Majdan, Stachursky i Saleta pokazują, jak badać PIERSI!

W kolejnej odsłonie kampanii „Rak. To się leczy!” w roli ekspertów od badania piersi wystąpili Radek Majdan, Przemysław Saleta, Jacek Stachursky, Tomasz Puzon i Maciej Jachowski.

W kolejnej odsłonie kampanii „Rak. To się leczy!” w roli ekspertów od  badania piersi wystąpili Radek Majdan, Przemysław Saleta, Jacek Stachursky, Tomasz Puzon i Maciej Jachowski.

W ramach kampanii zorganizowanej przez ING Życie uruchomiona została aplikacja na smartfony, w której pięciu popularnych mężczyzn, co miesiąc przypomina o dacie samobadania i pokazuje, jak je wykonać. Aplikacja jest dostępna w Sklepie Google oraz App Store. Użytkowniczki smartfonów same mogą zdecydować, który z panów będzie jej przypominał o kolejnym badaniu. W każdej chwili można również zmienić eksperta, który będzie czuwał nad profilaktyką.

W spocie promującym akcję, półnagi Radek Majdan podkreśla: Dotyk obserwacja i badania. To warunek zdrowych piersi. Do badania zachęca również Przemysław Saleta, który dotykając swojego nagiego torsu, proponuje: Dotykanie jest bardzo ważnym elementem samobadania. A może chcesz, żebyśmy robili to razem?

Źródło zdjęć: ING Życie/YouTube

<br />

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Unikaj tych produktów. Niszczą DNA i przyśpieszają STARZENIE SIĘ skóry Anna Mucha wystąpiła w POLSKIM HORRORZE! Coś dla fanów PIKANTNYCH dodatków. Szybki sos do przekąsek i mięsa Częsty błąd posiadaczek cery tłustej. Wybierają niewłaściwy KREM Nauka języków w GIMNAZJUM bezskuteczna. System kuleje, a poziom jest gorszy niż podstawowy Jak przechowywać TOREBKI, by się nie niszczyły? Kulisy "gorącej" sesji dla CKM. Tak pozowała modelka DONATANA! Zakonnik uczy internautów, jak zrobić CROISSANTY Sekretna misja księdza Jana. Zbiera KOBIECĄ BIELIZNĘ Wykorzystał brak prądu, by uciec od świeżo poślubionej żony Chińczycy pokochali 8-latkę z Polski. Powtórzy sukces Bayer Full? Które gwiazdy korzystają z porad WRÓŻKI?