Marzysz o białych zębach? Nigdy nie wybielaj ich sama w domu!

Zabieg najlepiej przeprowadzać w gabinetach dentystycznych.

Białe żeby już nie są luksusem. W gabinetach dentystycznych i kosmetycznych możemy rozjaśnić je nawet o kilka tonów. Koszt zabiegu waha się od około stu do kilkuset złotych.

Są dwie metody wybielania – mechaniczna, ingerująca w strukturę zęba oraz chemiczna, stosowana w wybielaniu kosmetycznym. Drugi sposób jest mniej polecany przez stomatologów, gdyż osłabia szkliwo, a efekt utrzymuje się maksymalnie dwa miesiące.

Lekarze odradzają również samodzielne wybielanie uzębienia. Przed każdym takim zabiegiem należy sprawdzić stan zębów oraz dziąseł. W innym wypadku możemy doprowadzić do bolesnej nadwrażliwości.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Fotolia

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ten człowiek maluje oczami. Wykorzystał innowacyjną technologię Kontrowersje wokół Jana Pawła II. "Jak mógł zostać świętym?" Gdy KOT TERRORYZUJE domowników. Jak sobie z nim poradzić? Częsty błąd posiadaczek cery tłustej. Wybierają niewłaściwy KREM Umalował ją JEJ CHŁOPAK! Jak wyszło? Jak sprawdzić jakość kurczaka? Wszystko o hodowlanych brojlerach Bez chemioterapii można pokonać raka. Nowe leki wyleczą go całkowicie Majewski śmieje się z MINISTER BIEŃKOWSKIEJ Domowe sposoby na BÓL ZĘBA. Wystarczy zajrzeć do kuchni Jak ZMIENIĆ imię i nazwisko? Nie zawsze jest to możliwe Radość irlandzkich homoseksualistów! Świętują legalizację ich małżeństw KRĘPUJĄCE badanie ginekologiczne niepotrzebne?