Brzuch to twój kompleks? Ta metoda wzmocni nie tylko skórę, ale i mięśnie

Abdominoplastyka to jedna z najbardziej zaawansowanych operacji plastycznych.

Po ciąży, szybkiej utracie wagi lub z wraz wiekiem skóra brzucha traci jędrność. Nawet intensywne treningi nie są w stanie jej wyćwiczyć, dlatego z pomocą przychodzą zabiegi chirurgiczne.

Abdominoplastyka to jedna z najbardziej zaawansowanych operacji plastycznych, ale także ratunek dla wielu kobiet, które wstydzą się swojego ciała. Zabieg ma na celu odchudzić, ujędrnić i usunąć nadmiar skóry z brzucha, a także wzmocnić struktury powięziowo-mięśniowe.

Abdominoplastyka jest rozwiązaniem dla kobiet, których skóra po urodzeniu dziecka nie wróciła do pierwotnego stanu. Należy jednak mieć świadomość, że kolejna ciąża lub przyrost wagi zniwelują efekty operacji.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Energetyk zamiast kawy? To najgorszy sposób na pobudzenie organizmu Mocne słowa kobiet. Odważyły się pokazać twarze i przyznać, jak potraktowali je mężczyźni Lifting twarzy BEZ SKALPELA. Wystarczy własna tkanka tłuszczowa Kontrowersyjna metoda leczenia dotarła do Polski. Tak robili to Majowie! OŚWIADCZYŁ się jej na wizji. Prezenterkę PONIOSŁY EMOCJE Premier TUSK śpiewa "Hey Jude" w kancelarii! Mobbing w pracy to wciąż tabu. Niektórzy nawet nie wiedzą, że są jego ofiarami PRAWIE POŁOWA CIĘŻARNYCH z niedoborem ważnego pierwiastka. To niebezpieczne dla dziecka Anna Mucha wystąpiła w POLSKIM HORRORZE! Pierwszy taki poród w historii. Matka prosi o ANONIMOWOŚĆ Majewski do szefa Polsatu: "SŁONECZKO.." O co tak prosił? Aż 90 proc. Polaków cierpi na niedobory witaminy D