OŚRODEK OPIEKI dla seniorów - czym kierować się przy wyborze?

Oprócz spełnienia kryterium bezpieczeństwa, domy opieki powinny charakteryzować się przyjaznym personelem.

Ośrodki opieki dla seniorów stają się coraz popularniejsze.  Zwiększa się długość życia społeczeństwa, a niepewna sytuacja finansowa wielu rodzin nie pozwala na zrezygnowanie z aktywności zawodowej i opiekę nad bliskimi.

By dom seniora nie kojarzył się z samotnością i porzuceniem, warto przyjrzeć się takim instytucjom. Należy przede wszystkim zwrócić uwagę na bezpieczeństwo architektoniczne, dostępne udogodnienia i zabezpieczenia, a także ocenić personel – nie tylko pod kątem kwalifikacji, ale także przyjaznego podejścia do seniorów.

Źródło: Newsrm.tv

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Anna Komorowska: "Na trudne sytuacje nasza rodzina jest idealna!" STUDENTKI, SAMOTNE MATKI, mężczyźni. Zarabiają tysiące na nagości w internecie Wykorzystał brak prądu, by uciec od świeżo poślubionej żony ENERGICZNA Natasza Urbańska promuje swoją płytę. Przesadziła z ekspresją? Jak często prać ręczniki, pościel i piżamę? "To prawdziwe siedlisko bakterii" Jeff poddał się DEPILACJI woskiem dla... dobra nauki Skuteczny sposób, jak uchronić się przed kosztownymi SMS-ami Zapytano Polki, czy sądzą, że są piękne. Jakie były odpowiedzi? Domowe sposoby na pozbycie się CELLULITU Kim był dostawca, który PRZYNIÓSŁ PIZZĘ na galę Oscarów? PRZYSTOJNY PRZESTĘPCA podbija serca internautek Swędzenie ustanie natychmiast. Zobacz niezawodny sposób na przykre objawy ukąszeń