Polacy mają dość rodzinnych wakacji. Czym kuszą oferty dla singli?

Nocne życie przyciąga coraz więcej urlopowiczów.

Jeszcze niedawno Polacy spędzali wakcyjne urlopy z rodziną lub znajomymi. Jednak ostatnio coraz częściej wybierają samotne wyjazdy. Już ponad połowa urlopowiczów wyjeżdża na wakacje bez rodziny, wybierając takie kierunki jak Grecja, Hiszpania czy Włochy. Na przeciw wychodzą im biura podróży, które w swojej ofercie mają coraz ciekawsze oferty dla singli. 

- Najbardziej popularne są wyjazdy w parach. Jednak coraz więcej wyjeżdża singli. Zazwyczaj numerem 1 jest zwiedzanie, numerem 2 plaża, numerem 3 nocne życie i bary. Ten trzeci element przyciąga coraz więcej singli – mówi Tadeusz Frączek.

Źródło: InfoWire

Źródło zdjęcia: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Najbardziej wzruszający filmik sieci. Żołnierze wracają DO DOMU! Rewolucyjna metoda odchudzania. Potrzebujesz jedynie… ścierek kuchennych Kiedy wrócić do ćwiczeń po porodzie? Jest kilka ważnych zasad STUDENTKI, SAMOTNE MATKI, mężczyźni. Zarabiają tysiące na nagości w internecie Poprawia pamięć, koncentrację, wspomaga leczenie nałogów. Czym jest trening BIOFEEDBACK? Sexy bielizna dla katoliczek? "Trzeba podobać się duchowo i po ludzku" W ciąży nie rezygnuj ze sportu. Jednak pewne aktywności mogą być niebezpieczne Kontrowersje wokół Jana Pawła II. "Jak mógł zostać świętym?" „Najbardziej zmysłowo pachnie kobieta, która nie myje się codziennie”. Jak odbieramy zapachy? Witaminowa bomba zamiast masła. Trzy pomysły na PASTY DO KANAPEK Jak radzić sobie z NADMIERNĄ POTLIWOŚCIĄ? Jak powstają CZEKOLADOWE JAJKA?