ANJA RUBIK jako dresiara w klipie Doroty Masłowskiej!

Rubik wystąpiła jako "księżniczka dresiara" w teledysku do kawałka "Chleb".

Rubik wystąpiła jako "księżniczka dresiara" w teledysku do kawałka "Chleb", Mistera D. Teledysk z udziałem supermodelki wyreżyserował laureat wielu nagród, autor klipów Brodki czy Jamala, Krzysztof Skonieczny.

Dorota Masłowska, pisarka i laureatka nagrody NIKE, autorka takich książek jak "Paw Królowej" czy "Wojna Polsko-Ruska Pod Flagą Biało-Czerwoną" wydała swój debiutancki  krążek "Społeczeństwo Jest Niemiłe" 22 lutego 2014. W klipie do jednego z jej kawałków, w kiczowatych ciuchach i perłowym makijażu wystąpiła sama Anja Rubik.
 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Pragnął mieć dzieci. OTYŁOŚĆ wywołała u niego zakażenie genitaliów Szyk na stoku to nie wszystko. Kilka rad, co spakować na ferie Te triki powinna znać każda pani domu. Ułatwiają pracę w kuchni Polki wstydzą się swoich SEKSUALNYCH potrzeb! Sami przyczyniamy się do pogłębienia problemu. Jak walczyć z trudnością z zasypianiem? Ukraińcy zdradzili szczegóły pracy z Madonną. "Ujęcia powtarzaliśmy nawet 40 razy" Zdrowy zamiennik gorszy od cukru? Zobacz, kto powinien go unikać Tak powstaje popularny "eliksir młodości". Sekret drogocennego olejku arganowego ALERGIA może zagrażać życiu. Jak pomóc osobie ze wstrząsem? Niewłaściwie przechowywane wydzielają substancje toksyczne. Gdzie trzymać warzywa? JEJ SYNOWIE są homoseksualistami Chorych jest coraz więcej. Wyleczą tylko połowę Polaków cierpiących na czerniaka