81-letnia Helena Norowicz o udziale w kampanii BOHOBOCO. Podczas rozmowy zrobiła szpagat

W reklamie ubrań aktorka towarzyszyła o 60 lat młodszej modelce.

Dla Heleny Norowicz czas zatrzymał się w miejscu. Piękna, sprawna fizycznie i młoda duchem aktorka w wieku 81 lat wystąpiła w kampaniach marek odzieżowych Bohoboco i Nenukko. W wywiadzie dla Kafeterii.tv opowiedziała, jak do tego doszło.

Ola Popławska zrobiła mi serię zdjęć i zapytała, czy może umieścić je na swojej stronie internetowej. Któreś z tych zdjęć musieli zobaczyć projektanci z Bohoboco. Projekty były piękne, więc pomyślałam: jestem aktorką, spróbuję zagrać rolę — opowiadała Norowicz.

Podczas rozmowy (która odbyła się w studiu jogi) zrobiła też imponujący szpagat. Na pytanie o sekret takiej sprawności, odpowiedziała, że nie robi nic specjalnego oprócz wykonywania ciężkiej pracy i ćwiczeń fizycznych.

Zobaczcie całą rozmowę.

Źródło zdjęć: facebook.com/bohoboco

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jest najstarszym taksówkarzem w Polsce. W zawodzie pracuje od 58 lat! Pierwsze 'SELFIE' w historii? Zaczęło się od kultowego filmu 25 lat temu! Dłuższe dni, lepsza pogoda, a czujesz się gorzej niż zimą? PRZESILENIE WIOSENNE można pokonać Cierpi na nią ok. 230 tys. Polaków. Naukowcy wreszcie wiedzą, jak ją leczyć Majdan, Stachursky i Saleta pokazują, jak badać PIERSI! Działa przeciwstresowo, obniża cholesterol. Zażywaj magnez Lubiany czy znienawidzony? Po ponad 130. dniach przyznał, jak wygląda jego prezydentura Są zdrowe tylko pozornie. Ilość cukru w nich zawarta wielokrotnie przekracza normę Popularna METODA ODCZULANIA to oszustwo! "To największa bzdura, w jaką uwierzyli ludzie" Rewolucja w leczeniu. WADY GENETYCZNE można wykryć już u zarodka Brutalna praktyka lekarzy w trakcie porodu. Choć zakazana, wciąż się ją stosuje Jest prekursorką artystycznego SELFIE. Jej zdjęcie konkuruje z kultowymi fotografiami świata