Brzuch to twój kompleks? Ta metoda wzmocni nie tylko skórę, ale i mięśnie

Abdominoplastyka to jedna z najbardziej zaawansowanych operacji plastycznych.

Po ciąży, szybkiej utracie wagi lub z wraz wiekiem skóra brzucha traci jędrność. Nawet intensywne treningi nie są w stanie jej wyćwiczyć, dlatego z pomocą przychodzą zabiegi chirurgiczne.

Abdominoplastyka to jedna z najbardziej zaawansowanych operacji plastycznych, ale także ratunek dla wielu kobiet, które wstydzą się swojego ciała. Zabieg ma na celu odchudzić, ujędrnić i usunąć nadmiar skóry z brzucha, a także wzmocnić struktury powięziowo-mięśniowe.

Abdominoplastyka jest rozwiązaniem dla kobiet, których skóra po urodzeniu dziecka nie wróciła do pierwotnego stanu. Należy jednak mieć świadomość, że kolejna ciąża lub przyrost wagi zniwelują efekty operacji.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Spadkobiercy łatwiej dotrą do OSZCZĘDNOŚCI PO ZMARŁYM Jak uniknąć ZMARSZCZEK? Sposobem nie kremy, a zmiana przyzwyczajeń Jeden napis podpowie, że OKULARY PRZECIWSŁONECZNE są bezpieczne Anna Grodzka o relacjach z Jarosławem Kaczyńskim. „Ciekawe, czy pocałowałby mnie w rękę” Zawierają te same substancje, co kostki toaletowe. Wszystko o NAPOJACH GAZOWANYCH Co drugi mężczyzna i co trzecia kobieta. Tak zdradzają Polacy Kiedy kosmetyk nie nadaje się już do użycia? Liczy się data otwarcia opakowania JAZDA NA ROWERZE doskonała dla naszych nóg. Zalet jest jednak znacznie więcej Problemy z tarczycą i PRZYSADKĄ MÓZGOWĄ? Te zaburzenia zaobserwujesz podczas okresu Kobiece spoty wyborcze. Który NAJGORSZY? Jest nowy teledysk DONATANA I CLEO! Napis „bez konserwantów” to tylko chwyt marketingowy. Wybierając sok, patrz na kolor