Oczyszczają organizm z toksyn, wspomagają leczenie RAKA. Zastąpią tradycyjną medycynę?

Zioła peruwiańskie mają zbawienny wpływ na organizm.

Bezkresne i jeszcze dziewicze obszary Amazonii i Andów peruwiańskich to nie tylko "zielone płuca świata", ale także jego medyczne zaplecze. Szacuje się, iż występuje tam prawie czterysta tysięcy gatunków roślin mogących mieć zastosowanie w leczeniu chorób, w tym także raka.

Marek Lubiński z Instytutu Uncaria opowiedział nam, które zioła wybrać, gdy chcemy oczyścić organizm z toksyn. Są to: makayupa, flor de arena, berberys oraz sarsaparilla.

Fitoterapeuta zdradził też, dlaczego zioła są bezpieczniejsze od tabletek i co jest niezbędne przed zastosowaniem terapii roślinami leczniczymi.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Polki wstydzą się swoich SEKSUALNYCH potrzeb! Wesele przerodziło się w tragedię. Na gości spadł gigantyczny żyrandol Co drugi mężczyzna i co trzecia kobieta. Tak zdradzają Polacy AGATA MŁYNARSKA zaliczyła wpadkę na wizji. Sama się z siebie śmiała! JEJ SYNOWIE są homoseksualistami Domowe sposoby na ból zęba? Nie potrzebujesz ŚRODKÓW PRZECIWBÓLOWYCH Najczęstsze błędy rodziców podczas PODAWANIA DZIECKU LEKÓW Ten człowiek maluje oczami. Wykorzystał innowacyjną technologię Jak suszyć mokre włosy? One wiedzą to NAJLEPIEJ! Skarżysz się na BÓL PLECÓW? Na dłuższą metę odpoczynek nie wystarczy Chipsy, frytki, burgery. Ulubione fast foody w zdrowszym wydaniu Jak wybrać DOBRY NÓŻ? Pamietaj, by nie myć go w zmywarce