OŚRODEK OPIEKI dla seniorów - czym kierować się przy wyborze?

Oprócz spełnienia kryterium bezpieczeństwa, domy opieki powinny charakteryzować się przyjaznym personelem.

Ośrodki opieki dla seniorów stają się coraz popularniejsze.  Zwiększa się długość życia społeczeństwa, a niepewna sytuacja finansowa wielu rodzin nie pozwala na zrezygnowanie z aktywności zawodowej i opiekę nad bliskimi.

By dom seniora nie kojarzył się z samotnością i porzuceniem, warto przyjrzeć się takim instytucjom. Należy przede wszystkim zwrócić uwagę na bezpieczeństwo architektoniczne, dostępne udogodnienia i zabezpieczenia, a także ocenić personel – nie tylko pod kątem kwalifikacji, ale także przyjaznego podejścia do seniorów.

Źródło: Newsrm.tv

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Tym sosem wzbudzisz zachwyt każdego smakosza. Zrobisz go w pięć minut Kim Kardashian i Kanye West PRZED ŚLUBEM Jakie PIECZYWO jest najzdrowsze? Zobacz, jak to sprawdzić Chipsy, frytki, burgery. Ulubione fast foody w zdrowszym wydaniu Dlaczego tkwimy w nieudanym małżeństwie? "Oprawca jest jak narkotyk" Zatańczył BREAKDANCE w popularnym show! Skarżysz się na BÓL PLECÓW? Na dłuższą metę odpoczynek nie wystarczy Brutalne OKALECZANIE DZIEWCZYNEK wciąż praktykowane! Prawnie jest zabronione HIT INTERNETU! YouTube podsumował 2013 rok Jakie ZWIERZĘ dla ALERGIKA? Internet ŚMIEJE SIĘ z premier Ewy Kopacz. Wszystko przez NAGRANIE O OSCARACH Działa przeciwstresowo, obniża cholesterol. Zażywaj magnez