NAJSTARSZA EKSPEDIENTKA w Polsce. Ma 92 lata i własny sklep!

Księgowość prowadzę ręcznie. Papież też pisał ręcznie - przyznaje energicznie.

Pani Klara Wrona ma 92 lata i prowadzi w Wodzisławiu Śląskim swój sklep. Mimo wieku radzi sobie wyjątkowo dobrze, nie narzeka i zaraża optymizmem.

Księgowość prowadzę ręcznie. Papież też pisał ręcznie - przyznaje energicznie. I dodaje: Będę pracować dopóki pan Bóg pozwoli żyć i dopóki mam tyle świadomości i mądrości, że dam sobie radę.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Lubiany czy znienawidzony? Po ponad 130. dniach przyznał, jak wygląda jego prezydentura Marihuana MEDYCZNA. Czym różni się od zwykłej i czy jest bezpieczna? Jak wybrać fotelik rowerowy dla dziecka? Te funkcje musi mieć obowiązkowo KIM KARDASHIAN pokazała, jak przewija dziecko! Przepis na długowieczność? Posłuchajcie 91-LATKA! Piją je nawet dzieci. Popularne napoje mogą mieć TOKSYCZNE DZIAŁANIE! Prezydent NADAL POLUJE? Tłumaczy się z obietnicy danej wyborcom 4 filiżanki kawy - tyle wystarczy, by poważnie obniżyć płodność! Straciła OBIE NOGI. Mimo to zatańczyła na studniówce Rekonstrukcja ratunkiem dla ZNISZCZONYCH WŁOSÓW. Efekt widoczny nawet 8 tygodni SYN Grzegorza Ciechowskiego o KOLEKCJI inspirowanej stylem muzyka Siostra Beyonce POBIŁA JAY-Z!