Polacy NARZEKAJĄ NA RZĄD i władzę!

Jesteśmy narodem lubiącym narzekać. Jak to zmienić?

Polacy nie lubią władzy i wykazują wysoki poziom wzajemnej nieufności.  Taka postawa utrudnia społeczną współpracę,  a przecież do sukcesu potrzebne jest zaufanie.

Jedynie przedsiębiorcom władza nie jest straszna. Ich biznesowe powodzenia motywują Polaków do podjęcia ryzyka oraz wiary we własne możliwości.

Polska jest krajem, w którym można osiągnąć sukces. Czasem po prostu warto być egoistą, który chce być szczęśliwy. W przeciwnym razie kompleksy i stereotypy dopadną każdego z nas. Nie ma co się zastanawiać, trzeba działać!

Autor: dr Tomasz Słupik – politolog

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

W trakcie grypy nie rezygnuj z KARMIENIA PIERSIĄ. Jest ważny powód Conchita Wurst pokazuje, jak zmienia się w KOBIETĘ! Jak przechowywać MIĘSO I WĘDLINY? Koniecznie rozpakuj je z folii Dramat modelki. Spadła z wybiegu podczas pokazu Jeana Paula Gaultiera HIT INTERNETU. Ironicznie o słowiańskiej urodzie! Jak łatwo ZATRUĆ SIĘ we własnej kuchni? Najczęściej popełniane błędy Pierwsza PARODIA „Miłości na Bogato”! Lepsza od oryginału? Boli cię głowa? Zbadaj… BIODRA Ich historia obiegła cały świat. To małżeństwo ma aż 100 WNUCZĄT! Jedz truskawki. Wzmacniają odporność, chronią od wolnych rodników Wyjechała z Iranu, by walczyć o prawa kobiet. Codziennie boi się o życie Epilacja jeszcze skuteczniejsza od depilacji. Nowa metoda trwale niszczy włos!