Poświęciły pustelnicze życie dla... konfitur. Niezwykła historia polskich sióstr

Karolina i Bogusława Schubert od roku robią cytrynowe konfitury.

Karolina i Bogusława Schubert od roku robią cytrynowe konfitury. Choć prowadzą firmę od niedawna, już mają stałych klientów. Wcześniej Bogusława była aktorką we Francji i w Polsce, a Karolina miała sklep ze zdrową żywnością. Potem, przez ostatnich kilka lat obie panie prowadziły pustelniczy tryb życia.

To historia dwóch sióstr, które razem, z niczego, potrafiły zrobić historię - podkreśliła Karolina. - Nie umiałyśmy sprzedawać, ale ładnie wyglądałyśmy - wspomniała Bogusława.

Zobaczcie prawdziwe królowe konfitur.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Unikaj tych produktów. Niszczą DNA i przyśpieszają STARZENIE SIĘ skóry Edukacja seksualna coraz bardziej kontrowersyjna. "To zmusza dzieci do oglądania PORNOGRAFII" Saszetki, żelki, syropy. Rodzice chętnie podają je dzieciom, nawet nie wiedząc, jak szkodzą Rosjanie nabijają się z AMERYKAŃSKIEJ GWIAZDKI. Przesadzili? Cierpi na nią ok. 230 tys. Polaków. Naukowcy wreszcie wiedzą, jak ją leczyć PRAWIE POŁOWA CIĘŻARNYCH z niedoborem ważnego pierwiastka. To niebezpieczne dla dziecka WRZODY ŻOŁĄDKA to nie wynik złej diety. Skąd się biorą i jak sobie pomóc? PREZYDENT składa życzenia fejsbukowiczom! Sprawdź, czy grozi Ci uzależnienie od ALKOHOLU Sposób na grzywkę BEZ SKRACANIA włosów! Drewniana deska działa antybakteryjnie. Ale nie możesz jej moczyć i myć w zmywarce Domowe sposoby na pozbycie się CELLULITU