Urszula Radwańska bez bielizny na uroczystej gali Wimbledonu!

Zachwyciła fotografów i była jedną z najchętniej fotografowanych uczestniczek.

Od poniedziałku najlepsze tenisistki świata rozpoczynają walkę w Wimbledonie. Zanim zawodniczki pojawiły się na korcie w sportowych strojach, pokazały się kibicom w bardziej eleganckiej wersji. Odważną kreacją zachwyciła 24-letnia Urszula Radwańska.

Podczas zeszłotygodniowej gali WTA Pre-Wimbledon Party w Londynie Polak wystąpiła bez bielizny, w czarnej kreacji odkrywającej biodra i uda. Obok Kanadyjki Eugenie Bouchard była jedną z najchętniej fotografowanych zawodniczek. Zagraniczne media rozpisują się o jej oszałamiającej figurze.

Źródło: TVC/x-news

Źródło zdjęć: ONS.pl

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Była solistka Polskiego Baletu Narodowego TAŃCZY NA RURZE! MATYLDA DAMIĘCKA uczy makijażu! To NIE JEST ZDJĘCIE! Artystka uczciła pamięć Robina Williamsa Brutalne OKALECZANIE DZIEWCZYNEK wciąż praktykowane! Prawnie jest zabronione Skarżysz się na BÓL PLECÓW? Na dłuższą metę odpoczynek nie wystarczy Zawierają te same substancje, co kostki toaletowe. Wszystko o NAPOJACH GAZOWANYCH Nadużywanie, nieregularne godziny przyjmowania. Jak zmniejszamy skuteczność ANTYBIOTYKÓW? Jeff poddał się DEPILACJI woskiem dla... dobra nauki Tak pracują niewidomi kucharze. Kamera nagrała, jak radzą sobie w kuchni Polska supermodelka robi karierę aktorską. MAŁGOSIA BELA zagra jedną z głównych ról! Obniżają cholesterol, odchudzają, poprawiają kondycję skóry i włosów. Jakie PŁATKI wybrać? Uważaj, żeby nie zarazić się od psa. Groźne pasożyty niebezpieczne zwłaszcza dla dzieci!