Polacy NARZEKAJĄ NA RZĄD i władzę!

Jesteśmy narodem lubiącym narzekać. Jak to zmienić?

Polacy nie lubią władzy i wykazują wysoki poziom wzajemnej nieufności.  Taka postawa utrudnia społeczną współpracę,  a przecież do sukcesu potrzebne jest zaufanie.

Jedynie przedsiębiorcom władza nie jest straszna. Ich biznesowe powodzenia motywują Polaków do podjęcia ryzyka oraz wiary we własne możliwości.

Polska jest krajem, w którym można osiągnąć sukces. Czasem po prostu warto być egoistą, który chce być szczęśliwy. W przeciwnym razie kompleksy i stereotypy dopadną każdego z nas. Nie ma co się zastanawiać, trzeba działać!

Autor: dr Tomasz Słupik – politolog

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Przełomowe urządzenie w dziedzinie kosmetologii. SKANUJE TWARZ, by pomóc kobietom Ukradli URNĘ Z PROCHAMI własnego dziadka! Myśleli, że to narkotyki Gdzie spędzić urlop nad POLSKIM MORZEM? Mapa najlepszych kąpielisk Jest najstarszym taksówkarzem w Polsce. W zawodzie pracuje od 58 lat! Takie zachowanie to już MOBBING. Nie pozwól na to pracodawcy Które gwiazdy korzystają z porad WRÓŻKI? Dziecko nie chodzi lub nie mówi. Kiedy należy zacząć się martwić? Urodziła się z DEFEKTEM NARZĄDÓW. Lekarz opracował zdumiewającą metodę leczenia Prosty przepis na domowy chleb z nasion BEZ MĄKI Zapomniana metoda wraca do łask. Wszystko o leczeniu PIJAWKAMI Oczyszczają organizm, odchudzają. PRZYPRAWY, których nie może zabraknąć w kuchni WALKA Dody i Agnieszki Szulim w parodii Majewskiego!