Marzysz o białych zębach? Nigdy nie wybielaj ich sama w domu!

Zabieg najlepiej przeprowadzać w gabinetach dentystycznych.

Białe żeby już nie są luksusem. W gabinetach dentystycznych i kosmetycznych możemy rozjaśnić je nawet o kilka tonów. Koszt zabiegu waha się od około stu do kilkuset złotych.

Są dwie metody wybielania – mechaniczna, ingerująca w strukturę zęba oraz chemiczna, stosowana w wybielaniu kosmetycznym. Drugi sposób jest mniej polecany przez stomatologów, gdyż osłabia szkliwo, a efekt utrzymuje się maksymalnie dwa miesiące.

Lekarze odradzają również samodzielne wybielanie uzębienia. Przed każdym takim zabiegiem należy sprawdzić stan zębów oraz dziąseł. W innym wypadku możemy doprowadzić do bolesnej nadwrażliwości.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Fotolia

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Czego nie wiesz na temat... BIELIZNY? Jakiej jakości mięso serwują nam sklepy? Zobacz, zanim kupisz KIM KARDASHIAN pokazała, jak przewija dziecko! Spadkobiercy łatwiej dotrą do OSZCZĘDNOŚCI PO ZMARŁYM Polacy mają dość rodzinnych wakacji. Czym kuszą oferty dla singli? Tak BAWIĄ SIĘ OJCOWIE z dziećmi, gdy matki nie patrzą POLKA, która podbiła serce The Rolling Stones! Jak powstają skórzane meble? Jednym z etapów jest moczenie w krowim moczu Jak obrać mango przy pomocy SZKLANKI? Obowiązkowy suplement dla przyszłych mam. NIE DZIAŁA u połowy kobiet! Smaczne i szybkie PRZEKĄSKI dla niespodziewanych gości Smaczna alternatywa dla zwykłego RYŻU. Włosi go uwielbiają