Twoje ciało jest opuchnięte? Może to świadczyć o PROBLEMIE Z NERKAMI

Na pytania dotyczące nieprawidłowości w działaniu nerek opowiedziała nefrolog Aleksandra Rymarz.

Nerki są jednym z najważniejszych narządów w układzie wydalniczym. Pełnią również istotną rolę w zachowaniu homeostazy środowiska wewnętrznego organizmu. Kiedy pojawia się problem z ich funkcjonowaniem, ciało reaguje opuchlizną, a mocz przybiera nienaturalne zabarwienie, np. ciemnożółte lub różowawe.

Jakie inne objawy mogą świadczyć o nieprawidłowym działaniu nerek? Na pytania Kafeterii.tv odpowiedziała nefrolog Aleksandra Rymarz.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

8-latka z Kazachstanu podbija sieć. Pokazała, jak trenuje boks! Średnio 5 kilogramów TOKSYN I ZŁOGÓW w ludzkim organizmie. Jak się ich pozbyć? Zapytano Polki, czy sądzą, że są piękne. Jakie były odpowiedzi? Często są groźne dla zdrowia. Grillowane potrawy pełne toksycznych substancji Z ukrytą kamerą próbowali kupić tabletkę "dzień po" Poranne ćwiczenia na czczo to błąd. KONRAD GACA obala mity Kontrowersyjna metoda leczenia dotarła do Polski. Tak robili to Majowie! Pozbądź się TOKSYN. Proste i tanie sposoby dostępne w każdej kuchni Pomysłowe i niebanalne dania z TRUSKAWEK Rewolucyjna metoda odmieni życie CUKRZYKÓW. Jej autorami są Polacy! Jemy jej więcej niż kiedyś. Ta żywność ZMIENIA METABOLIZM i powoduje otyłość Nie podawaj dziecku tych produktów. Szkodzą zdrowiu, a maluch szybko straci energię