81-letnia Helena Norowicz o udziale w kampanii BOHOBOCO. Podczas rozmowy zrobiła szpagat

W reklamie ubrań aktorka towarzyszyła o 60 lat młodszej modelce.

Dla Heleny Norowicz czas zatrzymał się w miejscu. Piękna, sprawna fizycznie i młoda duchem aktorka w wieku 81 lat wystąpiła w kampaniach marek odzieżowych Bohoboco i Nenukko. W wywiadzie dla Kafeterii.tv opowiedziała, jak do tego doszło.

Ola Popławska zrobiła mi serię zdjęć i zapytała, czy może umieścić je na swojej stronie internetowej. Któreś z tych zdjęć musieli zobaczyć projektanci z Bohoboco. Projekty były piękne, więc pomyślałam: jestem aktorką, spróbuję zagrać rolę — opowiadała Norowicz.

Podczas rozmowy (która odbyła się w studiu jogi) zrobiła też imponujący szpagat. Na pytanie o sekret takiej sprawności, odpowiedziała, że nie robi nic specjalnego oprócz wykonywania ciężkiej pracy i ćwiczeń fizycznych.

Zobaczcie całą rozmowę.

Źródło zdjęć: facebook.com/bohoboco

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Zrobili sobie SELFIE na szczycie wieżowca w HONG KONGU Najbardziej wzruszający filmik sieci. Żołnierze wracają DO DOMU! Słynne gwiazdy BEZ MAKIJAŻU! MIRANDA KERR pokazała swoje wyluzowane oblicze "No woman, no drive". Kolejna akcja przeciwko DYSKRYMINACJI kobiet Kompromitujące odpowiedzi Polaków. Oni na pewno nie zdaliby MATURY z polskiego NIEPRZYJEMNY ZAPACH Z UST może sygnalizować chorobę Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne Mama pomalowała córkę, mając ZAMKNIĘTE OCZY! Dwa testy i masz pewność, że wybrałaś dobry miód UCIĄŻLIWA DOLEGLIWOŚĆ dotyka aż 80. procent społeczeństwa! Można jej zapobiec Największa tajemnica chrzecijaństwa. Jaka jest prawda?