Odchudzasz się, ale nie chudniesz? Powodem mogą być utajone choroby

Dolegliwości zdrowotne mogą zaburzać proces odchudzania.

Co zrobić, gdy mimo odchudzania i aktywności fizycznej, nasza waga stoi w miejscu i nie widać efektów ciężkiej pracy? Powodem może być nie tylko niewłaściwa dieta, czy źle wykonywane ćwiczenia. Również dolegliwości zdrowotne mogą zaburzać proces odchudzania.

Problem ze zrzuceniem zbędnych kilogramów mogą mieć osoby cierpiące m.in. na chorobę Hashimoto, zespół policystycznych jajników, niedoczynność tarczycy czy zakwaszenie organizmu. 

O tym, jak odchudzać się prawidłowo opowiedziała dietetyk Anna Jelonek.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Półnagi uczestnik Mam Talent zatańczył W TELEDYSKU NA RURZE! Jak ukryć BIUSTONOSZ pod sukienką? Warto znać te gadżety Seanse kinowe na porodówce. Lekarze są pewni, że pomagają uśmierzyć ból Japonki oszalały na punkcie tej mody. GOLĄ TWARZE u profesjonalnych golibrodów Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne Leczenie cellulitu zależne jest od jego fazy. Sprawdź, jak rozpoznać, którą mamy Bezlitosne praktyki znachorów. Każą się okaleczać chorym na raka Jakie OWOCE jeść latem? Poznaj właściwości owoców sezonowych Co piąte dziecko UDAJE DOROSŁEGO w sieci! Marzysz o białych zębach? Nigdy nie wybielaj ich sama w domu! Jak zaoszczędzić na weselu? Jest prosty sposób! Rośnie popularność DOUL w Polsce! Dzięki nim poród będzie łatwiejszy