Louis Hamilton zagrał w paintballa z PÓŁNAGIM KOLEGĄ! Strzelał do jego pośladków

Za cel Brytyjczykowi posłużył jego szkoleniowiec Ville Vihola.

W trakcie przygotowań do nowego sezonu Formuły 1 Lewis Hamilton pozwolił sobie na chwilę relaksu. Mistrz świata w przerwie między treningami postanowił zgrać w paintballa… z półnagim kolegą. Za cel Brytyjczykowi posłużył jego szkoleniowiec Ville Vihola i jego pośladki. Do czasu opublikowania filmu na Facebooku zespół Mercedesa nic nie wiedział o zabawie.

Mimo to w tej sprawie nie zostaną podjęte żadne działania, bo Hamilton grał w paintballa w trakcie wolnego czasu. Już w czwartek kierowca będzie się jednak musiał skoncentrować wyłącznie na Formule 1. Od piątku rozpoczyna bowiem treningi przed pierwszym tegorocznym wyścigiem o Grand Prix Australii.

Źródło: Foto Olimpik/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak radzić sobie z bólem pleców W CIĄŻY? Proste ćwiczenia przyniosą ulgę Najczęściej chorują młode aktywne seksualnie kobiety. Jak sobie pomóc? Wynajmujesz mieszkanie przez internet? Uważaj na zbyt niską cenę Działa przeciwstresowo, obniża cholesterol. Zażywaj magnez UMIĘŚNIONE CIAŁO Holenderki robi furorę w internecie Donatan i Cleo na konferencji! Nie mówią po ANGIELSKU! JUSTIN TIMBERLAKE zaśpiewał "Happy Birthday" polskiej fance! Jak i gdzie przechowywać warzywa i owoce? Zła temperatura może je popsuć Choroba nie tylko dorosłych. SEKSOHOLIZM zaczyna się dużo wcześniej Trzy sposoby na BURZĘ LOKÓW bez użycia ciepła! Kompromitujące odpowiedzi Polaków. Oni na pewno nie zdaliby MATURY z polskiego Dlaczego tkwimy w nieudanym małżeństwie? "Oprawca jest jak narkotyk"