Brzuch to twój kompleks? Ta metoda wzmocni nie tylko skórę, ale i mięśnie

Abdominoplastyka to jedna z najbardziej zaawansowanych operacji plastycznych.

Po ciąży, szybkiej utracie wagi lub z wraz wiekiem skóra brzucha traci jędrność. Nawet intensywne treningi nie są w stanie jej wyćwiczyć, dlatego z pomocą przychodzą zabiegi chirurgiczne.

Abdominoplastyka to jedna z najbardziej zaawansowanych operacji plastycznych, ale także ratunek dla wielu kobiet, które wstydzą się swojego ciała. Zabieg ma na celu odchudzić, ujędrnić i usunąć nadmiar skóry z brzucha, a także wzmocnić struktury powięziowo-mięśniowe.

Abdominoplastyka jest rozwiązaniem dla kobiet, których skóra po urodzeniu dziecka nie wróciła do pierwotnego stanu. Należy jednak mieć świadomość, że kolejna ciąża lub przyrost wagi zniwelują efekty operacji.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Fenomenalne KREACJE OSCAROWE, które przeszły do historii Mobbing w pracy to wciąż tabu. Niektórzy nawet nie wiedzą, że są jego ofiarami Jak Polacy uczczą DZIEŃ KOBIET? Prawie połowa nie zamierza świętować Ma nawet 4 razy mniej kalorii niż TRADYCYJNY PĄCZEK. Domowy przepis na dietetyczny przysmak Powszechnie dostępny środek SZCZEGÓLNIE NIEBEZPIECZNY dla osób na diecie Kompromitujące odpowiedzi Polaków. Oni na pewno nie zdaliby MATURY z polskiego Mucha znów rozczuliła się na wizji. Tym razem na wspomnienie... KARMIENIA PIERSIĄ JEZUICI też wzięli udział w Ice Bucket Challenge! MAJEWSKI parodiuje "Filiżankę" Michała Wiśniewskiego PARODIE utworu "BRAĆ" Donatana, Cleo i zespołu Enej Dieta zgodna z GRUPĄ KRWI. Czy warto ją stosować? Prowadząca „Rolnik szuka żony” o metamorfozach uczestników. „Pod wpływem programu poczuł moc”