HIT INTERNETU. Ironicznie o słowiańskiej urodzie!

"My Słowianie" to najnowszy teledysk Donatana i Cleo. W najnowszym teledysku ponownie wystąpiła hipnotyczna modelka Luxuria.

"My Słowianie" to najnowszy teledysk Donatana i Cleo, a przy tym ironiczna odpowiedź na poprzedni hit "Nie lubimy robić", stworzony wraz z Borixonem i Kajmanem. W najnowszym teledysku ponownie wystąpiła hipnotyczna modelka Luxuria, która w "Nie lubimy robić" zajmowała się ponętnym ubijaniem masła, a w nowym klipie uczy tego inne słowiańskie panny.

Luxurii na planie towarzyszą inne modelki, m.in. Natalia Dudek, Ada Barbarewicz, Joanna Wiktoria Czubak, Alexsandra Gurevich czy Karolina Radziszewska.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Leczenie cellulitu zależne jest od jego fazy. Sprawdź, jak rozpoznać, którą mamy Jak wybrać dobry jogurt? Istotną cechą jest konsystencja Jak nauczyć się asertywności? Najlepszy jest amerykański sposób "na kanapkę" Zdania o ich wpływie na oczy są podzielone.Czy SOCZEWKI KONTAKTOWE są bezpieczne? Nowa gwiazda Bollywood? Tej twarzy NIE ZAPOMNISZ Straciła OBIE NOGI. Mimo to zatańczyła na studniówce BEZSTRESOWE WYCHOWANIE dzieci to błąd? Większość nie wie, jak powinno wyglądać Tak wygląda najbrzydszy pies świata Sekrety DOMOWEGO ROSOŁU. Tylko dzięki nim uzyskasz najlepszy smak Prowadząca „Rolnik szuka żony” o metamorfozach uczestników. „Pod wpływem programu poczuł moc” „Light” nie znaczy zdrowy. Mniej cukru czy tłuszczu to więcej chemii MAJEWSKI parodiuje "Filiżankę" Michała Wiśniewskiego