Majdan, Stachursky i Saleta pokazują, jak badać PIERSI!

W kolejnej odsłonie kampanii „Rak. To się leczy!” w roli ekspertów od badania piersi wystąpili Radek Majdan, Przemysław Saleta, Jacek Stachursky, Tomasz Puzon i Maciej Jachowski.

W kolejnej odsłonie kampanii „Rak. To się leczy!” w roli ekspertów od  badania piersi wystąpili Radek Majdan, Przemysław Saleta, Jacek Stachursky, Tomasz Puzon i Maciej Jachowski.

W ramach kampanii zorganizowanej przez ING Życie uruchomiona została aplikacja na smartfony, w której pięciu popularnych mężczyzn, co miesiąc przypomina o dacie samobadania i pokazuje, jak je wykonać. Aplikacja jest dostępna w Sklepie Google oraz App Store. Użytkowniczki smartfonów same mogą zdecydować, który z panów będzie jej przypominał o kolejnym badaniu. W każdej chwili można również zmienić eksperta, który będzie czuwał nad profilaktyką.

W spocie promującym akcję, półnagi Radek Majdan podkreśla: Dotyk obserwacja i badania. To warunek zdrowych piersi. Do badania zachęca również Przemysław Saleta, który dotykając swojego nagiego torsu, proponuje: Dotykanie jest bardzo ważnym elementem samobadania. A może chcesz, żebyśmy robili to razem?

Źródło zdjęć: ING Życie/YouTube

<br />

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Co tak naprawdę MYŚLĄ MĘŻCZYŹNI? Zbyt KRÓTKI SEN powodem poważnych zaburzeń Zwiększają temperaturę mózgu i wpływają na zdrowie. Najmniej szkodliwe są... kuchenki mikrofalowe Producenci wciąż oszukują. Co trzecia partia żywności źle oznakowana na etykietach NIEPRZYJEMNY ZAPACH Z UST może sygnalizować chorobę Jak przechowywać TOREBKI, by się nie niszczyły? Jesteś typem samotnika? Twój MÓZG STARZEJE SIĘ szybciej Popularne mity o wpływie cholesterolu i tłuszczu na dietę Nieoceniona broń w walce z wieloma chorobami. Każda matka powinna o tym wiedzieć Długotrwały smutek dziecka to znak. Lekceważony powoduje poważną chorobę 8 milionów Polaków ma ZABURZENIA PSYCHICZNE PREZYDENT składa życzenia fejsbukowiczom!