Była solistka Polskiego Baletu Narodowego TAŃCZY NA RURZE!

Do sieci trafiło nagranie, na którym Natalia Maria Wojciechowska wykonuje taniec na rurze do piosenki Christini Aguilery.

Do sieci trafiło nagranie, na którym Natalia Maria Wojciechowska wykonuje taniec na rurze do piosenki Christiny Aguilery.

Była solistka Polskiego Baletu Narodowego założyła studio tańca i sportu Pole Dane Project. Jest również prezesem Stowarzyszenia Pole Dance Sport Polska, dyrektorem na Europę International Pole Dance Fitness Association. Wystąpiła również w finale telewizyjnego show "Tylko Taniec. Go To Dance".

Zobaczcie z jaką lekkością i gracją wykonuje taniec na rurze.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Strona internetowa pokaże, jak BĘDZIESZ WYGLĄDAŁ ZA 20 LAT! Odchudzasz się, jesz w biegu? Narażasz się na groźne niedobory witamin Brutalna prawda o skutkach PALENIA PAPIEROSÓW Oczyszczają organizm z toksyn, wspomagają leczenie RAKA. Zastąpią tradycyjną medycynę? Uroda to nie wszystko, pomagają też leczyć. Moda na alpaki zawitała do Polski Czy mając małą wadę wzroku, należy nosić OKULARY? Poznaj fakty i mity CHIPSY przyczyną otyłości i miażdżycy. Po kształcie poznasz, które są najgorsze WRZODY ŻOŁĄDKA to nie wynik złej diety. Skąd się biorą i jak sobie pomóc? Robisz ZAKUPY PRZEZ INTERNET? Poznaj swoje nowe prawa Nie podawaj dziecku tych produktów. Szkodzą zdrowiu, a maluch szybko straci energię Cała PRAWDA o kobietach! Jak szybko nauczyć się JĘZYKÓW OBCYCH? Szkolne metody są nieskuteczne