Wiktor urodził się jako kobieta. Opowiedział o swojej metamorfozie

W Polsce nadal nie jest łatwo zmienić płeć, zwłaszcza pod względem finansowym.

Wiktor Dynarski, prezes fundacji Trans-Fuzja, urodził się jako dziewczynka. Od dziecka wolał jednak bawić się zabawkami dla chłopców oraz nosić spodnie. Około 12 roku życia poczuł się uwięziony w swoim ciele i w końcu zmienił płeć.

W „Pytaniu na śniadanie" mężczyzna opowiedział, jak udało mu się przejść metamorfozę oraz jak w Polsce wygląda taki proceder. Choć Dynarski nie ukrywa, że było trudno, efekt operacji jest zadowalający.

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

SZYMON MAJEWSKI parodiuje teledysk Nataszy Urbańskiej! Urlop ojcowski to nie wszystko. Tacie należy się więcej wolnych dni Zbyt KRÓTKI SEN powodem poważnych zaburzeń Co ciąża zmienia w życiu KOBIETY? Niesamowite wyznanie matki... MATYLDA DAMIĘCKA uczy makijażu! Jak suszyć mokre włosy? One wiedzą to NAJLEPIEJ! Masz BOLESNE MIESIĄCZKI? To może być objaw groźnej choroby Owoce tylko do południa i dużo węglowodanów. Dietetyk zdradza sekret dobrej diety Oto, co dzieje się w płucach palacza! Eksperyment fizyka i... Marcina Prokopa „Light” nie znaczy zdrowy. Mniej cukru czy tłuszczu to więcej chemii Cała prawda o cudzie narodzin. Tak wygląda PORODÓWKA Choroby mózgu coraz większym problemem. CO TRZECI POLAK zagrożony