Polska podróżniczka ostro o "człowieku pożartym przez anakondę"

Cały świat się z niego śmieje - podsumowała zdenerwowana Beata Pawlikowska.

Paul Rosolie postanowił dać pożreć się anakondzie, a swój wyczyn pokazać całemu światu. Program, w którym mężczyzna dał się zaatakować zwierzęciu w specjalnym skafandrze wyemitował kanał Discovery Channel w USA. Nie wszystkim jednak spodobał się pomysł śmiałka. Wzbudził nie tylko wiele kontrowersji, ale również kpin.

Polska podróżniczka Beata Pawlikowska również postanowiła ostro skomentować eksperyment Rosoliego.

Cały świat się z niego śmieje - powiedziała w TVP. Każdy, kto kiedykolwiek miał do czynienia z jakimikolwiek wężami wie, że to było niewykonalne - dodała Olga Pofelska, opiekunka węży w warszawskim zoo.

[VIDEO]http://wiadomosci.wp.tv/i,Czlowiek-wchodzi-do-wnetrza-anakondy,mid,1614145,index.html[/VIDEO]

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Unikaj tych produktów. Niszczą DNA i przyśpieszają STARZENIE SIĘ skóry Odchudza, oczyszcza, a nawet łagodzi katar. Jeden z najdrowszych dodatków do posiłków Pragnął mieć dzieci. OTYŁOŚĆ wywołała u niego zakażenie genitaliów PIETRASIŃSKA i KORONIEWSKA zachęcają do badań szyjki macicy Szyk na stoku to nie wszystko. Kilka rad, co spakować na ferie Co czeka gwiazdy WARSAW SHORE? Prześmiewcza wizja przyszłości Jakie ZWIERZĘ dla ALERGIKA? Chroni przed osteoporozą i KOBIECYMI nowotworami. Jednak wciąż jemy jej za mało Mocne słowa CONCHITY WURST. "Wiele lat zajęło mi zrozumienie, że to społeczeństwo popełnia błąd" 8 milionów Polaków ma ZABURZENIA PSYCHICZNE SERCA Polaków starzeją się szybciej. Problem dotyka głównie mężczyzn Często są groźne dla zdrowia. Grillowane potrawy pełne toksycznych substancji