ANNA LEWANDOWSKA pokazuje, jak ćwiczyć w ciąży!

Co jest ważne, by nie zrobić krzywdy sobie i dziecku?

Anna Lewandowska obok Ewy Chodakowskiej jest najpopularniejszą trenerką fitness w Polsce. Codziennie motywuje tysiące dziewczyn, a teraz postanowiła także pomóc kobietom w ciąży. Podpowiedziała, czy w tym niezwykłym dla organizmu czasie kobiety mogą wykonywać ćwiczenia oraz co jest ważne, by nie zrobić krzywdy sobie i dziecku.

Z jej rad skorzystały m.in. Ewelina i Aleksandra. Zobaczcie, jak ćwiczyły, będąc w ciąży i dlaczego aktywność fizyczna jest ważna także po porodzie.

Źródło: Dzień Dobry TVN/ x-news

Źródło zdjęć: Shutterstock
 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Takiej SZYNKI nie kupuj w żadnym wypadku. Zwróć uwagę na kolor i skórkę Była solistka Polskiego Baletu Narodowego TAŃCZY NA RURZE! Chroni przed osteoporozą i KOBIECYMI nowotworami. Jednak wciąż jemy jej za mało Siostra Beyonce POBIŁA JAY-Z! Niewiarygodny strzał z łuku stopami. Jej partner ani drgnął DOMOWY MAJONEZ o obniżonej kaloryczności. Aż w dwóch wersjach! Pokazała w teledysku prawdziwe KOBIECE PIĘKNO PRZYJACIEL do ŁÓŻKA. Kontrowersyjna aplikacja podbija Polskę Większy stres i zaburzony metabolizm? Wszystko przez JEDEN Z POSIŁKÓW DWANAŚCIE razy próbowała usunąć tatuaż. Jej skóra wyglądała jak po oparzeniach Jak wybrać dobrą RYBĘ? Niebezpieczne takie gatunki jak tuńczyk czy panga Anna Grodzka: "Życie OSOBY TRANSPŁCIOWEJ to ostra jazda bez trzymanki"