Odchudzasz się, ale nie chudniesz? Powodem mogą być utajone choroby

Dolegliwości zdrowotne mogą zaburzać proces odchudzania.

Co zrobić, gdy mimo odchudzania i aktywności fizycznej, nasza waga stoi w miejscu i nie widać efektów ciężkiej pracy? Powodem może być nie tylko niewłaściwa dieta, czy źle wykonywane ćwiczenia. Również dolegliwości zdrowotne mogą zaburzać proces odchudzania.

Problem ze zrzuceniem zbędnych kilogramów mogą mieć osoby cierpiące m.in. na chorobę Hashimoto, zespół policystycznych jajników, niedoczynność tarczycy czy zakwaszenie organizmu. 

O tym, jak odchudzać się prawidłowo opowiedziała dietetyk Anna Jelonek.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

FISH PEDICURE. Naturalna i bezpieczna metoda pielęgnacji stóp Kim Kardashian i Kanye West PRZED ŚLUBEM Urszula Radwańska bez bielizny na uroczystej gali Wimbledonu! Chirurgiczny sposób na MŁODY WYGLĄD? Lekarze ostrzegają przed zagrożeniem dla GAŁEK OCZNYCH Idealne ciastka na deszczowe wieczory. 4 składniki i gotowe Tak BAWIĄ SIĘ OJCOWIE z dziećmi, gdy matki nie patrzą Co ciąża zmienia w życiu KOBIETY? Niesamowite wyznanie matki... EDYTA GÓRNIAK płacze. "Nie wiem jak, ale muszę nagrać płytę" Jakiej jakości mięso serwują nam sklepy? Zobacz, zanim kupisz Brzuch to twój kompleks? Ta metoda wzmocni nie tylko skórę, ale i mięśnie 8 milionów Polaków ma ZABURZENIA PSYCHICZNE Najbardziej wzruszający filmik sieci. Żołnierze wracają DO DOMU!