Była solistka Polskiego Baletu Narodowego TAŃCZY NA RURZE!

Do sieci trafiło nagranie, na którym Natalia Maria Wojciechowska wykonuje taniec na rurze do piosenki Christini Aguilery.

Do sieci trafiło nagranie, na którym Natalia Maria Wojciechowska wykonuje taniec na rurze do piosenki Christiny Aguilery.

Była solistka Polskiego Baletu Narodowego założyła studio tańca i sportu Pole Dane Project. Jest również prezesem Stowarzyszenia Pole Dance Sport Polska, dyrektorem na Europę International Pole Dance Fitness Association. Wystąpiła również w finale telewizyjnego show "Tylko Taniec. Go To Dance".

Zobaczcie z jaką lekkością i gracją wykonuje taniec na rurze.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Odszedł od polskich świadków Jehowy. Teraz wyznaje, co przeżył To nienarodzone dziecko klaszcze... podczas USG Jak zaoszczędzić na weselu? Jest prosty sposób! Widzowie mdleli na premierze FILMU. Wszystko przez szokujące sceny MOKRE BUTY? Tak je wysuszysz i nadasz piękny zapach Jedzenie SZYBKO PSUJE SIĘ w lodówce? Zmień sposób przechowywania Szkolny poziom jej nie odpowiadał. Uczy dzieci w domu, a efekt jest zdumiewający Obawiasz się pryskanych owoców i warzyw? Zobacz, zanim wybierzesz się do sklepu SEKS KAMERKI. Tak Polacy zarabiają na życie. Wśród nich samotne matki i młode małżeństwa Polka została mistrzynią świata w FITNESSIE! Jak uniknąć ZMARSZCZEK? Sposobem nie kremy, a zmiana przyzwyczajeń Ich problemem jest ZBYT MAŁA WAGA. Wszystko przez choroby cywilizacyjne