Jest najstarszym taksówkarzem w Polsce. W zawodzie pracuje od 58 lat!

Jaką rade pan Wacław dał samobójczyni?

Wacław Kwiatkowski jest taksówkarzem od 58 lat i chętnie porównuje pracę dziś i kilkanaście czy kilkadziesiąt lat temu. Czy dawniej praca taksówkarza była lepsza? Jak zmienili się pasażerowie i czy na pewno na lepsze?

 Pan Wacław opowiedział też jedną ze swoich ulubionych historii:

-Usłyszałem pisk hamulców tramwaju i spod tramwaju wyskoczyła młoda dziewczyna. Powiedziała, że chciała sobie życie odebrać. Poradziłem, że jak chce sobie życie koniecznie odebrać, to niech pójdzie na most, skoczy do Wisły i nikt za nią nie będzie odpowiadał.

 Posłuchajcie, co wydarzyło się potem.

Żródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Blogerka testuje... KUBECZEK MENSTRUACYJNY MOKRE BUTY? Tak je wysuszysz i nadasz piękny zapach Dwa testy i masz pewność, że wybrałaś dobry miód Poranne ćwiczenia na czczo to błąd. KONRAD GACA obala mity Uważaj na MLEKO i nadmiar białka. Wbrew pozorom nie są takie zdrowe Co by było, gdyby kobiety MÓWIŁY, CO MYŚLĄ? Zioła spoza Polski szczególnie niebezpieczne. Sprawdź, czego używasz w kuchni Polka została mistrzynią świata w FITNESSIE! Zamiast pomóc, mogą szkodzić. Wszystko o ANTYBIOTYKACH Kiszona kapusta, pikle... Mało kalorii, dużo zdrowia To one będą królowały w tym sezonie. Wraca moda sprzed lat Co piąty turysta wraca z egzotyczną chorobą. "To personel przenosi choroby"