Urszula Radwańska bez bielizny na uroczystej gali Wimbledonu!

Zachwyciła fotografów i była jedną z najchętniej fotografowanych uczestniczek.

Od poniedziałku najlepsze tenisistki świata rozpoczynają walkę w Wimbledonie. Zanim zawodniczki pojawiły się na korcie w sportowych strojach, pokazały się kibicom w bardziej eleganckiej wersji. Odważną kreacją zachwyciła 24-letnia Urszula Radwańska.

Podczas zeszłotygodniowej gali WTA Pre-Wimbledon Party w Londynie Polak wystąpiła bez bielizny, w czarnej kreacji odkrywającej biodra i uda. Obok Kanadyjki Eugenie Bouchard była jedną z najchętniej fotografowanych zawodniczek. Zagraniczne media rozpisują się o jej oszałamiającej figurze.

Źródło: TVC/x-news

Źródło zdjęć: ONS.pl

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Dieta zgodna z GRUPĄ KRWI. Czy warto ją stosować? Piją je nawet dzieci. Popularne napoje mogą mieć TOKSYCZNE DZIAŁANIE! Tak RATUJĄ PORWANE KOBIETY. Prywatny detektyw zdradził techniki operacyjne PRZYJACIEL do ŁÓŻKA. Kontrowersyjna aplikacja podbija Polskę Ulubiony napój na zimowe wieczory. Poprawi humor i rozgrzeje Aby udowodnić swą moc, przewidziała PRZYSZŁOŚĆ ROSJI I PUTINA Leki z natury. Poprawiają trawienie, łagodzą ból, działają PRZECIWNOWOTWOROWO Kastracja pomoże UNIKNĄĆ RAKA. Skutki są jednak bardzo poważne ANJA RUBIK jako dresiara w klipie Doroty Masłowskiej! W Polsce gorzej niż w USA. Frytki zawierają substancję rakotwórczą Producent o przygotowaniach do "Celebrity Splash". "LICZYMY NA GLEBĘ, bo każdy liczy na glebę" Uważaj na popularne MIELONKI. Najgorszej jakości mięso to nie jedyna ich wada