Brzuch to twój kompleks? Ta metoda wzmocni nie tylko skórę, ale i mięśnie

Abdominoplastyka to jedna z najbardziej zaawansowanych operacji plastycznych.

Po ciąży, szybkiej utracie wagi lub z wraz wiekiem skóra brzucha traci jędrność. Nawet intensywne treningi nie są w stanie jej wyćwiczyć, dlatego z pomocą przychodzą zabiegi chirurgiczne.

Abdominoplastyka to jedna z najbardziej zaawansowanych operacji plastycznych, ale także ratunek dla wielu kobiet, które wstydzą się swojego ciała. Zabieg ma na celu odchudzić, ujędrnić i usunąć nadmiar skóry z brzucha, a także wzmocnić struktury powięziowo-mięśniowe.

Abdominoplastyka jest rozwiązaniem dla kobiet, których skóra po urodzeniu dziecka nie wróciła do pierwotnego stanu. Należy jednak mieć świadomość, że kolejna ciąża lub przyrost wagi zniwelują efekty operacji.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Niezwykłe zastosowanie kukurydzy. Może zmniejszyć efekt cieplarniany! Prosty przepis na efektowny deser z TAPIOKI i MUSU Z MANGO Dlaczego tkwimy w nieudanym małżeństwie? "Oprawca jest jak narkotyk" Niezwykła historia POLSKIEGO ARYSTOKRATY. Nie mówi nawet po polsku! Z ukrytą kamerą próbowali kupić tabletkę "dzień po" Kontrowersyjna metoda leczenia dotarła do Polski. Tak robili to Majowie! Japonki oszalały na punkcie tej mody. GOLĄ TWARZE u profesjonalnych golibrodów Marcin Gortat rzucił wyzwanie POLSKIEMU MINISTROWI Plemienne wojny, porwania i epidemie. Mimo niebezpieczeństw nie chcą wracać do Polski KRĘPUJĄCE badanie ginekologiczne niepotrzebne? Prosty przepis na domowy chleb z nasion BEZ MĄKI Wstydliwy nowotwór. Dotyka aż 10 TYSIĘCY mężczyzn rocznie