HIT INTERNETU! YouTube podsumował 2013 rok

Jak co roku i jak zwykle z rozmachem YouTube stworzył podsumowanie mijającego roku! Film ma już ponad 12 milionów wyświetleń.

Jak co roku i jak zwykle z rozmachem YouTube stworzył podsumowanie mijającego roku! Film ma już ponad 12 milionów wyświetleń.

Do nagrania zostały zaproszone osoby, które odtworzyły najlepsze filmy, teledyski, memy i wydarzenia 2013 roku. Rozpoznajecie wszystkie inspiracje autorów filmu?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak wybrać dobry jogurt? Istotną cechą jest konsystencja Polka nazywana "najszybszą babcią świata". Zdobyła Mont Blanc mając 68 lat Jak często prać ręczniki, pościel i piżamę? "To prawdziwe siedlisko bakterii" Brzuch to twój kompleks? Ta metoda wzmocni nie tylko skórę, ale i mięśnie Seks bez tajemnic. Nastolatki i dziewictwo Krwisty czy dobrze wysmażony? Jak przygotować idealny STEK Majewski do szefa Polsatu: "SŁONECZKO.." O co tak prosił? Tak pracują w Polsce DZIEWCZYNY NA TELEFON! Teraz zwrot zakupionego towaru jest łatwiejszy. Wystarczy znać przepisy Są zdrowe tylko pozornie. Ilość cukru w nich zawarta wielokrotnie przekracza normę Setki CIĘŻARNYCH KOBIET wspólnie ćwiczyły jogę. Tak uczciły święto Poprawia pamięć, koncentrację, wspomaga leczenie nałogów. Czym jest trening BIOFEEDBACK?