Tak RATUJĄ PORWANE KOBIETY. Prywatny detektyw zdradził techniki operacyjne

Prywatny detektyw i były oficer operacyjny Arkadiusz Andała wyjaśnił, jak działają porywacze uprowadzający kobiety do domów publicznych.

Jak działają porywacze uprowadzający kobiety do domów publicznych i dlaczego samodzielna ucieczka oraz odbicie uprowadzonych przez specjalistyczne jednostki bywają czasem niemożliwe? Prywatny detektyw i były oficer operacyjny Arkadiusz Andała wyjaśnił, jak wygląda sposób działania sprawców napaści i jakie techniki operacyjne stosują detektywi, aby uratować porwaną osobę.

Jeżeli mamy do czynienia z państwami niedemokratycznymi, na przykład afrykańskimi, nie tylko nie możemy liczyć na organy państwa, ale musimy też tak odbijać porwanego, żeby się im nie narazić, bo tam jest korupcja i z tego kraju zwyczajnie można nie wyjechać — przestrzega Andała. Wyjaśnia też dlaczego kobiety boją się podejmować ucieczkę samodzielnie.

Sprawcy mają już zdjęcia porwanej osoby. Nagie akty w trakcie stosunków seksualnych. Szantażują kobietę, że jeśli komuś powie lub się uwolni, natychmiast w jej rodzinnej miejscowości opublikują te zdjęcia. Taka osoba jest bezwolna. Mamy do czynienia z niewolą nie tylo fizyczną, ale i psychiczną. Takie kobiety, jeśli gdzieś wychodzą, nie podejmują same próby ucieczki, bo są tak stłamszone i zdruzgotane psychicznie.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Kontrowersyjna metoda leczenia dotarła do Polski. Tak robili to Majowie! Na Wielkanoc WYDAMY 363 ZŁOTE Próżność czy sposób na dorobienie po 50 roku życia? AMATORZY MODY podbijają sieć Kupują je na targu lub porywają. Tak Romowie ZDOBYWAJĄ SWOJE ŻONY Sekrety DOMOWEGO ROSOŁU. Tylko dzięki nim uzyskasz najlepszy smak Prosty przepis na domowy chleb z nasion BEZ MĄKI Papież przechwycił pizzę jadąc papamobile! W 70 procentach przypadków chroni KOBIETY PRZED NOWOTWOREM! Jak zwiększyć skuteczność produktów ANTYCELLULITOWYCH? „Light” nie znaczy zdrowy. Mniej cukru czy tłuszczu to więcej chemii Kiedy można stwierdzić NIEWAŻNOŚĆ MAŁŻEŃSTWA? Krwisty czy dobrze wysmażony? Jak przygotować idealny STEK Jakie konsekwencje może mieć całkowite zrezygnowanie z CUKRU? Pyszne BUŁECZKI z dodatkiem naturalnej witaminy C Sądzisz, że jesteś dobrym człowiekiem? Jeden test i odpowiedź nie będzie oczywista EWA CHODAKOWSKA radzi, jak szybko schudnąć na wiosnę. "Zdążysz!" Czy ZAZDROŚĆ może zniszczyć związek? Cała prawda o zazdrośnikach Wypełnienia gorszej jakości, próchnica wtórna. Polacy boją się państwowych wizyt u dentysty Proste patenty na rozciągnięcie butów. Nawet o 2 centymetry! SOK zamiast porcji warzyw i owoców. Jak wybrać najzdrowszy? Jak KARAĆ I NAGRADZAĆ dziecko? O wpływie klapsów na psychikę Dieta zgodna z GRUPĄ KRWI. Czy warto ją stosować? Boli cię głowa? Zbadaj… BIODRA Te triki powinna znać każda pani domu. Ułatwiają pracę w kuchni