Szkolny poziom jej nie odpowiadał. Uczy dzieci w domu, a efekt jest zdumiewający

Jeszcze niedawno liczba dzieci, których rodzice postanowili zrezygnować ze szkoły na rzecz nauczania w domu, wynosiła około 100. Teraz jest ich ponad 2 tys.

Jeszcze niedawno liczba dzieci w Polsce, których rodzice postanowili zrezygnować ze szkoły na rzecz nauczania w domu, wynosiła około 100. Teraz jest ich ponad 2 tys., podczas gdy w USA aż 1,5 mln. Jakie plusy ma nauka w domu, czy rodzice są w stanie zagwarantować dziecku odpowiedni poziom nauczania i jak radzą sobie dzieci, które uczą się w ten sposób?

Przykład Bogny Lewandowskiej udowadnia, że ten sposób przekazywania wiedzy może rozwijać dziecko dużo bardziej niż nauka w szkole. Choć jej dzieci rok szkolny zaczynają zwykle miesiąc później, a egzaminy państwowe zdają już w marcu, zakres materiału przyswajają znacznie szybciej. Zdobytą wiedzą wyprzedzają swoich rówieśników nawet o dwie klasy. 

Źródło: TVP

Wyjątkowe prezenty na Dzień Dziecka. Szybka dostawa! Wejdź »

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Seks bez tajemnic. Jak wygląda życie intymne na emeryturze? Ukraińcy zdradzili szczegóły pracy z Madonną. "Ujęcia powtarzaliśmy nawet 40 razy" Rosjanie nabijają się z AMERYKAŃSKIEJ GWIAZDKI. Przesadzili? Ostatni CZAS NA ODCZULENIE dla alergików. Zostało tylko kilka dni Brutalna prawda o skutkach PALENIA PAPIEROSÓW Ma nawet 4 razy mniej kalorii niż TRADYCYJNY PĄCZEK. Domowy przepis na dietetyczny przysmak Abstrachuje szczerze o FACEBOOKU i INSTAGRAMIE! Polka gwiazdą kanadyjskiej telewizji. Sukces zawdzięcza blogowi modowemu KSZTAŁT BRWI pomoże wyszczuplić twarz. Jak je modelować? Popularna METODA ODCZULANIA to oszustwo! "To największa bzdura, w jaką uwierzyli ludzie" DZIEŃ Z ŻYCIA młodej matki. Pod koniec dnia dom wyglądał jeszcze GORZEJ Nadużywanie, nieregularne godziny przyjmowania. Jak zmniejszamy skuteczność ANTYBIOTYKÓW?