Marzysz o białych zębach? Nigdy nie wybielaj ich sama w domu!

Zabieg najlepiej przeprowadzać w gabinetach dentystycznych.

Białe żeby już nie są luksusem. W gabinetach dentystycznych i kosmetycznych możemy rozjaśnić je nawet o kilka tonów. Koszt zabiegu waha się od około stu do kilkuset złotych.

Są dwie metody wybielania – mechaniczna, ingerująca w strukturę zęba oraz chemiczna, stosowana w wybielaniu kosmetycznym. Drugi sposób jest mniej polecany przez stomatologów, gdyż osłabia szkliwo, a efekt utrzymuje się maksymalnie dwa miesiące.

Lekarze odradzają również samodzielne wybielanie uzębienia. Przed każdym takim zabiegiem należy sprawdzić stan zębów oraz dziąseł. W innym wypadku możemy doprowadzić do bolesnej nadwrażliwości.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Fotolia

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

One zdradzają twój prawdziwy wiek. Jak zapobiegać powstawaniu zmarszczek na szyi i dekolcie? Epilacja jeszcze skuteczniejsza od depilacji. Nowa metoda trwale niszczy włos! Ulubiony napój na zimowe wieczory. Poprawi humor i rozgrzeje SEKS KAMERKI. Tak Polacy zarabiają na życie. Wśród nich samotne matki i młode małżeństwa Jest nawet TRZYSTA RAZY SŁODSZA od cukru! Uważaj, w jakiej postaci ją spożywasz JENNIFER LAWRENCE na wrześniowej okładce VOGUE! Polacy NARZEKAJĄ NA RZĄD i władzę! Michał Piróg z dildem w dłoni w nowym teledysku MASŁOWSKIEJ Kobieta mogła UMRZEĆ przez SEKS? Staruszkowie udowodnili, że na marzenia nigdy nie jest za późno! Zaczyna się NIEŚWIADOMIE i trwa tylko 6 miesięcy! Oto naukowa prawda o "zakochaniu" To nie są zdjęcia! REALISTYCZNE OBRAZY zostały wykonane długopisem