Urszula Radwańska bez bielizny na uroczystej gali Wimbledonu!

Zachwyciła fotografów i była jedną z najchętniej fotografowanych uczestniczek.

Od poniedziałku najlepsze tenisistki świata rozpoczynają walkę w Wimbledonie. Zanim zawodniczki pojawiły się na korcie w sportowych strojach, pokazały się kibicom w bardziej eleganckiej wersji. Odważną kreacją zachwyciła 24-letnia Urszula Radwańska.

Podczas zeszłotygodniowej gali WTA Pre-Wimbledon Party w Londynie Polak wystąpiła bez bielizny, w czarnej kreacji odkrywającej biodra i uda. Obok Kanadyjki Eugenie Bouchard była jedną z najchętniej fotografowanych zawodniczek. Zagraniczne media rozpisują się o jej oszałamiającej figurze.

Źródło: TVC/x-news

Źródło zdjęć: ONS.pl

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

81-letnia Helena Norowicz o udziale w kampanii BOHOBOCO. Podczas rozmowy zrobiła szpagat Zioła spoza Polski szczególnie niebezpieczne. Sprawdź, czego używasz w kuchni Joga śmiechu wyleczy Twoje ciało i duszę. Wystarczy 10 minut dziennie Pijesz dużo wody? To może ci zaszkodzić! Jeszcze groźniejszy jest inny zwyczaj Najlepszy sposób KROJENIA CEBULI według Gordona Ramseya Zamieszczasz ZDJĘCIA W SIECI? Możesz łatwo złamać prawo Niewygodne szpilki? Posłuchaj rad stylistki To one będą królowały w tym sezonie. Wraca moda sprzed lat Odchudzasz się, ale nie chudniesz? Powodem mogą być utajone choroby Mają najgorszą kuchnię na świecie, ale ta potrawa to wyjątek. Zjadają jej ponad tonę! Częsty błąd chorych na raka może zmniejszać skuteczność terapii Edukacja seksualna coraz bardziej kontrowersyjna. "To zmusza dzieci do oglądania PORNOGRAFII"