81-letnia Helena Norowicz o udziale w kampanii BOHOBOCO. Podczas rozmowy zrobiła szpagat

W reklamie ubrań aktorka towarzyszyła o 60 lat młodszej modelce.

Dla Heleny Norowicz czas zatrzymał się w miejscu. Piękna, sprawna fizycznie i młoda duchem aktorka w wieku 81 lat wystąpiła w kampaniach marek odzieżowych Bohoboco i Nenukko. W wywiadzie dla Kafeterii.tv opowiedziała, jak do tego doszło.

Ola Popławska zrobiła mi serię zdjęć i zapytała, czy może umieścić je na swojej stronie internetowej. Któreś z tych zdjęć musieli zobaczyć projektanci z Bohoboco. Projekty były piękne, więc pomyślałam: jestem aktorką, spróbuję zagrać rolę — opowiadała Norowicz.

Podczas rozmowy (która odbyła się w studiu jogi) zrobiła też imponujący szpagat. Na pytanie o sekret takiej sprawności, odpowiedziała, że nie robi nic specjalnego oprócz wykonywania ciężkiej pracy i ćwiczeń fizycznych.

Zobaczcie całą rozmowę.

Źródło zdjęć: facebook.com/bohoboco

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Brutalna praktyka lekarzy w trakcie porodu. Choć zakazana, wciąż się ją stosuje Kobieta za kierownicą taksówki. Zdradziła PIKANTNE SZCZEGÓŁY swojej pracy Żywiołowy taniec CHŁOPCA do piosenki Lady Gagi! Uważaj na popularne MIELONKI. Najgorszej jakości mięso to nie jedyna ich wada Ciężka praca za małe pieniądze. Tak wygląda służba u królowej Elżbiety II Jak było naprawdę? HISTORIE KOBIET kontra rzeczywistość Zarabiają na spełnianiu fantazji z "50 Twarzy Greya" Te triki powinna znać każda pani domu. Ułatwiają pracę w kuchni Artystka maluje WAGINĄ! Na środku ulicy! Ukraińcy zdradzili szczegóły pracy z Madonną. "Ujęcia powtarzaliśmy nawet 40 razy" Zatrważające dane: w ciągu pięciu lat połowa osób wraca do nałogu Majewski śmieje się z MINISTER BIEŃKOWSKIEJ