Oczyszczają organizm z toksyn, wspomagają leczenie RAKA. Zastąpią tradycyjną medycynę?

Zioła peruwiańskie mają zbawienny wpływ na organizm.

Bezkresne i jeszcze dziewicze obszary Amazonii i Andów peruwiańskich to nie tylko "zielone płuca świata", ale także jego medyczne zaplecze. Szacuje się, iż występuje tam prawie czterysta tysięcy gatunków roślin mogących mieć zastosowanie w leczeniu chorób, w tym także raka.

Marek Lubiński z Instytutu Uncaria opowiedział nam, które zioła wybrać, gdy chcemy oczyścić organizm z toksyn. Są to: makayupa, flor de arena, berberys oraz sarsaparilla.

Fitoterapeuta zdradził też, dlaczego zioła są bezpieczniejsze od tabletek i co jest niezbędne przed zastosowaniem terapii roślinami leczniczymi.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Została striptizerką, bo znudziła ją praca! Przepis na długowieczność? Posłuchajcie 91-LATKA! Producent „Celebrity Splash” pod wrażeniem JEDNONOGIEGO uczestnika! Jak ocenił innych? Firma kosmetyczna nabrała MAFFASHION. Kto zrobił jej manicure? Mleko matki „szczepionką” na raka i cukrzycę? Lekarze nie mają wątpliwości Odszedł od polskich świadków Jehowy. Teraz wyznaje, co przeżył Naukowy sposób na prawidłowe KROJENIE TORTU Kim Kardashian i Kanye West PRZED ŚLUBEM Nieoceniona broń w walce z wieloma chorobami. Każda matka powinna o tym wiedzieć Niezwykły projekt młodych Polaków. RAPUJĄ w języku MIGOWYM Umalował ją JEJ CHŁOPAK! Jak wyszło? Japonki oszalały na punkcie tej mody. GOLĄ TWARZE u profesjonalnych golibrodów