Domowe sposoby na BÓL ZĘBA. Wystarczy zajrzeć do kuchni

Jaki domowymi sposobami można poradzić sobie z bólem zębów i co jest jego przyczyną?

Jaki domowymi sposobami można poradzić sobie z bólem zębów i co jest jego przyczyną? Najczęściej ból powoduje ubytek próchnicowy. Ząb jest zbudowany z kilku warstw, jeśli dopuścimy do tego, że zniszczy się ta pierwsza, ząb zaczyna boleć – wyjaśniła dr Anna Jankowska.

Leki przeciwbólowe świetnie działają na ból pochodzenia zębowego. Jeśli nie mamy możliwości ich zastosowania, pozostają nam tylko domowe sposoby. Można wykonać zimne okłady, possać kostkę lodu lub imbir. Świetny sposób to pokruszyć aspirynę i włożyć tam, gdzie nas boli. Można również rozgryźć goździki lub zastosować sodę – wytłumaczyła stomatolog.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: Shutterstock

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Co piąte dziecko UDAJE DOROSŁEGO w sieci! Aż 90 proc. Polaków cierpi na niedobory witaminy D Staruszkowie udowodnili, że na marzenia nigdy nie jest za późno! KSZTAŁT BRWI pomoże wyszczuplić twarz. Jak je modelować? Jak i gdzie przechowywać warzywa i owoce? Zła temperatura może je popsuć PREZYDENT składa życzenia fejsbukowiczom! BIEDROŃ otwarcie o swoim chłopaku. "W ogóle nie był w moim typie" JENNIFER LAWRENCE na wrześniowej okładce VOGUE! Ta woda jest najzdrowsza i działa odmładzająco! To one będą królowały w tym sezonie. Wraca moda sprzed lat Ta metoda WYPRZE ANTYBIOTYKOTERAPIĘ? Leczy ogromną ilość dolegliwości i chorób Aby udowodnić swą moc, przewidziała PRZYSZŁOŚĆ ROSJI I PUTINA