Ten ZABIEG UST zmienia nie tylko ich kształt

Zabieg powiększania ust nie tylko zwiększa objętość warg, lecz także odmładza ich okolice.

Większość Polek nie jest zadowolona z wyglądu swoich ust. Kobietom przeszkadza kształt warg, zbyt mała ich objętość, zanik naturalnego koloru oraz drobne zmarszczki wokół ust. Problemy te często są niwelowane za pomocą zabiegu powiększania ust.

Dzięki nawilżającym właściwościom kwas hialuronowy nie tylko zwiększa objętość warg, ma również inną, ważną zaletę.

Tajemnica ładnych ust to odpowiedni preparat i odpowiednia technika jego wstrzyknięcia oraz umiar w ich powiększaniu, tak by nie zaburzyć harmonii twarzy. Usta są jedną z najistotniejszych części twarzy i razem z oczami nadają charakter twarzy, są także wyznacznikiem seksapilu u kobiet – podkreśla dr Robert Chmielewski, lekarz medycyny estetycznej.

Źródło: Newseria Lifestyle

Źródło zdjęć: Shutterstock

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Dziarski staruszek odkrywa INTERNET. Bezcenna reakcja na komentarze na Facebooku NAJSTARSZA EKSPEDIENTKA w Polsce. Ma 92 lata i własny sklep! Takiej SZYNKI nie kupuj w żadnym wypadku. Zwróć uwagę na kolor i skórkę Plemienne wojny, porwania i epidemie. Mimo niebezpieczeństw nie chcą wracać do Polski Adam Levin zaśpiewał jak MICHAEL JACKSON i FRANK SINATRA! Jak przechowywać żywność w lodówce? Miejsce MA ZNACZENIE Ma 93 lata, przeszła operację mózgu i właśnie pobiła REKORD NA SIŁOWNI! "No woman, no drive". Kolejna akcja przeciwko DYSKRYMINACJI kobiet Aby udowodnić swą moc, przewidziała PRZYSZŁOŚĆ ROSJI I PUTINA PRZYSTOJNY PRZESTĘPCA podbija serca internautek Leczenie cellulitu zależne jest od jego fazy. Sprawdź, jak rozpoznać, którą mamy Kobieta za kierownicą taksówki. Zdradziła PIKANTNE SZCZEGÓŁY swojej pracy