Była solistka Polskiego Baletu Narodowego TAŃCZY NA RURZE!

Do sieci trafiło nagranie, na którym Natalia Maria Wojciechowska wykonuje taniec na rurze do piosenki Christini Aguilery.

Do sieci trafiło nagranie, na którym Natalia Maria Wojciechowska wykonuje taniec na rurze do piosenki Christiny Aguilery.

Była solistka Polskiego Baletu Narodowego założyła studio tańca i sportu Pole Dane Project. Jest również prezesem Stowarzyszenia Pole Dance Sport Polska, dyrektorem na Europę International Pole Dance Fitness Association. Wystąpiła również w finale telewizyjnego show "Tylko Taniec. Go To Dance".

Zobaczcie z jaką lekkością i gracją wykonuje taniec na rurze.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

One zdradzają twój prawdziwy wiek. Jak zapobiegać powstawaniu zmarszczek na szyi i dekolcie? Dolegliwość, która odbiera radość z seksu. Problem zgłasza ogromna liczba kobiet Polacy na bakier z aktywnością fizyczną. To częsty powód chorób Kiedy wrócić do ćwiczeń po porodzie? Jest kilka ważnych zasad Zapomniana metoda wraca do łask. Wszystko o leczeniu PIJAWKAMI Polska podróżniczka ostro o "człowieku pożartym przez anakondę" W ciąży nie rezygnuj ze sportu. Jednak pewne aktywności mogą być niebezpieczne Aby udowodnić swą moc, przewidziała PRZYSZŁOŚĆ ROSJI I PUTINA Problemy z tarczycą i PRZYSADKĄ MÓZGOWĄ? Te zaburzenia zaobserwujesz podczas okresu Boisz się otyłości po ciąży? Tak się przed nią uchronisz Okuliści ostrzegają: Polacy widzą coraz gorzej! Większość osób nieprawidłowo ćwiczy brzuch. Jak zwiększyć efektywność "BRZUSZKÓW"?