Twoje ciało jest opuchnięte? Może to świadczyć o PROBLEMIE Z NERKAMI

Na pytania dotyczące nieprawidłowości w działaniu nerek opowiedziała nefrolog Aleksandra Rymarz.

Nerki są jednym z najważniejszych narządów w układzie wydalniczym. Pełnią również istotną rolę w zachowaniu homeostazy środowiska wewnętrznego organizmu. Kiedy pojawia się problem z ich funkcjonowaniem, ciało reaguje opuchlizną, a mocz przybiera nienaturalne zabarwienie, np. ciemnożółte lub różowawe.

Jakie inne objawy mogą świadczyć o nieprawidłowym działaniu nerek? Na pytania Kafeterii.tv odpowiedziała nefrolog Aleksandra Rymarz.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Plamki na pomarańczach? Pod żadnym pozorem nie kupuj tych owoców Jak uniknąć ZMARSZCZEK? Sposobem nie kremy, a zmiana przyzwyczajeń WRZODY ŻOŁĄDKA to nie wynik złej diety. Skąd się biorą i jak sobie pomóc? Polka nazywana "najszybszą babcią świata". Zdobyła Mont Blanc mając 68 lat Ukradli staruszce cenne OBRAZY. Podali się za URZĘDNIKÓW Choroba nie tylko dorosłych. SEKSOHOLIZM zaczyna się dużo wcześniej To one będą królowały w tym sezonie. Wraca moda sprzed lat FISH PEDICURE. Naturalna i bezpieczna metoda pielęgnacji stóp Niepełnosprawne zwierzęta są bardziej związane z człowiekiem Bez chemioterapii można pokonać raka. Nowe leki wyleczą go całkowicie Zawierają te same substancje, co kostki toaletowe. Wszystko o NAPOJACH GAZOWANYCH Nieoceniona broń w walce z wieloma chorobami. Każda matka powinna o tym wiedzieć