Odchudzasz się, ale nie chudniesz? Powodem mogą być utajone choroby

Dolegliwości zdrowotne mogą zaburzać proces odchudzania.

Co zrobić, gdy mimo odchudzania i aktywności fizycznej, nasza waga stoi w miejscu i nie widać efektów ciężkiej pracy? Powodem może być nie tylko niewłaściwa dieta, czy źle wykonywane ćwiczenia. Również dolegliwości zdrowotne mogą zaburzać proces odchudzania.

Problem ze zrzuceniem zbędnych kilogramów mogą mieć osoby cierpiące m.in. na chorobę Hashimoto, zespół policystycznych jajników, niedoczynność tarczycy czy zakwaszenie organizmu. 

O tym, jak odchudzać się prawidłowo opowiedziała dietetyk Anna Jelonek.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak wybrać DOBRY NÓŻ? Pamietaj, by nie myć go w zmywarce Codziennie umiera 130 osób. Częsta choroba, którą CIĘŻKO ZDIAGNOZOWAĆ Japonki oszalały na punkcie tej mody. GOLĄ TWARZE u profesjonalnych golibrodów To NIE JEST ZDJĘCIE! Artystka uczciła pamięć Robina Williamsa Ukradli URNĘ Z PROCHAMI własnego dziadka! Myśleli, że to narkotyki W ciąży nie rezygnuj ze sportu. Jednak pewne aktywności mogą być niebezpieczne One zdradzają twój prawdziwy wiek. Jak zapobiegać powstawaniu zmarszczek na szyi i dekolcie? Afera w łotewskiej polityce. Rzeczniczka rządu na castingu do FILMU PORNOGRAFICZNEGO! Zdradzają Twój prawdziwy wiek. U młodych osób to oznaka zmęczenia Nauka języków w GIMNAZJUM bezskuteczna. System kuleje, a poziom jest gorszy niż podstawowy Mocne słowa CONCHITY WURST. "Wiele lat zajęło mi zrozumienie, że to społeczeństwo popełnia błąd" Rośnie popularność DOUL w Polsce! Dzięki nim poród będzie łatwiejszy