Polacy NARZEKAJĄ NA RZĄD i władzę!

Jesteśmy narodem lubiącym narzekać. Jak to zmienić?

Polacy nie lubią władzy i wykazują wysoki poziom wzajemnej nieufności.  Taka postawa utrudnia społeczną współpracę,  a przecież do sukcesu potrzebne jest zaufanie.

Jedynie przedsiębiorcom władza nie jest straszna. Ich biznesowe powodzenia motywują Polaków do podjęcia ryzyka oraz wiary we własne możliwości.

Polska jest krajem, w którym można osiągnąć sukces. Czasem po prostu warto być egoistą, który chce być szczęśliwy. W przeciwnym razie kompleksy i stereotypy dopadną każdego z nas. Nie ma co się zastanawiać, trzeba działać!

Autor: dr Tomasz Słupik – politolog

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

5-latek z Polski podbija świat mody! Napój z kofeiną zamiast kawy? Zastanów się, pijesz składnik nawozów sztucznych Działa przeciwstresowo, obniża cholesterol. Zażywaj magnez Na ten wstydliwy problem cierpi ponad 4 mln osób. W tym coraz więcej młodych Epilacja jeszcze skuteczniejsza od depilacji. Nowa metoda trwale niszczy włos! Ten błąd może kosztować zdrowie. Z czym nie należy łączyć GREJPFRUTA? Przepis na długowieczność? Posłuchajcie 91-LATKA! Większy biust w 20 minut. Ryzykowny zabieg POWIĘKSZANIA PIERSI Nowa gwiazda Bollywood? Tej twarzy NIE ZAPOMNISZ Polska rodzina sprowadziła ją do Polski. Niezwykła historia 19-latki z Kenii Najlepsze sposoby na WORKI I CIENIE POD OCZAMI Te triki powinna znać każda pani domu. Ułatwiają pracę w kuchni