ANJA RUBIK jako dresiara w klipie Doroty Masłowskiej!

Rubik wystąpiła jako "księżniczka dresiara" w teledysku do kawałka "Chleb".

Rubik wystąpiła jako "księżniczka dresiara" w teledysku do kawałka "Chleb", Mistera D. Teledysk z udziałem supermodelki wyreżyserował laureat wielu nagród, autor klipów Brodki czy Jamala, Krzysztof Skonieczny.

Dorota Masłowska, pisarka i laureatka nagrody NIKE, autorka takich książek jak "Paw Królowej" czy "Wojna Polsko-Ruska Pod Flagą Biało-Czerwoną" wydała swój debiutancki  krążek "Społeczeństwo Jest Niemiłe" 22 lutego 2014. W klipie do jednego z jej kawałków, w kiczowatych ciuchach i perłowym makijażu wystąpiła sama Anja Rubik.
 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

"Pogromczyni Tuska" promuje się w TELEWIZJI TRWAM! Lekarze ostrzegają: antykoncepcja hormonalna niesie duże ryzyko poważnej choroby Szok dla medycyny. URODZIŁA zdrowe dziecko w wieku 66 LAT! Ma nawet 4 razy mniej kalorii niż TRADYCYJNY PĄCZEK. Domowy przepis na dietetyczny przysmak Brzuch to twój kompleks? Ta metoda wzmocni nie tylko skórę, ale i mięśnie Aby udowodnić swą moc, przewidziała PRZYSZŁOŚĆ ROSJI I PUTINA Ukraińcy zdradzili szczegóły pracy z Madonną. "Ujęcia powtarzaliśmy nawet 40 razy" Spadła samochodem w 50-metrową przepaść. Wydostała się dopiero po 3 dniach Natalia ma 16 lat i wynalazła sposób na korekcję PŁASKOSTOPIA HIT INTERNETU. Ironicznie o słowiańskiej urodzie! Prosta czynność zwiększy skuteczność ćwiczeń. Wystarczy 5 minut dziennie Kontrowersje wokół Jana Pawła II. "Jak mógł zostać świętym?"