OŚRODEK OPIEKI dla seniorów - czym kierować się przy wyborze?

Oprócz spełnienia kryterium bezpieczeństwa, domy opieki powinny charakteryzować się przyjaznym personelem.

Ośrodki opieki dla seniorów stają się coraz popularniejsze.  Zwiększa się długość życia społeczeństwa, a niepewna sytuacja finansowa wielu rodzin nie pozwala na zrezygnowanie z aktywności zawodowej i opiekę nad bliskimi.

By dom seniora nie kojarzył się z samotnością i porzuceniem, warto przyjrzeć się takim instytucjom. Należy przede wszystkim zwrócić uwagę na bezpieczeństwo architektoniczne, dostępne udogodnienia i zabezpieczenia, a także ocenić personel – nie tylko pod kątem kwalifikacji, ale także przyjaznego podejścia do seniorów.

Źródło: Newsrm.tv

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

KOSZULKA, która jest osobistym trenerem. Mobilizuje do większego wysiłku Wyjechała z Iranu, by walczyć o prawa kobiet. Codziennie boi się o życie Obawiasz się ZDRADY? Zgłoś się do TESTERA WIERNOŚCI BEYONCE reklamuje Brazylię! Trzy sposoby na BURZĘ LOKÓW bez użycia ciepła! Mają zakaz jedzenia, picia i uprawiania seksu. Jak wygląda RAMADAN w Polsce? Kiedy jest najlepszy czas na seks? U kobiet i mężczyzn wygląda to inaczej Wstydliwy problem kobiet. By sobie pomóc, ty i partner powinniście przestrzegać kilku zasad Mirranda Kerr jako samuraj. Ta sesja WYWOŁAŁA SKANDAL! Najzdrowsza WODA to ta Z KRANU. Pij zamiast mineralnej i nie gotuj Prokuratura już bada sprawę Ziemkiewicza. Kapela: "Jerzy Urban też został skazany z tego paragrafu i zapłacił 20 tysięcy" Kobiety częściej zdradzają niż mężczyźni. Dlaczego jesteśmy NIEWIERNE?