Poświęciły pustelnicze życie dla... konfitur. Niezwykła historia polskich sióstr

Karolina i Bogusława Schubert od roku robią cytrynowe konfitury.

Karolina i Bogusława Schubert od roku robią cytrynowe konfitury. Choć prowadzą firmę od niedawna, już mają stałych klientów. Wcześniej Bogusława była aktorką we Francji i w Polsce, a Karolina miała sklep ze zdrową żywnością. Potem, przez ostatnich kilka lat obie panie prowadziły pustelniczy tryb życia.

To historia dwóch sióstr, które razem, z niczego, potrafiły zrobić historię - podkreśliła Karolina. - Nie umiałyśmy sprzedawać, ale ładnie wyglądałyśmy - wspomniała Bogusława.

Zobaczcie prawdziwe królowe konfitur.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Oczyszczają organizm, odchudzają. PRZYPRAWY, których nie może zabraknąć w kuchni Majdan, Stachursky i Saleta pokazują, jak badać PIERSI! Kulisy "gorącej" sesji dla CKM. Tak pozowała modelka DONATANA! Jak radzić sobie z bólem pleców W CIĄŻY? Proste ćwiczenia przyniosą ulgę Prokuratura już bada sprawę Ziemkiewicza. Kapela: "Jerzy Urban też został skazany z tego paragrafu i zapłacił 20 tysięcy" Nie podawaj dziecku tych produktów. Szkodzą zdrowiu, a maluch szybko straci energię Obawiasz się pryskanych owoców i warzyw? Zobacz, zanim wybierzesz się do sklepu Sprawdź, czy grozi Ci uzależnienie od ALKOHOLU Mucha znów rozczuliła się na wizji. Tym razem na wspomnienie... KARMIENIA PIERSIĄ Skarżysz się na BÓL PLECÓW? Na dłuższą metę odpoczynek nie wystarczy Epidemiolodzy ostrzegają PRZED GRYPĄ wszystkie KOBIETY starające sie o dziecko „Kochani rodzice, przyślijcie pieniądze”. Co zrobić, gdy dziecko wydało wszystko na wakacjach?