81-letnia Helena Norowicz o udziale w kampanii BOHOBOCO. Podczas rozmowy zrobiła szpagat

W reklamie ubrań aktorka towarzyszyła o 60 lat młodszej modelce.

Dla Heleny Norowicz czas zatrzymał się w miejscu. Piękna, sprawna fizycznie i młoda duchem aktorka w wieku 81 lat wystąpiła w kampaniach marek odzieżowych Bohoboco i Nenukko. W wywiadzie dla Kafeterii.tv opowiedziała, jak do tego doszło.

Ola Popławska zrobiła mi serię zdjęć i zapytała, czy może umieścić je na swojej stronie internetowej. Któreś z tych zdjęć musieli zobaczyć projektanci z Bohoboco. Projekty były piękne, więc pomyślałam: jestem aktorką, spróbuję zagrać rolę — opowiadała Norowicz.

Podczas rozmowy (która odbyła się w studiu jogi) zrobiła też imponujący szpagat. Na pytanie o sekret takiej sprawności, odpowiedziała, że nie robi nic specjalnego oprócz wykonywania ciężkiej pracy i ćwiczeń fizycznych.

Zobaczcie całą rozmowę.

Źródło zdjęć: facebook.com/bohoboco

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Producent o przygotowaniach do "Celebrity Splash". "LICZYMY NA GLEBĘ, bo każdy liczy na glebę" Nie podawaj dziecku tych produktów. Szkodzą zdrowiu, a maluch szybko straci energię RUTYNOWY ZABIEG podczas porodu jednak NIEPRAWIDŁOWY? "To okaleczenie" Zawierają te same substancje, co kostki toaletowe. Wszystko o NAPOJACH GAZOWANYCH Z ukrytą kamerą próbowali kupić tabletkę "dzień po" Jak powstają skórzane meble? Jednym z etapów jest moczenie w krowim moczu Trzy sposoby na BURZĘ LOKÓW bez użycia ciepła! Najczęściej chorują młode aktywne seksualnie kobiety. Jak sobie pomóc? DZIEŃ Z ŻYCIA młodej matki. Pod koniec dnia dom wyglądał jeszcze GORZEJ Domowe sposoby na pozbycie się CELLULITU Zaczynała blogować z Kasią Tusk. Teraz radzi sobie sama FISH PEDICURE. Naturalna i bezpieczna metoda pielęgnacji stóp