OŚRODEK OPIEKI dla seniorów - czym kierować się przy wyborze?

Oprócz spełnienia kryterium bezpieczeństwa, domy opieki powinny charakteryzować się przyjaznym personelem.

Ośrodki opieki dla seniorów stają się coraz popularniejsze.  Zwiększa się długość życia społeczeństwa, a niepewna sytuacja finansowa wielu rodzin nie pozwala na zrezygnowanie z aktywności zawodowej i opiekę nad bliskimi.

By dom seniora nie kojarzył się z samotnością i porzuceniem, warto przyjrzeć się takim instytucjom. Należy przede wszystkim zwrócić uwagę na bezpieczeństwo architektoniczne, dostępne udogodnienia i zabezpieczenia, a także ocenić personel – nie tylko pod kątem kwalifikacji, ale także przyjaznego podejścia do seniorów.

Źródło: Newsrm.tv

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Co mówią CHORZY MĘŻCZYŹNI? Prawdziwe? KOT-PIELĘGNIARZ pomaga w leczeniu innych. Sam cudem uniknął uśpienia Jakie ZWIERZĘ dla ALERGIKA? Pokazała w teledysku prawdziwe KOBIECE PIĘKNO Jak sprawdzić, czy WINOGRONA mają pestki? Bezlitosne praktyki znachorów. Każą się okaleczać chorym na raka Unikaj tych produktów. Niszczą DNA i przyśpieszają STARZENIE SIĘ skóry 81-letnia Helena Norowicz o udziale w kampanii BOHOBOCO. Podczas rozmowy zrobiła szpagat Jemy jej więcej niż kiedyś. Ta żywność ZMIENIA METABOLIZM i powoduje otyłość Zatrważające dane: w ciągu pięciu lat połowa osób wraca do nałogu 8 milionów Polaków ma ZABURZENIA PSYCHICZNE Co tak naprawdę MYŚLĄ MĘŻCZYŹNI?