Marzysz o białych zębach? Nigdy nie wybielaj ich sama w domu!

Zabieg najlepiej przeprowadzać w gabinetach dentystycznych.

Białe żeby już nie są luksusem. W gabinetach dentystycznych i kosmetycznych możemy rozjaśnić je nawet o kilka tonów. Koszt zabiegu waha się od około stu do kilkuset złotych.

Są dwie metody wybielania – mechaniczna, ingerująca w strukturę zęba oraz chemiczna, stosowana w wybielaniu kosmetycznym. Drugi sposób jest mniej polecany przez stomatologów, gdyż osłabia szkliwo, a efekt utrzymuje się maksymalnie dwa miesiące.

Lekarze odradzają również samodzielne wybielanie uzębienia. Przed każdym takim zabiegiem należy sprawdzić stan zębów oraz dziąseł. W innym wypadku możemy doprowadzić do bolesnej nadwrażliwości.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Fotolia

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Trzy sposoby na BURZĘ LOKÓW bez użycia ciepła! Michał Piróg z dildem w dłoni w nowym teledysku MASŁOWSKIEJ Saszetki, żelki, syropy. Rodzice chętnie podają je dzieciom, nawet nie wiedząc, jak szkodzą Obawiasz się ZDRADY? Zgłoś się do TESTERA WIERNOŚCI UMIĘŚNIONE CIAŁO Holenderki robi furorę w internecie Pomysły na smakołyki z kaszy. Zapomnij, że do tej pory jej nie lubiłaś Członkinie Femenu znów ARESZTOWANE! Protestowały przeciwko ANTYISLAMSKIEMU stowarzyszeniu Przez te błędy latem świeci nam się cera. Zobacz, jak utrwalić nawet mocny makijaż Dłuższe dni, lepsza pogoda, a czujesz się gorzej niż zimą? PRZESILENIE WIOSENNE można pokonać Conchita Wurst pokazuje, jak zmienia się w KOBIETĘ! Jak prawidłowo wywieszać flagę narodową? Oto podstawowe zasady 8-latka z Kazachstanu podbija sieć. Pokazała, jak trenuje boks!