HIT INTERNETU! YouTube podsumował 2013 rok

Jak co roku i jak zwykle z rozmachem YouTube stworzył podsumowanie mijającego roku! Film ma już ponad 12 milionów wyświetleń.

Jak co roku i jak zwykle z rozmachem YouTube stworzył podsumowanie mijającego roku! Film ma już ponad 12 milionów wyświetleń.

Do nagrania zostały zaproszone osoby, które odtworzyły najlepsze filmy, teledyski, memy i wydarzenia 2013 roku. Rozpoznajecie wszystkie inspiracje autorów filmu?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Dieta zgodna z GRUPĄ KRWI. Czy warto ją stosować? Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne Cenny OLEJ. Pomoże pozbyć się centymetrów z brzucha Takiej SZYNKI nie kupuj w żadnym wypadku. Zwróć uwagę na kolor i skórkę Ma 93 lata, przeszła operację mózgu i właśnie pobiła REKORD NA SIŁOWNI! Witaminowa bomba zamiast masła. Trzy pomysły na PASTY DO KANAPEK Obawiasz się ZDRADY? Zgłoś się do TESTERA WIERNOŚCI Ameryka ją znienawidziła. Co stało się z "matką chrzestną ateizmu"? Saszetki, żelki, syropy. Rodzice chętnie podają je dzieciom, nawet nie wiedząc, jak szkodzą Opalasz się TOPLESS? Krytyka to nie jedyne, na co się narażasz... ANNA LEWANDOWSKA pokazuje, jak ćwiczyć w ciąży! Natalia ma 16 lat i wynalazła sposób na korekcję PŁASKOSTOPIA