Twoje ciało jest opuchnięte? Może to świadczyć o PROBLEMIE Z NERKAMI

Na pytania dotyczące nieprawidłowości w działaniu nerek opowiedziała nefrolog Aleksandra Rymarz.

Nerki są jednym z najważniejszych narządów w układzie wydalniczym. Pełnią również istotną rolę w zachowaniu homeostazy środowiska wewnętrznego organizmu. Kiedy pojawia się problem z ich funkcjonowaniem, ciało reaguje opuchlizną, a mocz przybiera nienaturalne zabarwienie, np. ciemnożółte lub różowawe.

Jakie inne objawy mogą świadczyć o nieprawidłowym działaniu nerek? Na pytania Kafeterii.tv odpowiedziała nefrolog Aleksandra Rymarz.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jej ciało i uroda zachwycają. Mistrzyni bikini fitness zdradza swoje patenty Tak BAWIĄ SIĘ OJCOWIE z dziećmi, gdy matki nie patrzą Wegetarianizm przyczyną BEZPŁODNOŚCI ALERGII pokarmowej można zapobiegać już w wieku niemowlęcym! ANNA LEWANDOWSKA pokazuje, jak ćwiczyć w ciąży! Tej wiosny modna będziesz dzięki... drukarce! Polska podróżniczka ostro o "człowieku pożartym przez anakondę" Te przekąski można podjadać bez konsekwencji. Są smaczne i niskokaloryczne Kolejna parodia reklamy z Van Dammem. W PRZESTRZENI KOSMICZNEJ! Blogerka testuje... KUBECZEK MENSTRUACYJNY Domowe sposoby na pozbycie się CELLULITU NAJSTARSZA EKSPEDIENTKA w Polsce. Ma 92 lata i własny sklep!