Są zawsze przygotowani na najgorsze. Kim są PREPPERSI?

Mają plan na wypadek skażenia środowiska czy wojny.

Preppersi to ludzie przygotowani na każdą sytuację, nawet tę najgorszą jak skażenie środowiska czy atak nuklearny. W tylko sobie wiadomych miejscach mają przygotowane zapasy żywności oraz wodę, a w samochodach wożą kanistry z paliwem. Na regularnie odbywających się spotkaniach omawiają plany działania na wypadek sytuacji zagrażającej ich życiu, zaś na co dzień noszą przy sobie  takie rzeczy jak tabletki do uzdatniania wody, zapałki czy elementy sprzętu, które w razie potrzeby ułatwią zjazd na linie.

Jedna z działających w Polsce drużyn preppersów nosi nazwę Serrator Team. Posłuchacie, jak wybierają członków i czy organizują spotkania, na których dzielą się swoją wiedzą z osobami spoza grupy.

Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ma niewiele kalorii, pokrywa 120 proc. dziennego zapotrzebowania na witaminę C Brutalna prawda o skutkach PALENIA PAPIEROSÓW Takiej SZYNKI nie kupuj w żadnym wypadku. Zwróć uwagę na kolor i skórkę Te rasy psów są NAJGROŹNIEJSZE. Aby je posiadać, musisz mieć pozwolenie "No woman, no drive". Kolejna akcja przeciwko DYSKRYMINACJI kobiet NAJSTARSZA EKSPEDIENTKA w Polsce. Ma 92 lata i własny sklep! Brutalna praktyka lekarzy w trakcie porodu. Choć zakazana, wciąż się ją stosuje Jak uniknąć ZMARSZCZEK? Sposobem nie kremy, a zmiana przyzwyczajeń Większy biust w 20 minut. Ryzykowny zabieg POWIĘKSZANIA PIERSI Lubiany czy znienawidzony? Po ponad 130. dniach przyznał, jak wygląda jego prezydentura Prosta czynność zwiększy skuteczność ćwiczeń. Wystarczy 5 minut dziennie Aż 90 proc. Polaków cierpi na niedobory witaminy D