Louis Hamilton zagrał w paintballa z PÓŁNAGIM KOLEGĄ! Strzelał do jego pośladków

Za cel Brytyjczykowi posłużył jego szkoleniowiec Ville Vihola.

W trakcie przygotowań do nowego sezonu Formuły 1 Lewis Hamilton pozwolił sobie na chwilę relaksu. Mistrz świata w przerwie między treningami postanowił zgrać w paintballa… z półnagim kolegą. Za cel Brytyjczykowi posłużył jego szkoleniowiec Ville Vihola i jego pośladki. Do czasu opublikowania filmu na Facebooku zespół Mercedesa nic nie wiedział o zabawie.

Mimo to w tej sprawie nie zostaną podjęte żadne działania, bo Hamilton grał w paintballa w trakcie wolnego czasu. Już w czwartek kierowca będzie się jednak musiał skoncentrować wyłącznie na Formule 1. Od piątku rozpoczyna bowiem treningi przed pierwszym tegorocznym wyścigiem o Grand Prix Australii.

Źródło: Foto Olimpik/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Trening TABATY szybko wysmukli ciało. Wystarczą 4 minuty dziennie! Skuteczny sposób, jak uchronić się przed kosztownymi SMS-ami Tak powstaje żywność z puszki. Testerzy smaku co dwie godziny sprawdzają produkcję Rośnie popularność DOUL w Polsce! Dzięki nim poród będzie łatwiejszy Ma 93 lata, przeszła operację mózgu i właśnie pobiła REKORD NA SIŁOWNI! Troskliwy labrador pomaga... w kąpieli niemowlaka Najtańsza przekąska? Polski bloger poleca OBIERKI Z ZIEMNIAKÓW Przełomowe urządzenie w dziedzinie kosmetologii. SKANUJE TWARZ, by pomóc kobietom Na Wielkanoc WYDAMY 363 ZŁOTE Jakie OWOCE jeść latem? Poznaj właściwości owoców sezonowych Jemy jej więcej niż kiedyś. Ta żywność ZMIENIA METABOLIZM i powoduje otyłość Groźne poparzenia BARSZCZEM SOSNOWSKIEGO. Objawy mogą utrzymać się kilka miesięcy