Artystka maluje WAGINĄ! Na środku ulicy!

Czy można to nazwać sztuką?

Sztuka Milo Moire budzi spore kontrowersje. Kobieta maluje swoje obrazy nago na środku ulicy. W dodatku… waginą.

Technika PlopEgg (z ang. plop – upadać z pluskiem, egg — jajko) polega na wyrzucaniu z waginy specjalnych "jajek" napełnionych farbą. Te rozbryzgują się na ułożonym pod kobietą kartonie, tworząc abstrakcyjne obrazy.

Czy przedstawienie, które tworzy Milo Moire zasługuje na miano artyzmu, czy jest jedynie próbą zwrócenia na siebie uwagi?

Milo Moire tworzy swoje obrazy "PlopEgg"

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Zachwycająca Gwyneth Paltrow stylizowana na IKONY AMERYKI! OBRZEZANIE coraz popularniejsze w Polsce. Lew-Starowicz obala mit Mocne argumenty dziecka. "Nie posprzątam, bo NIE MAM SIŁY" Uważaj, żeby nie zarazić się od psa. Groźne pasożyty niebezpieczne zwłaszcza dla dzieci! Jedzenie SZYBKO PSUJE SIĘ w lodówce? Zmień sposób przechowywania Staruszkowie udowodnili, że na marzenia nigdy nie jest za późno! Co mówią CHORZY MĘŻCZYŹNI? Prawdziwe? DZIEŃ Z ŻYCIA młodej matki. Pod koniec dnia dom wyglądał jeszcze GORZEJ KOSZULKA, która jest osobistym trenerem. Mobilizuje do większego wysiłku 92-letnia rekordzistka w MARATONACH. Kilkadziesiąt kilometrów to dla niej nie problem Cenny OLEJ. Pomoże pozbyć się centymetrów z brzucha SYN Grzegorza Ciechowskiego o KOLEKCJI inspirowanej stylem muzyka