Domowe sposoby na BÓL ZĘBA. Wystarczy zajrzeć do kuchni

Jaki domowymi sposobami można poradzić sobie z bólem zębów i co jest jego przyczyną?

Jaki domowymi sposobami można poradzić sobie z bólem zębów i co jest jego przyczyną? Najczęściej ból powoduje ubytek próchnicowy. Ząb jest zbudowany z kilku warstw, jeśli dopuścimy do tego, że zniszczy się ta pierwsza, ząb zaczyna boleć – wyjaśniła dr Anna Jankowska.

Leki przeciwbólowe świetnie działają na ból pochodzenia zębowego. Jeśli nie mamy możliwości ich zastosowania, pozostają nam tylko domowe sposoby. Można wykonać zimne okłady, possać kostkę lodu lub imbir. Świetny sposób to pokruszyć aspirynę i włożyć tam, gdzie nas boli. Można również rozgryźć goździki lub zastosować sodę – wytłumaczyła stomatolog.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: Shutterstock

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

HIT INTERNETU. Ironicznie o słowiańskiej urodzie! Beyonce POPŁAKAŁA SIĘ na ostatnim koncercie trasy koncertowej! Z ukrytą kamerą próbowali kupić tabletkę "dzień po" Ulga podatkowa to tylko jeden z przywilejów. Na co mogą liczyć DAWCY KRWI? Jak powstają skórzane meble? Jednym z etapów jest moczenie w krowim moczu Anna Grodzka: "Życie OSOBY TRANSPŁCIOWEJ to ostra jazda bez trzymanki" W niej tkwi sekret udanych WYPIEKÓW. Jak wybrać tę odpowiednią? Pomaga rodzić i zna prawa kobiet w ciąży. Kim jest DOULA? Zgłosiło się około 1500 chętnych! PIERWSZY ODCINEK już w kwietniu SEKS KAMERKI. Tak Polacy zarabiają na życie. Wśród nich samotne matki i młode małżeństwa MOLESTOWANIE SEKSUALNE to nie tylko dotyk. Jak reagować? Oczyszczają organizm z toksyn, wspomagają leczenie RAKA. Zastąpią tradycyjną medycynę?