Poświęciły pustelnicze życie dla... konfitur. Niezwykła historia polskich sióstr

Karolina i Bogusława Schubert od roku robią cytrynowe konfitury.

Karolina i Bogusława Schubert od roku robią cytrynowe konfitury. Choć prowadzą firmę od niedawna, już mają stałych klientów. Wcześniej Bogusława była aktorką we Francji i w Polsce, a Karolina miała sklep ze zdrową żywnością. Potem, przez ostatnich kilka lat obie panie prowadziły pustelniczy tryb życia.

To historia dwóch sióstr, które razem, z niczego, potrafiły zrobić historię - podkreśliła Karolina. - Nie umiałyśmy sprzedawać, ale ładnie wyglądałyśmy - wspomniała Bogusława.

Zobaczcie prawdziwe królowe konfitur.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Polki wciąż za mało wiedzą o ANTYKONCEPCJI! „Kochani rodzice, przyślijcie pieniądze”. Co zrobić, gdy dziecko wydało wszystko na wakacjach? Jaki BIUSTONOSZ na siłownię? Kobiety często popełniają błąd BLW - kontrowersyjna metoda karmienia dzieci Tatuował ją BYŁY chłopak. Tego nie przewidziała... Uważaj na MLEKO i nadmiar białka. Wbrew pozorom nie są takie zdrowe Fakty o jedzeniu, które TRZEBA znać! Rewolucyjna metoda odchudzania. Potrzebujesz jedynie… ścierek kuchennych Plamki na pomarańczach? Pod żadnym pozorem nie kupuj tych owoców Odszedł od polskich świadków Jehowy. Teraz wyznaje, co przeżył Co jest bardziej kaloryczne - pączki czy faworki? Zobacz, zanim sięgniesz „Najbardziej zmysłowo pachnie kobieta, która nie myje się codziennie”. Jak odbieramy zapachy?