Tak RATUJĄ PORWANE KOBIETY. Prywatny detektyw zdradził techniki operacyjne

Prywatny detektyw i były oficer operacyjny Arkadiusz Andała wyjaśnił, jak działają porywacze uprowadzający kobiety do domów publicznych.

Jak działają porywacze uprowadzający kobiety do domów publicznych i dlaczego samodzielna ucieczka oraz odbicie uprowadzonych przez specjalistyczne jednostki bywają czasem niemożliwe? Prywatny detektyw i były oficer operacyjny Arkadiusz Andała wyjaśnił, jak wygląda sposób działania sprawców napaści i jakie techniki operacyjne stosują detektywi, aby uratować porwaną osobę.

Jeżeli mamy do czynienia z państwami niedemokratycznymi, na przykład afrykańskimi, nie tylko nie możemy liczyć na organy państwa, ale musimy też tak odbijać porwanego, żeby się im nie narazić, bo tam jest korupcja i z tego kraju zwyczajnie można nie wyjechać — przestrzega Andała. Wyjaśnia też dlaczego kobiety boją się podejmować ucieczkę samodzielnie.

Sprawcy mają już zdjęcia porwanej osoby. Nagie akty w trakcie stosunków seksualnych. Szantażują kobietę, że jeśli komuś powie lub się uwolni, natychmiast w jej rodzinnej miejscowości opublikują te zdjęcia. Taka osoba jest bezwolna. Mamy do czynienia z niewolą nie tylo fizyczną, ale i psychiczną. Takie kobiety, jeśli gdzieś wychodzą, nie podejmują same próby ucieczki, bo są tak stłamszone i zdruzgotane psychicznie.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Powszechnie dostępny środek SZCZEGÓLNIE NIEBEZPIECZNY dla osób na diecie Internet ŚMIEJE SIĘ z premier Ewy Kopacz. Wszystko przez NAGRANIE O OSCARACH Holland o pracy nad "House of Cards". Są minusy Słynne gwiazdy BEZ MAKIJAŻU! Anna Komorowska: "Na trudne sytuacje nasza rodzina jest idealna!" Prezydent NADAL POLUJE? Tłumaczy się z obietnicy danej wyborcom Zioła spoza Polski szczególnie niebezpieczne. Sprawdź, czego używasz w kuchni Została striptizerką, bo znudziła ją praca! Urszula Radwańska bez bielizny na uroczystej gali Wimbledonu! Natalia ma 16 lat i wynalazła sposób na korekcję PŁASKOSTOPIA Zwiększają temperaturę mózgu i wpływają na zdrowie. Najmniej szkodliwe są... kuchenki mikrofalowe Nowy system zagraża normalnym pacjentom. Boją się nawet lekarze