NAJSTARSZA EKSPEDIENTKA w Polsce. Ma 92 lata i własny sklep!

Księgowość prowadzę ręcznie. Papież też pisał ręcznie - przyznaje energicznie.

Pani Klara Wrona ma 92 lata i prowadzi w Wodzisławiu Śląskim swój sklep. Mimo wieku radzi sobie wyjątkowo dobrze, nie narzeka i zaraża optymizmem.

Księgowość prowadzę ręcznie. Papież też pisał ręcznie - przyznaje energicznie. I dodaje: Będę pracować dopóki pan Bóg pozwoli żyć i dopóki mam tyle świadomości i mądrości, że dam sobie radę.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Polka zaśpiewała głosami 18 bohaterów NAJPOPULARNIEJSZYCH BAJEK Czym zastąpić cukier, by NIE PRZYTYĆ po świętach? Czy mając małą wadę wzroku, należy nosić OKULARY? Poznaj fakty i mity Jak Polacy uczczą DZIEŃ KOBIET? Prawie połowa nie zamierza świętować Wspólny trening rzeźbi sylwetkę i rozpala zmysły. Jak ćwiczą FIT LOVERS? Seks bez tajemnic. Jak wygląda życie intymne na emeryturze? DWA tygodnie wystarczą, by OCZYŚCIĆ ORGANIZM. Warto zrobić to jeszcze przed wiosną Owoce tylko do południa i dużo węglowodanów. Dietetyk zdradza sekret dobrej diety Kim był dostawca, który PRZYNIÓSŁ PIZZĘ na galę Oscarów? Chcą, żeby dzieci bawiły się niepełnosprawnymi lalkami. Polska zabawka odniesie sukces? Niezwykłe właściwości OCTU JABŁKOWEGO. Zapomniana broń w walce ze zbędnymi kilogramami Sześć pomysłów na fajną fryzurę w MINUTĘ!