ANNA LEWANDOWSKA pokazuje, jak ćwiczyć w ciąży!

Co jest ważne, by nie zrobić krzywdy sobie i dziecku?

Anna Lewandowska obok Ewy Chodakowskiej jest najpopularniejszą trenerką fitness w Polsce. Codziennie motywuje tysiące dziewczyn, a teraz postanowiła także pomóc kobietom w ciąży. Podpowiedziała, czy w tym niezwykłym dla organizmu czasie kobiety mogą wykonywać ćwiczenia oraz co jest ważne, by nie zrobić krzywdy sobie i dziecku.

Z jej rad skorzystały m.in. Ewelina i Aleksandra. Zobaczcie, jak ćwiczyły, będąc w ciąży i dlaczego aktywność fizyczna jest ważna także po porodzie.

Źródło: Dzień Dobry TVN/ x-news

Źródło zdjęć: Shutterstock
 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Tak RATUJĄ PORWANE KOBIETY. Prywatny detektyw zdradził techniki operacyjne ZAJĄCZEK Z SERWETKI na wielkanocny stół Zapomniana metoda wraca do łask. Wszystko o leczeniu PIJAWKAMI Brutalna prawda o skutkach PALENIA PAPIEROSÓW Program do sporządzania portretów przestępców stworzył IDEAŁ PIĘKNA Tak powstaje popularny "eliksir młodości". Sekret drogocennego olejku arganowego „Light” nie znaczy zdrowy. Mniej cukru czy tłuszczu to więcej chemii Pestki - niedoceniany składnik winogron. Dlaczego warto je jeść? Co drugi mężczyzna i co trzecia kobieta. Tak zdradzają Polacy Jak sprawdzić, czy WINOGRONA mają pestki? Odchudzasz się, ale nie chudniesz? Powodem mogą być utajone choroby OBRZEZANIE coraz popularniejsze w Polsce. Lew-Starowicz obala mit