HIT INTERNETU. Ironicznie o słowiańskiej urodzie!

"My Słowianie" to najnowszy teledysk Donatana i Cleo. W najnowszym teledysku ponownie wystąpiła hipnotyczna modelka Luxuria.

"My Słowianie" to najnowszy teledysk Donatana i Cleo, a przy tym ironiczna odpowiedź na poprzedni hit "Nie lubimy robić", stworzony wraz z Borixonem i Kajmanem. W najnowszym teledysku ponownie wystąpiła hipnotyczna modelka Luxuria, która w "Nie lubimy robić" zajmowała się ponętnym ubijaniem masła, a w nowym klipie uczy tego inne słowiańskie panny.

Luxurii na planie towarzyszą inne modelki, m.in. Natalia Dudek, Ada Barbarewicz, Joanna Wiktoria Czubak, Alexsandra Gurevich czy Karolina Radziszewska.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Polka została mistrzynią świata w FITNESSIE! AGATA MŁYNARSKA zaliczyła wpadkę na wizji. Sama się z siebie śmiała! Jak suszyć mokre włosy? One wiedzą to NAJLEPIEJ! Ponad połowa Polaków cierpi na syndrom poniedziałku. Stres zaczyna się już w niedzielę Nadużywanie, nieregularne godziny przyjmowania. Jak zmniejszamy skuteczność ANTYBIOTYKÓW? Mężczyzna nie pomaga w domu? To może być twoja wina Jej ciało i uroda zachwycają. Mistrzyni bikini fitness zdradza swoje patenty Jak gwiazdy zwracają się do swoich TEŚCIÓW? Tak pracują w Polsce DZIEWCZYNY NA TELEFON! Pierwsze 'SELFIE' w historii? Zaczęło się od kultowego filmu 25 lat temu! Prosty przepis na efektowny deser z TAPIOKI i MUSU Z MANGO Najnowsze odkrycie kosmetologii. Zapobiega ZMARSZCZKOM i zwalcza CELLULIT