Artystka maluje WAGINĄ! Na środku ulicy!

Czy można to nazwać sztuką?

Sztuka Milo Moire budzi spore kontrowersje. Kobieta maluje swoje obrazy nago na środku ulicy. W dodatku… waginą.

Technika PlopEgg (z ang. plop – upadać z pluskiem, egg — jajko) polega na wyrzucaniu z waginy specjalnych "jajek" napełnionych farbą. Te rozbryzgują się na ułożonym pod kobietą kartonie, tworząc abstrakcyjne obrazy.

Czy przedstawienie, które tworzy Milo Moire zasługuje na miano artyzmu, czy jest jedynie próbą zwrócenia na siebie uwagi?

Milo Moire tworzy swoje obrazy "PlopEgg"

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Najlepszy SEKS PO KŁÓTNI. Dlaczego godzimy się w łóżku? Japonki oszalały na punkcie tej mody. GOLĄ TWARZE u profesjonalnych golibrodów Idealne ciastka na deszczowe wieczory. 4 składniki i gotowe Szyk na stoku to nie wszystko. Kilka rad, co spakować na ferie Straciła OBIE NOGI. Mimo to zatańczyła na studniówce Jej ciało i uroda zachwycają. Mistrzyni bikini fitness zdradza swoje patenty Zawierają te same substancje, co kostki toaletowe. Wszystko o NAPOJACH GAZOWANYCH Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne Ten zabieg to nie tylko pedicure. Może uchronić przed amputacją stopy Reakcje ZNANYCH MUZYKÓW na "50 Twarzy Greya" Seanse kinowe na porodówce. Lekarze są pewni, że pomagają uśmierzyć ból KREW PĘPOWINOWA naturalnym lekiem na nowotwory? W Polsce już wdrażamy tę metodę