Jest najstarszym taksówkarzem w Polsce. W zawodzie pracuje od 58 lat!

Jaką rade pan Wacław dał samobójczyni?

Wacław Kwiatkowski jest taksówkarzem od 58 lat i chętnie porównuje pracę dziś i kilkanaście czy kilkadziesiąt lat temu. Czy dawniej praca taksówkarza była lepsza? Jak zmienili się pasażerowie i czy na pewno na lepsze?

 Pan Wacław opowiedział też jedną ze swoich ulubionych historii:

-Usłyszałem pisk hamulców tramwaju i spod tramwaju wyskoczyła młoda dziewczyna. Powiedziała, że chciała sobie życie odebrać. Poradziłem, że jak chce sobie życie koniecznie odebrać, to niech pójdzie na most, skoczy do Wisły i nikt za nią nie będzie odpowiadał.

 Posłuchajcie, co wydarzyło się potem.

Żródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Powszechnie dostępny środek SZCZEGÓLNIE NIEBEZPIECZNY dla osób na diecie Łagodzi ból, koryguje wady postawy. Wszystko o KINESIOTAPINGU Cała prawda o cudzie narodzin. Tak wygląda PORODÓWKA WRZODY ŻOŁĄDKA to nie wynik złej diety. Skąd się biorą i jak sobie pomóc? Tak RATUJĄ PORWANE KOBIETY. Prywatny detektyw zdradził techniki operacyjne Twoje ciało jest opuchnięte? Może to świadczyć o PROBLEMIE Z NERKAMI Szyk na stoku to nie wszystko. Kilka rad, co spakować na ferie Zapytano Polki, czy sądzą, że są piękne. Jakie były odpowiedzi? KIM KARDASHIAN pokazała, jak przewija dziecko! Jak ZMIENIĆ imię i nazwisko? Nie zawsze jest to możliwe Jakie OWOCE jeść latem? Poznaj właściwości owoców sezonowych Zeszłoroczne KREMY Z FILTREM – wyrzucić czy używać?