ANNA LEWANDOWSKA pokazuje, jak ćwiczyć w ciąży!

Co jest ważne, by nie zrobić krzywdy sobie i dziecku?

Anna Lewandowska obok Ewy Chodakowskiej jest najpopularniejszą trenerką fitness w Polsce. Codziennie motywuje tysiące dziewczyn, a teraz postanowiła także pomóc kobietom w ciąży. Podpowiedziała, czy w tym niezwykłym dla organizmu czasie kobiety mogą wykonywać ćwiczenia oraz co jest ważne, by nie zrobić krzywdy sobie i dziecku.

Z jej rad skorzystały m.in. Ewelina i Aleksandra. Zobaczcie, jak ćwiczyły, będąc w ciąży i dlaczego aktywność fizyczna jest ważna także po porodzie.

Źródło: Dzień Dobry TVN/ x-news

Źródło zdjęć: Shutterstock
 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

KSIĄŻKIEWICZ o macierzyństwie: "Nie jest łatwo" Jeff poddał się DEPILACJI woskiem dla... dobra nauki Seanse kinowe na porodówce. Lekarze są pewni, że pomagają uśmierzyć ból Co czeka gwiazdy WARSAW SHORE? Prześmiewcza wizja przyszłości Kiedy można stwierdzić NIEWAŻNOŚĆ MAŁŻEŃSTWA? Mocne argumenty dziecka. "Nie posprzątam, bo NIE MAM SIŁY" Zaczyna się NIEŚWIADOMIE i trwa tylko 6 miesięcy! Oto naukowa prawda o "zakochaniu" Tak powstaje jeden z najbardziej ekskluzywnych trunków świata Trzy sposoby na BURZĘ LOKÓW bez użycia ciepła! Brudne dziecko to szczęśliwe dziecko? Nie tylko. Nadmierna higiena jest przyczyną wielu chorób Mniej odporni na ból, wrażliwi na słońce. Cała prawda o RUDOWŁOSYCH Napój z kofeiną zamiast kawy? Zastanów się, pijesz składnik nawozów sztucznych