HIT INTERNETU. Ironicznie o słowiańskiej urodzie!

"My Słowianie" to najnowszy teledysk Donatana i Cleo. W najnowszym teledysku ponownie wystąpiła hipnotyczna modelka Luxuria.

"My Słowianie" to najnowszy teledysk Donatana i Cleo, a przy tym ironiczna odpowiedź na poprzedni hit "Nie lubimy robić", stworzony wraz z Borixonem i Kajmanem. W najnowszym teledysku ponownie wystąpiła hipnotyczna modelka Luxuria, która w "Nie lubimy robić" zajmowała się ponętnym ubijaniem masła, a w nowym klipie uczy tego inne słowiańskie panny.

Luxurii na planie towarzyszą inne modelki, m.in. Natalia Dudek, Ada Barbarewicz, Joanna Wiktoria Czubak, Alexsandra Gurevich czy Karolina Radziszewska.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Gdzie spędzić urlop nad POLSKIM MORZEM? Mapa najlepszych kąpielisk Kim był dostawca, który PRZYNIÓSŁ PIZZĘ na galę Oscarów? UNIWERSALNA modelka? Pozuje jako kobieta i mężczyzna W niej tkwi sekret udanych WYPIEKÓW. Jak wybrać tę odpowiednią? Cała prawda o cudzie narodzin. Tak wygląda PORODÓWKA Staruszkowie udowodnili, że na marzenia nigdy nie jest za późno! PRZYSTOJNY PRZESTĘPCA podbija serca internautek Kim jest Ewa Kopacz i kto jest premierem? CHAJZER zapytał Polaków, wynik jest ZATRWAŻAJĄCY Uważaj, żeby nie zarazić się od psa. Groźne pasożyty niebezpieczne zwłaszcza dla dzieci! Anna Grodzka: "Życie OSOBY TRANSPŁCIOWEJ to ostra jazda bez trzymanki" Kompromitujące odpowiedzi Polaków. Oni na pewno nie zdaliby MATURY z polskiego Młodzi rodzice odetchną z ulgą? Te pieluchy są suche nawet 12 godzin!