81-letnia Helena Norowicz o udziale w kampanii BOHOBOCO. Podczas rozmowy zrobiła szpagat

W reklamie ubrań aktorka towarzyszyła o 60 lat młodszej modelce.

Dla Heleny Norowicz czas zatrzymał się w miejscu. Piękna, sprawna fizycznie i młoda duchem aktorka w wieku 81 lat wystąpiła w kampaniach marek odzieżowych Bohoboco i Nenukko. W wywiadzie dla Kafeterii.tv opowiedziała, jak do tego doszło.

Ola Popławska zrobiła mi serię zdjęć i zapytała, czy może umieścić je na swojej stronie internetowej. Któreś z tych zdjęć musieli zobaczyć projektanci z Bohoboco. Projekty były piękne, więc pomyślałam: jestem aktorką, spróbuję zagrać rolę — opowiadała Norowicz.

Podczas rozmowy (która odbyła się w studiu jogi) zrobiła też imponujący szpagat. Na pytanie o sekret takiej sprawności, odpowiedziała, że nie robi nic specjalnego oprócz wykonywania ciężkiej pracy i ćwiczeń fizycznych.

Zobaczcie całą rozmowę.

Źródło zdjęć: facebook.com/bohoboco

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Wypełnienia gorszej jakości, próchnica wtórna. Polacy boją się państwowych wizyt u dentysty Kiedy kosmetyk nie nadaje się już do użycia? Liczy się data otwarcia opakowania Na ten wstydliwy problem cierpi ponad 4 mln osób. W tym coraz więcej młodych Dla dziecka to prawdziwa trauma. Jak uchronić je przed PORNOGRAFIĄ? Cztery lata i 26 krajów. Podczas podróży nagrywał FILM ZARĘCZYNOWY! Te przekąski można podjadać bez konsekwencji. Są smaczne i niskokaloryczne „Light” nie znaczy zdrowy. Mniej cukru czy tłuszczu to więcej chemii Pomysły na smakołyki z kaszy. Zapomnij, że do tej pory jej nie lubiłaś Nie chcą poświęcać się karierze i stawiają na pasje. POKOLENIE Y wkrótce zdominuje rynek pracy Co kryje się w MIĘSIE MIELONYM? Uważaj na sztuczki producentów Sześć pomysłów na fajną fryzurę w MINUTĘ! Polki wstydzą się swoich SEKSUALNYCH potrzeb!