Artystka maluje WAGINĄ! Na środku ulicy!

Czy można to nazwać sztuką?

Sztuka Milo Moire budzi spore kontrowersje. Kobieta maluje swoje obrazy nago na środku ulicy. W dodatku… waginą.

Technika PlopEgg (z ang. plop – upadać z pluskiem, egg — jajko) polega na wyrzucaniu z waginy specjalnych "jajek" napełnionych farbą. Te rozbryzgują się na ułożonym pod kobietą kartonie, tworząc abstrakcyjne obrazy.

Czy przedstawienie, które tworzy Milo Moire zasługuje na miano artyzmu, czy jest jedynie próbą zwrócenia na siebie uwagi?

Milo Moire tworzy swoje obrazy "PlopEgg"

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ulubiony napój na zimowe wieczory. Poprawi humor i rozgrzeje Znalazł swoją miłość oglądając sylwestrowy program Telewizji Polskiej Lekarze alarmują: Polacy nie biorą lekarstw! Jednym z powodów jest brak pieniędzy Jakie ryby jeść, a jakich unikać? Na czarnej liście m.in. TOKSYCZNY TUŃCZYK Będzie POLSKI SERIAL O ZOMBIE! Premiera na jesieni Zioła spoza Polski szczególnie niebezpieczne. Sprawdź, czego używasz w kuchni Kiedy kosmetyk nie nadaje się już do użycia? Liczy się data otwarcia opakowania Wyjechała z Iranu, by walczyć o prawa kobiet. Codziennie boi się o życie Kiedy wrócić do ćwiczeń po porodzie? Jest kilka ważnych zasad Chodzenie bez STANIKA - zły gust czy atut? UMIĘŚNIONE CIAŁO Holenderki robi furorę w internecie Sexy bielizna dla katoliczek? "Trzeba podobać się duchowo i po ludzku"