Polacy NARZEKAJĄ NA RZĄD i władzę!

Jesteśmy narodem lubiącym narzekać. Jak to zmienić?

Polacy nie lubią władzy i wykazują wysoki poziom wzajemnej nieufności.  Taka postawa utrudnia społeczną współpracę,  a przecież do sukcesu potrzebne jest zaufanie.

Jedynie przedsiębiorcom władza nie jest straszna. Ich biznesowe powodzenia motywują Polaków do podjęcia ryzyka oraz wiary we własne możliwości.

Polska jest krajem, w którym można osiągnąć sukces. Czasem po prostu warto być egoistą, który chce być szczęśliwy. W przeciwnym razie kompleksy i stereotypy dopadną każdego z nas. Nie ma co się zastanawiać, trzeba działać!

Autor: dr Tomasz Słupik – politolog

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Prowadząca „Rolnik szuka żony” o metamorfozach uczestników. „Pod wpływem programu poczuł moc” Seks bez tajemnic. Nastolatki i dziewictwo Dziecko wystawiło głodne psy na życiową próbę. Wszystko przez HERBATNIKA Dip z KOZIEGO SERKA i awokado. Idealny jako dodatek do przekąsek Gdzie spędzić urlop nad POLSKIM MORZEM? Mapa najlepszych kąpielisk Jak brzmią różne języki dla OBCOKRAJOWCA? WRZODY ŻOŁĄDKA to nie wynik złej diety. Skąd się biorą i jak sobie pomóc? HIT INTERNETU! YouTube podsumował 2013 rok Zrobił to z miłości do syna. Dziecko WYTATUOWAŁO mu własny rysunek Tych trendów w modzie mamy już DOŚĆ! Jakie konsekwencje może mieć całkowite zrezygnowanie z CUKRU? Członkinie Femenu znów ARESZTOWANE! Protestowały przeciwko ANTYISLAMSKIEMU stowarzyszeniu