Poświęciły pustelnicze życie dla... konfitur. Niezwykła historia polskich sióstr

Karolina i Bogusława Schubert od roku robią cytrynowe konfitury.

Karolina i Bogusława Schubert od roku robią cytrynowe konfitury. Choć prowadzą firmę od niedawna, już mają stałych klientów. Wcześniej Bogusława była aktorką we Francji i w Polsce, a Karolina miała sklep ze zdrową żywnością. Potem, przez ostatnich kilka lat obie panie prowadziły pustelniczy tryb życia.

To historia dwóch sióstr, które razem, z niczego, potrafiły zrobić historię - podkreśliła Karolina. - Nie umiałyśmy sprzedawać, ale ładnie wyglądałyśmy - wspomniała Bogusława.

Zobaczcie prawdziwe królowe konfitur.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Pogrubiający nie dla wszystkich. Jaki TUSZ DO RZĘS wybrać? Urszula Radwańska bez bielizny na uroczystej gali Wimbledonu! W 70 procentach przypadków chroni KOBIETY PRZED NOWOTWOREM! Niskokaloryczne, detoksykujące i bogate w substancje odżywcze. Wszystko o popularnych sałatach Pomysły na smakołyki z kaszy. Zapomnij, że do tej pory jej nie lubiłaś Latem nakładasz krem z filtrem. A co z WITAMINĄ D? Choroba nie tylko dorosłych. SEKSOHOLIZM zaczyna się dużo wcześniej Bez chemioterapii można pokonać raka. Nowe leki wyleczą go całkowicie Majewski śmieje się z MINISTER BIEŃKOWSKIEJ Co czeka gwiazdy WARSAW SHORE? Prześmiewcza wizja przyszłości Nigdy nie wchodź do wody bez rozgrzewki Najczęstsze KŁAMSTWA, jakich się dopuszczamy