ANNA LEWANDOWSKA pokazuje, jak ćwiczyć w ciąży!

Co jest ważne, by nie zrobić krzywdy sobie i dziecku?

Anna Lewandowska obok Ewy Chodakowskiej jest najpopularniejszą trenerką fitness w Polsce. Codziennie motywuje tysiące dziewczyn, a teraz postanowiła także pomóc kobietom w ciąży. Podpowiedziała, czy w tym niezwykłym dla organizmu czasie kobiety mogą wykonywać ćwiczenia oraz co jest ważne, by nie zrobić krzywdy sobie i dziecku.

Z jej rad skorzystały m.in. Ewelina i Aleksandra. Zobaczcie, jak ćwiczyły, będąc w ciąży i dlaczego aktywność fizyczna jest ważna także po porodzie.

Źródło: Dzień Dobry TVN/ x-news

Źródło zdjęć: Shutterstock
 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Półnagi uczestnik Mam Talent zatańczył W TELEDYSKU NA RURZE! Czy mając małą wadę wzroku, należy nosić OKULARY? Poznaj fakty i mity Co drugi mężczyzna i co trzecia kobieta. Tak zdradzają Polacy Niezwykłe właściwości OCTU JABŁKOWEGO. Zapomniana broń w walce ze zbędnymi kilogramami Od urodzenia NIE MA RĄK. Pokazał, jak się goli Mirranda Kerr jako samuraj. Ta sesja WYWOŁAŁA SKANDAL! Marihuana MEDYCZNA. Czym różni się od zwykłej i czy jest bezpieczna? Ta metoda WYPRZE ANTYBIOTYKOTERAPIĘ? Leczy ogromną ilość dolegliwości i chorób Polka nazywana "najszybszą babcią świata". Zdobyła Mont Blanc mając 68 lat Jej historia ma zachęcać do przeszczepów. Na swoje serce czekała 7 lat Niezwykły projekt młodych Polaków. RAPUJĄ w języku MIGOWYM Polskie Towarzystwo Kardiologiczne promuje się rapem!