną lub znajomymi. Jednak ostatnio coraz częściej wybierają samotne wyjazdy. Już ponad połowa urlopowiczów wyjeżdża na wakacje bez rodziny, wybierając takie kierunki jak Grecja, Hiszpania czy Włochy. Na przeciw wychodzą im biura podróży, które w swojej ofercie mają coraz ciekawsze oferty dla singli. 

- Najbardziej popularne są wyjazdy w parach. Jednak coraz więcej wyjeżdża singli. Zazwyczaj numerem 1 jest zwiedzanie, numerem 2 plaża, numerem 3 nocne życie i bary. Ten trzeci element przyciąga coraz więcej singli – mówi Tadeusz Frączek.

Źródło: InfoWire

Źródło zdjęcia: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Widzowie mdleli na premierze FILMU. Wszystko przez szokujące sceny Jest nawet TRZYSTA RAZY SŁODSZA od cukru! Uważaj, w jakiej postaci ją spożywasz Majdan, Stachursky i Saleta pokazują, jak badać PIERSI! Mężczyzna z szydełkiem. Kiedyś się tego wstydził, dziś robi na tym biznes Mama pomalowała córkę, mając ZAMKNIĘTE OCZY! Jeff poddał się DEPILACJI woskiem dla... dobra nauki Teraz zwrot zakupionego towaru jest łatwiejszy. Wystarczy znać przepisy OŚRODEK OPIEKI dla seniorów - czym kierować się przy wyborze? Próżność czy sposób na dorobienie po 50 roku życia? AMATORZY MODY podbijają sieć Dlaczego Polacy nie decydują się na RODZICIELSTWO? Większość chce trójki dzieci Straciła OBIE NOGI. Mimo to zatańczyła na studniówce Boli cię głowa? Zbadaj… BIODRA