Artystka maluje WAGINĄ! Na środku ulicy!

Czy można to nazwać sztuką?

Sztuka Milo Moire budzi spore kontrowersje. Kobieta maluje swoje obrazy nago na środku ulicy. W dodatku… waginą.

Technika PlopEgg (z ang. plop – upadać z pluskiem, egg — jajko) polega na wyrzucaniu z waginy specjalnych "jajek" napełnionych farbą. Te rozbryzgują się na ułożonym pod kobietą kartonie, tworząc abstrakcyjne obrazy.

Czy przedstawienie, które tworzy Milo Moire zasługuje na miano artyzmu, czy jest jedynie próbą zwrócenia na siebie uwagi?

Milo Moire tworzy swoje obrazy "PlopEgg"

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Pomysłowe i niebanalne dania z TRUSKAWEK POLSCY RAPERZY popisują się w sieci. Są wśród nich kobiety Jest jedyną Polką w Londyńskim Klubie Milionerów. Zaczynała od zera Łykamy je codziennie. W zbyt dużych ilościach poważnie szkodzą Donatan i Cleo na konferencji! Nie mówią po ANGIELSKU! Nauka języków w GIMNAZJUM bezskuteczna. System kuleje, a poziom jest gorszy niż podstawowy Rekonstrukcja ratunkiem dla ZNISZCZONYCH WŁOSÓW. Efekt widoczny nawet 8 tygodni Jak NIE PRZYTYĆ po rzuceniu palenia. Kilka rad Holland o pracy nad "House of Cards". Są minusy Chodzenie bez STANIKA - zły gust czy atut? Jak ukryć BIUSTONOSZ pod sukienką? Warto znać te gadżety Jak KARAĆ I NAGRADZAĆ dziecko? O wpływie klapsów na psychikę