ANNA LEWANDOWSKA pokazuje, jak ćwiczyć w ciąży!

Co jest ważne, by nie zrobić krzywdy sobie i dziecku?

Anna Lewandowska obok Ewy Chodakowskiej jest najpopularniejszą trenerką fitness w Polsce. Codziennie motywuje tysiące dziewczyn, a teraz postanowiła także pomóc kobietom w ciąży. Podpowiedziała, czy w tym niezwykłym dla organizmu czasie kobiety mogą wykonywać ćwiczenia oraz co jest ważne, by nie zrobić krzywdy sobie i dziecku.

Z jej rad skorzystały m.in. Ewelina i Aleksandra. Zobaczcie, jak ćwiczyły, będąc w ciąży i dlaczego aktywność fizyczna jest ważna także po porodzie.

Źródło: Dzień Dobry TVN/ x-news

Źródło zdjęć: Shutterstock
 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

EDYTA GÓRNIAK płacze. "Nie wiem jak, ale muszę nagrać płytę" Urlop ojcowski to nie wszystko. Tacie należy się więcej wolnych dni Jak przechowywać żywność w lodówce? Miejsce MA ZNACZENIE Dziarski staruszek odkrywa INTERNET. Bezcenna reakcja na komentarze na Facebooku „Light” nie znaczy zdrowy. Mniej cukru czy tłuszczu to więcej chemii Od urodzenia NIE MA RĄK. Pokazał, jak się goli Wygląda tak samo, a każdy widzi ją inaczej. Wszystko przez mały fragment MÓZGU Pierwsze 'SELFIE' w historii? Zaczęło się od kultowego filmu 25 lat temu! Polska hrabianka pokochała potomka Marii Walewskiej. To trzeci polsko-francuski romans w ich rodzinie Kiedy kosmetyk nie nadaje się już do użycia? Liczy się data otwarcia opakowania Dolegliwość, która odbiera radość z seksu. Problem zgłasza ogromna liczba kobiet Jak prawidłowo wywieszać flagę narodową? Oto podstawowe zasady