OŚRODEK OPIEKI dla seniorów - czym kierować się przy wyborze?

Oprócz spełnienia kryterium bezpieczeństwa, domy opieki powinny charakteryzować się przyjaznym personelem.

Ośrodki opieki dla seniorów stają się coraz popularniejsze.  Zwiększa się długość życia społeczeństwa, a niepewna sytuacja finansowa wielu rodzin nie pozwala na zrezygnowanie z aktywności zawodowej i opiekę nad bliskimi.

By dom seniora nie kojarzył się z samotnością i porzuceniem, warto przyjrzeć się takim instytucjom. Należy przede wszystkim zwrócić uwagę na bezpieczeństwo architektoniczne, dostępne udogodnienia i zabezpieczenia, a także ocenić personel – nie tylko pod kątem kwalifikacji, ale także przyjaznego podejścia do seniorów.

Źródło: Newsrm.tv

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Pierwszy taki poród w historii. Matka prosi o ANONIMOWOŚĆ Jakie ZWIERZĘ dla ALERGIKA? Mocne słowa CONCHITY WURST. "Wiele lat zajęło mi zrozumienie, że to społeczeństwo popełnia błąd" Artystka maluje WAGINĄ! Na środku ulicy! PIETRASIŃSKA i KORONIEWSKA zachęcają do badań szyjki macicy BADACZE MÓZGU zapowiedzieli, że wyleczą niewidomych i sparaliżowanych Siostra Beyonce POBIŁA JAY-Z! Janek zdradza, co wydarzy się w DRUGIM SEZONIE "Miłości na bogato" SOK zamiast porcji warzyw i owoców. Jak wybrać najzdrowszy? Nietypowy toast weselny w wykonaniu RAPUJĄCEJ ŚWIADKOWEJ Seanse kinowe na porodówce. Lekarze są pewni, że pomagają uśmierzyć ból MĄDRZEJSI dzięki jedzeniu? Te produkty zwiększają wydajność mózgu!