Louis Hamilton zagrał w paintballa z PÓŁNAGIM KOLEGĄ! Strzelał do jego pośladków

Za cel Brytyjczykowi posłużył jego szkoleniowiec Ville Vihola.

W trakcie przygotowań do nowego sezonu Formuły 1 Lewis Hamilton pozwolił sobie na chwilę relaksu. Mistrz świata w przerwie między treningami postanowił zgrać w paintballa… z półnagim kolegą. Za cel Brytyjczykowi posłużył jego szkoleniowiec Ville Vihola i jego pośladki. Do czasu opublikowania filmu na Facebooku zespół Mercedesa nic nie wiedział o zabawie.

Mimo to w tej sprawie nie zostaną podjęte żadne działania, bo Hamilton grał w paintballa w trakcie wolnego czasu. Już w czwartek kierowca będzie się jednak musiał skoncentrować wyłącznie na Formule 1. Od piątku rozpoczyna bowiem treningi przed pierwszym tegorocznym wyścigiem o Grand Prix Australii.

Źródło: Foto Olimpik/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jaki BIUSTONOSZ na siłownię? Kobiety często popełniają błąd Pierwsza PARODIA „Miłości na Bogato”! Lepsza od oryginału? Dieta zgodna z GRUPĄ KRWI. Czy warto ją stosować? DWANAŚCIE razy próbowała usunąć tatuaż. Jej skóra wyglądała jak po oparzeniach Ile naprawdę ZARABIAJĄ polscy KSIĘŻA? Kontrowersyjna metoda leczenia dotarła do Polski. Tak robili to Majowie! Urojone i destrukcyjne KOMPLEKSY MĘŻCZYZN Zarabiają na spełnianiu fantazji z "50 Twarzy Greya" Obsługiwały Lecha Wałęsę, Natalię Oreiro i Dalajlamę. Agentki strefy VIP zdradzają kulisy zawodu Czy mając małą wadę wzroku, należy nosić OKULARY? Poznaj fakty i mity HIT INTERNETU. Ironicznie o słowiańskiej urodzie! OBRZEZANIE coraz popularniejsze w Polsce. Lew-Starowicz obala mit