HIT INTERNETU. Ironicznie o słowiańskiej urodzie!

"My Słowianie" to najnowszy teledysk Donatana i Cleo. W najnowszym teledysku ponownie wystąpiła hipnotyczna modelka Luxuria.

"My Słowianie" to najnowszy teledysk Donatana i Cleo, a przy tym ironiczna odpowiedź na poprzedni hit "Nie lubimy robić", stworzony wraz z Borixonem i Kajmanem. W najnowszym teledysku ponownie wystąpiła hipnotyczna modelka Luxuria, która w "Nie lubimy robić" zajmowała się ponętnym ubijaniem masła, a w nowym klipie uczy tego inne słowiańskie panny.

Luxurii na planie towarzyszą inne modelki, m.in. Natalia Dudek, Ada Barbarewicz, Joanna Wiktoria Czubak, Alexsandra Gurevich czy Karolina Radziszewska.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Tak przygotowywali się do otwarcia pierwszego fast foodu w Polsce. Archiwalna relacja pracowników Przełomowa metoda leczenia NOWOTWORÓW. "To absolutne wydarzenie na skalę światową" Długotrwały smutek dziecka to znak. Lekceważony powoduje poważną chorobę Natalia ma 16 lat i wynalazła sposób na korekcję PŁASKOSTOPIA Została striptizerką, bo znudziła ją praca! Nastolatka ZABIJA ZWIERZĘTA i chwali się tym na Facebooku Jakie ZWIERZĘ dla ALERGIKA? Marcin Gortat rzucił wyzwanie POLSKIEMU MINISTROWI Dieta zgodna z GRUPĄ KRWI. Czy warto ją stosować? Opalasz się TOPLESS? Krytyka to nie jedyne, na co się narażasz... Działa przeciwstresowo, obniża cholesterol. Zażywaj magnez Kocham, ale nie mam ochoty na seks. Dlaczego kobiety stają się OZIĘBŁE?