Są zawsze przygotowani na najgorsze. Kim są PREPPERSI?

Mają plan na wypadek skażenia środowiska czy wojny.

Preppersi to ludzie przygotowani na każdą sytuację, nawet tę najgorszą jak skażenie środowiska czy atak nuklearny. W tylko sobie wiadomych miejscach mają przygotowane zapasy żywności oraz wodę, a w samochodach wożą kanistry z paliwem. Na regularnie odbywających się spotkaniach omawiają plany działania na wypadek sytuacji zagrażającej ich życiu, zaś na co dzień noszą przy sobie  takie rzeczy jak tabletki do uzdatniania wody, zapałki czy elementy sprzętu, które w razie potrzeby ułatwią zjazd na linie.

Jedna z działających w Polsce drużyn preppersów nosi nazwę Serrator Team. Posłuchacie, jak wybierają członków i czy organizują spotkania, na których dzielą się swoją wiedzą z osobami spoza grupy.

Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

W jego składzie znajdziesz nawet WODOROSTY. Tak oszukują nas producenci Ten zabieg to nie tylko pedicure. Może uchronić przed amputacją stopy Trzy sposoby na BURZĘ LOKÓW bez użycia ciepła! Kolejna sesja 81-LETNIEJ Heleny Norowicz. Pojawiła się NA OKŁADCE magazynu kobiecego! Jak SŁYSZĄ NAS inni? Dowiesz się dzięki prostej sztuczce! Dziewięć filmów EROTYCZNYCH na warszawskiej Pradze! Te badania mogą uratować życie płodu. Dyskusyjna metoda coraz bardziej popularna Szkolny poziom jej nie odpowiadał. Uczy dzieci w domu, a efekt jest zdumiewający Większy biust w 20 minut. Ryzykowny zabieg POWIĘKSZANIA PIERSI To NIE JEST ZDJĘCIE! Artystka uczciła pamięć Robina Williamsa Tak powstaje jeden z najbardziej ekskluzywnych trunków świata Polka zaśpiewała głosami 18 bohaterów NAJPOPULARNIEJSZYCH BAJEK