Są zawsze przygotowani na najgorsze. Kim są PREPPERSI?

Mają plan na wypadek skażenia środowiska czy wojny.

Preppersi to ludzie przygotowani na każdą sytuację, nawet tę najgorszą jak skażenie środowiska czy atak nuklearny. W tylko sobie wiadomych miejscach mają przygotowane zapasy żywności oraz wodę, a w samochodach wożą kanistry z paliwem. Na regularnie odbywających się spotkaniach omawiają plany działania na wypadek sytuacji zagrażającej ich życiu, zaś na co dzień noszą przy sobie  takie rzeczy jak tabletki do uzdatniania wody, zapałki czy elementy sprzętu, które w razie potrzeby ułatwią zjazd na linie.

Jedna z działających w Polsce drużyn preppersów nosi nazwę Serrator Team. Posłuchacie, jak wybierają członków i czy organizują spotkania, na których dzielą się swoją wiedzą z osobami spoza grupy.

Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Majewski śmieje się z MINISTER BIEŃKOWSKIEJ Jak uniknąć ZMARSZCZEK? Sposobem nie kremy, a zmiana przyzwyczajeń DONALD TUSK w X Faktorze! Dlaczego tkwimy w nieudanym małżeństwie? "Oprawca jest jak narkotyk" Kiedy wrócić do ćwiczeń po porodzie? Jest kilka ważnych zasad Jeden z najmniej zdrowych świątecznych przysmaków. Co kryje się w BIAŁEJ KIEŁBASIE? Łysienie to nie tylko problem mężczyzn. Jak z nim walczyć? HIT INTERNETU! YouTube podsumował 2013 rok ANNA LEWANDOWSKA pokazuje, jak ćwiczyć w ciąży! Seks bez tajemnic. Nastolatki i dziewictwo Ukradli URNĘ Z PROCHAMI własnego dziadka! Myśleli, że to narkotyki Co tak naprawdę MYŚLĄ MĘŻCZYŹNI?