HIT INTERNETU! YouTube podsumował 2013 rok

Jak co roku i jak zwykle z rozmachem YouTube stworzył podsumowanie mijającego roku! Film ma już ponad 12 milionów wyświetleń.

Jak co roku i jak zwykle z rozmachem YouTube stworzył podsumowanie mijającego roku! Film ma już ponad 12 milionów wyświetleń.

Do nagrania zostały zaproszone osoby, które odtworzyły najlepsze filmy, teledyski, memy i wydarzenia 2013 roku. Rozpoznajecie wszystkie inspiracje autorów filmu?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Najlepsze sposoby na WORKI I CIENIE POD OCZAMI Tradycyjne suplementy to przeszłość. Nowa receptura działa już po kilku minutach Prosta HISZPAŃSKA PRZEKĄSKA z kilku ziemniaków, jajek i sera! Znalazł swoją miłość oglądając sylwestrowy program Telewizji Polskiej Jakie PIECZYWO jest najzdrowsze? Zobacz, jak to sprawdzić Powszechnie dostępny środek SZCZEGÓLNIE NIEBEZPIECZNY dla osób na diecie Zapytano Polki, czy sądzą, że są piękne. Jakie były odpowiedzi? Jak przechowywać TOREBKI, by się nie niszczyły? Po śmierci narzeczonej przemierza pieszo świat. Właśnie dotarł do Polski Cała PRAWDA o kobietach! Jak obrać mango przy pomocy SZKLANKI? EWA CHODAKOWSKA radzi, jak szybko schudnąć na wiosnę. "Zdążysz!"