Tak RATUJĄ PORWANE KOBIETY. Prywatny detektyw zdradził techniki operacyjne

Prywatny detektyw i były oficer operacyjny Arkadiusz Andała wyjaśnił, jak działają porywacze uprowadzający kobiety do domów publicznych.

Jak działają porywacze uprowadzający kobiety do domów publicznych i dlaczego samodzielna ucieczka oraz odbicie uprowadzonych przez specjalistyczne jednostki bywają czasem niemożliwe? Prywatny detektyw i były oficer operacyjny Arkadiusz Andała wyjaśnił, jak wygląda sposób działania sprawców napaści i jakie techniki operacyjne stosują detektywi, aby uratować porwaną osobę.

Jeżeli mamy do czynienia z państwami niedemokratycznymi, na przykład afrykańskimi, nie tylko nie możemy liczyć na organy państwa, ale musimy też tak odbijać porwanego, żeby się im nie narazić, bo tam jest korupcja i z tego kraju zwyczajnie można nie wyjechać — przestrzega Andała. Wyjaśnia też dlaczego kobiety boją się podejmować ucieczkę samodzielnie.

Sprawcy mają już zdjęcia porwanej osoby. Nagie akty w trakcie stosunków seksualnych. Szantażują kobietę, że jeśli komuś powie lub się uwolni, natychmiast w jej rodzinnej miejscowości opublikują te zdjęcia. Taka osoba jest bezwolna. Mamy do czynienia z niewolą nie tylo fizyczną, ale i psychiczną. Takie kobiety, jeśli gdzieś wychodzą, nie podejmują same próby ucieczki, bo są tak stłamszone i zdruzgotane psychicznie.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Tym sosem wzbudzisz zachwyt każdego smakosza. Zrobisz go w pięć minut Wypełnienia gorszej jakości, próchnica wtórna. Polacy boją się państwowych wizyt u dentysty Nadużywanie, nieregularne godziny przyjmowania. Jak zmniejszamy skuteczność ANTYBIOTYKÓW? Strona internetowa pokaże, jak BĘDZIESZ WYGLĄDAŁ ZA 20 LAT! Odchudzasz się, ale nie chudniesz? Powodem mogą być utajone choroby Polska rodzina sprowadziła ją do Polski. Niezwykła historia 19-latki z Kenii SYN Grzegorza Ciechowskiego o KOLEKCJI inspirowanej stylem muzyka Ten człowiek maluje oczami. Wykorzystał innowacyjną technologię Urojone i destrukcyjne KOMPLEKSY MĘŻCZYZN Jak gwiazdy zwracają się do swoich TEŚCIÓW? Masz BOLESNE MIESIĄCZKI? To może być objaw groźnej choroby Adam Levin zaśpiewał jak MICHAEL JACKSON i FRANK SINATRA!