Te gwiazdy zmagały się z zaburzeniami jedzenia

10. Zaburzenia odżywianiaW dzisiejszych czasach presja posiadania nienagannej sylwetki jest tak wielka, że u wielu osób prowadzi ona do zaburzeń odżywiania. Dotyczy to również celebrytów, którzy nieustannie są narażeni na negatywne komentarze dotyczące ich wyglądu ze strony osób trzecich.
Zdjęcie autorstwa Santiago Alvarez / CC BY-NC-ND

10. Zaburzenia odżywiania
W dzisiejszych czasach presja posiadania nienagannej sylwetki jest tak wielka, że u wielu osób prowadzi ona do zaburzeń odżywiania. Dotyczy to również celebrytów, którzy nieustannie są narażeni na negatywne komentarze dotyczące ich wyglądu ze strony osób trzecich.

9. Victoria BeckhamVictoria Beckham przyznała się do swoich problemów z anoreksją w autobiografii z 2011 roku. Gwiazda przyznaje, że walczyła z tą chorobą w okresie królowania zespołu Spice Girls.
Zdjęcie autorstwa Automotive Rhythms / CC BY-NC-ND

9. Victoria Beckham
Victoria Beckham przyznała się do swoich problemów z anoreksją w autobiografii z 2011 roku. Gwiazda przyznaje, że walczyła z tą chorobą w okresie królowania zespołu Spice Girls.

8. Geri HalliwellTo kolejna gwiazda doskonale nam znana z zespołu Spice Girls, którą dotknęły zaburzenia odżywiania. Geri otwarcie przyznaje, że zmaga się z bulimią.
Zdjęcie autorstwa Richard Goldschmidt / CC BY

8. Geri Halliwell
To kolejna gwiazda doskonale nam znana z zespołu Spice Girls, którą dotknęły zaburzenia odżywiania. Geri otwarcie przyznaje, że zmaga się z bulimią.

7. Sharon OsbourneGwiazda wygrała walkę z rakiem, ale otwarcie przyznaje, że niestety nie jest w stanie pokonać bulimii.
Zdjęcie autorstwa Eva Rinaldi / CC BY-SA

7. Sharon Osbourne
Gwiazda wygrała walkę z rakiem, ale otwarcie przyznaje, że niestety nie jest w stanie pokonać bulimii.

6. Nicole RichieGwiazda zaprzecza, że ma problemy z odżywianiem, ale na podstawie jej wyglądu doskonale widać, że Nicole cierpi na anoreksję. Choroba z roku na rok wyniszcza jej organizm i prowadzi ją do skrajnej chudości.
Zdjęcie autorstwa Eva Rinaldi / CC BY-SA

6. Nicole Richie
Gwiazda zaprzecza, że ma problemy z odżywianiem, ale na podstawie jej wyglądu doskonale widać, że Nicole cierpi na anoreksję. Choroba z roku na rok wyniszcza jej organizm i prowadzi ją do skrajnej chudości.

5. Lindsay LohanW 2005 roku ukazały się zdjęcia aktorki, które przedstawiały jej znacząco wychudzone ciało. Lindsay po kilku latach przyznała, że ma problem z bulimią i nawet był taki moment, że znajomi mówili jej, że umrze, jeśli czegoś nie zje.
Zdjęcie autorstwa avrilllllla / CC BY

5. Lindsay Lohan
W 2005 roku ukazały się zdjęcia aktorki, które przedstawiały jej znacząco wychudzone ciało. Lindsay po kilku latach przyznała, że ma problem z bulimią i nawet był taki moment, że znajomi mówili jej, że umrze, jeśli czegoś nie zje.

4. Mary-Kate OlsenTa utalentowana aktorka dorastała na oczach opinii publicznej, a to wywierało na nią silną presję bycia idealną. Niestety w konsekwencji doprowadziło to Mary-Kate do problemów z anoreksją. Aktorka podjęła leczenie w 2004 roku.
Zdjęcie autorstwa David Shankbone / CC BY

4. Mary-Kate Olsen
Ta utalentowana aktorka dorastała na oczach opinii publicznej, a to wywierało na nią silną presję bycia idealną. Niestety w konsekwencji doprowadziło to Mary-Kate do problemów z anoreksją. Aktorka podjęła leczenie w 2004 roku.

3. Księżna DianaW 1994 roku księżna Diana publicznie przyznała się do problemów z bulimią i samookaleczania. Jej odważne przemówienie miało na celu uświadomienie wagi tego problemu całemu światu oraz innym kobietom cierpiącym na zaburzenia odżywiania.
Zdjęcie autorstwa Nick Parfjonov / CC BY

3. Księżna Diana
W 1994 roku księżna Diana publicznie przyznała się do problemów z bulimią i samookaleczania. Jej odważne przemówienie miało na celu uświadomienie wagi tego problemu całemu światu oraz innym kobietom cierpiącym na zaburzenia odżywiania.

2. Christina RicciAktorka doskonale nam znana m.in z filmu „Rodzina Addamsów”. Przez wiele lat cierpiała na anoreksję. Na chwilę obecną ciało celebrytki nie jest już tak mocno wychudzone.
Zdjęcie autorstwa David Shankbone / CC BY

2. Christina Ricci
Aktorka doskonale nam znana m.in z filmu „Rodzina Addamsów”. Przez wiele lat cierpiała na anoreksję. Na chwilę obecną ciało celebrytki nie jest już tak mocno wychudzone.

1. Ashlee SimpsonSiostra znanej wokalistki Jessiki Simpson przyznaje, że miała problem z anoreksją będąc dzieckiem. W wieku 11 lat celebrytka ćwiczyła regularnie balet i w tym okresie cierpiała również na zaburzenia odżywiania.
Zdjęcie autorstwa Toglenn / CC BY-SA

1. Ashlee Simpson
Siostra znanej wokalistki Jessiki Simpson przyznaje, że miała problem z anoreksją będąc dzieckiem. W wieku 11 lat celebrytka ćwiczyła regularnie balet i w tym okresie cierpiała również na zaburzenia odżywiania.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Zdrowie:

Uwaga! Kleszcze w mieście Pierwsze kroki w tańcu Wiosenne zabiegi wyszczuplające Witamina D – kompendium wiedzy Cztery powody, dla których warto ćwiczyć pilates Kurzajki Nacięcie podczas porodu: konieczność, rutynowa czynność czy szkodliwy zabieg? Tajemnice makijażu, czyli jak nie wyglądać komicznie... Uzależnienie od współżycia Jadłowstręt - objawy Masz niskie ciśnienie. Masz kłopot W czym się chodzi tego lata

Popularne w tym tygodniu:

Co jeść, aby zajść w ciążę? Dieta na płodność Stewia - zdrowa alternatywa dla cukru Dieta odchudzająca - 5 najważniejszych zasad dobrej diety Zespół policystycznych jajników (PCOS) – objawy, dieta, leczenie Insulinooporność (wrażliwość na insulinę) – przyczyny, objawy i leczenie Crack - charakterystyka, działanie narkotyku, skutki uzależnienia