Są zawsze przygotowani na najgorsze. Kim są PREPPERSI?

Mają plan na wypadek skażenia środowiska czy wojny.

Preppersi to ludzie przygotowani na każdą sytuację, nawet tę najgorszą jak skażenie środowiska czy atak nuklearny. W tylko sobie wiadomych miejscach mają przygotowane zapasy żywności oraz wodę, a w samochodach wożą kanistry z paliwem. Na regularnie odbywających się spotkaniach omawiają plany działania na wypadek sytuacji zagrażającej ich życiu, zaś na co dzień noszą przy sobie  takie rzeczy jak tabletki do uzdatniania wody, zapałki czy elementy sprzętu, które w razie potrzeby ułatwią zjazd na linie.

Jedna z działających w Polsce drużyn preppersów nosi nazwę Serrator Team. Posłuchacie, jak wybierają członków i czy organizują spotkania, na których dzielą się swoją wiedzą z osobami spoza grupy.

Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Tak powstaje żywność z puszki. Testerzy smaku co dwie godziny sprawdzają produkcję JENNIFER LAWRENCE na wrześniowej okładce VOGUE! Cierpi na nią ok. 230 tys. Polaków. Naukowcy wreszcie wiedzą, jak ją leczyć Jak dbać o oczy? Wystarczy zdrowa dieta Obawiasz się ZDRADY? Zgłoś się do TESTERA WIERNOŚCI Pomaga rodzić i zna prawa kobiet w ciąży. Kim jest DOULA? Jak powstają skórzane meble? Jednym z etapów jest moczenie w krowim moczu Co zużywa najwięcej PRĄDU W DOMU? Polacy nie mają pojęcia Sekretna misja księdza Jana. Zbiera KOBIECĄ BIELIZNĘ Mucha znów rozczuliła się na wizji. Tym razem na wspomnienie... KARMIENIA PIERSIĄ Efektowny sposób wyrabiania LODÓW Odszedł od polskich świadków Jehowy. Teraz wyznaje, co przeżył