Urszula Radwańska bez bielizny na uroczystej gali Wimbledonu!

Zachwyciła fotografów i była jedną z najchętniej fotografowanych uczestniczek.

Od poniedziałku najlepsze tenisistki świata rozpoczynają walkę w Wimbledonie. Zanim zawodniczki pojawiły się na korcie w sportowych strojach, pokazały się kibicom w bardziej eleganckiej wersji. Odważną kreacją zachwyciła 24-letnia Urszula Radwańska.

Podczas zeszłotygodniowej gali WTA Pre-Wimbledon Party w Londynie Polak wystąpiła bez bielizny, w czarnej kreacji odkrywającej biodra i uda. Obok Kanadyjki Eugenie Bouchard była jedną z najchętniej fotografowanych zawodniczek. Zagraniczne media rozpisują się o jej oszałamiającej figurze.

Źródło: TVC/x-news

Źródło zdjęć: ONS.pl

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak wybrać DOBRY NÓŻ? Pamietaj, by nie myć go w zmywarce Lifting twarzy BEZ SKALPELA. Wystarczy własna tkanka tłuszczowa Straciła OBIE NOGI. Mimo to zatańczyła na studniówce Wykorzystał rentgen do stworzenia ARTYSTYCZNYCH FOTOGRAFII Co tak naprawdę MYŚLĄ MĘŻCZYŹNI? HIT INTERNETU! YouTube podsumował 2013 rok Ta metoda WYPRZE ANTYBIOTYKOTERAPIĘ? Leczy ogromną ilość dolegliwości i chorób Dwa testy i masz pewność, że wybrałaś dobry miód Jak WYCZYŚCIĆ SÓL i zadbać o buty po zimie? Młodzi mężczyźni nie chcą być księżmi? Kościół rozpaczliwie szuka młodych kapłanów Członkinie Femenu znów ARESZTOWANE! Protestowały przeciwko ANTYISLAMSKIEMU stowarzyszeniu Bezlitosne praktyki znachorów. Każą się okaleczać chorym na raka