Była solistka Polskiego Baletu Narodowego TAŃCZY NA RURZE!

Do sieci trafiło nagranie, na którym Natalia Maria Wojciechowska wykonuje taniec na rurze do piosenki Christini Aguilery.

Do sieci trafiło nagranie, na którym Natalia Maria Wojciechowska wykonuje taniec na rurze do piosenki Christiny Aguilery.

Była solistka Polskiego Baletu Narodowego założyła studio tańca i sportu Pole Dane Project. Jest również prezesem Stowarzyszenia Pole Dance Sport Polska, dyrektorem na Europę International Pole Dance Fitness Association. Wystąpiła również w finale telewizyjnego show "Tylko Taniec. Go To Dance".

Zobaczcie z jaką lekkością i gracją wykonuje taniec na rurze.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Odpowiedni pies do małego mieszkania. Czym kierować się przy wyborze? Dziarski staruszek odkrywa INTERNET. Bezcenna reakcja na komentarze na Facebooku Zbyt KRÓTKI SEN powodem poważnych zaburzeń Unikaj tych produktów. Niszczą DNA i przyśpieszają STARZENIE SIĘ skóry Janek zdradza, co wydarzy się w DRUGIM SEZONIE "Miłości na bogato" To NIE JEST ZDJĘCIE! Artystka uczciła pamięć Robina Williamsa Prosta czynność zwiększy skuteczność ćwiczeń. Wystarczy 5 minut dziennie Zeszłoroczne KREMY Z FILTREM – wyrzucić czy używać? Kim jest Ewa Kopacz i kto jest premierem? CHAJZER zapytał Polaków, wynik jest ZATRWAŻAJĄCY Anna Mucha wystąpiła w POLSKIM HORRORZE! Co zrobić, gdy masz za duży dekolt? Modowe porady CHRZEŚCIJANKI Polska dziennikarka miała romans z ROSYJSKIM SNAJPEREM