ANNA LEWANDOWSKA pokazuje, jak ćwiczyć w ciąży!

Co jest ważne, by nie zrobić krzywdy sobie i dziecku?

Anna Lewandowska obok Ewy Chodakowskiej jest najpopularniejszą trenerką fitness w Polsce. Codziennie motywuje tysiące dziewczyn, a teraz postanowiła także pomóc kobietom w ciąży. Podpowiedziała, czy w tym niezwykłym dla organizmu czasie kobiety mogą wykonywać ćwiczenia oraz co jest ważne, by nie zrobić krzywdy sobie i dziecku.

Z jej rad skorzystały m.in. Ewelina i Aleksandra. Zobaczcie, jak ćwiczyły, będąc w ciąży i dlaczego aktywność fizyczna jest ważna także po porodzie.

Źródło: Dzień Dobry TVN/ x-news

Źródło zdjęć: Shutterstock
 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Czym zastąpić cukier, by NIE PRZYTYĆ po świętach? Najczęstsze przyczyny męskich problemów z EREKCJĄ Zapach jest najważniejszy. Decyduje o ZACHOWANIU PŁCIOWYM Firma kosmetyczna nabrała MAFFASHION. Kto zrobił jej manicure? Dziarski staruszek odkrywa INTERNET. Bezcenna reakcja na komentarze na Facebooku Najlepsze momenty rozmowy z EWĄ KOPACZ. Wywiad w Vivie niczego jej nie nauczył? Artysta fotografuje dziewczyny tańczące na rurze… POD WODĄ! Efektowny sposób wyrabiania LODÓW PARODIE utworu "BRAĆ" Donatana, Cleo i zespołu Enej PREZYDENT składa życzenia fejsbukowiczom! Jakie błędy popełniamy podczas BIEGANIA? "To nie jest sport dla osób z nadwagą" Co ciąża zmienia w życiu KOBIETY? Niesamowite wyznanie matki...