Są zawsze przygotowani na najgorsze. Kim są PREPPERSI?

Mają plan na wypadek skażenia środowiska czy wojny.

Preppersi to ludzie przygotowani na każdą sytuację, nawet tę najgorszą jak skażenie środowiska czy atak nuklearny. W tylko sobie wiadomych miejscach mają przygotowane zapasy żywności oraz wodę, a w samochodach wożą kanistry z paliwem. Na regularnie odbywających się spotkaniach omawiają plany działania na wypadek sytuacji zagrażającej ich życiu, zaś na co dzień noszą przy sobie  takie rzeczy jak tabletki do uzdatniania wody, zapałki czy elementy sprzętu, które w razie potrzeby ułatwią zjazd na linie.

Jedna z działających w Polsce drużyn preppersów nosi nazwę Serrator Team. Posłuchacie, jak wybierają członków i czy organizują spotkania, na których dzielą się swoją wiedzą z osobami spoza grupy.

Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Te ZAMIENNIKI POSIŁKÓW możesz stosować przy nieregularnym trybie życia Magnetyczne kulki doprowadziły dziecko do SEPSY Toksyczne elektrośmieci szkodzą zdrowiu człowieka. Te są najgroźniejsze Ona była mężatką, on miał 14 lat. ODBIŁA CHŁOPAKA swojej córce! Wygląda tak samo, a każdy widzi ją inaczej. Wszystko przez mały fragment MÓZGU SOK zamiast porcji warzyw i owoców. Jak wybrać najzdrowszy? Owoce tylko do południa i dużo węglowodanów. Dietetyk zdradza sekret dobrej diety Epilacja jeszcze skuteczniejsza od depilacji. Nowa metoda trwale niszczy włos! Dziewięć filmów EROTYCZNYCH na warszawskiej Pradze! Polski kabaret PARODIUJE CONCHITĘ WURST! Uważaj, żeby nie zarazić się od psa. Groźne pasożyty niebezpieczne zwłaszcza dla dzieci! Obawiasz się pryskanych owoców i warzyw? Zobacz, zanim wybierzesz się do sklepu