Wiktor urodził się jako kobieta. Opowiedział o swojej metamorfozie

W Polsce nadal nie jest łatwo zmienić płeć, zwłaszcza pod względem finansowym.

Wiktor Dynarski, prezes fundacji Trans-Fuzja, urodził się jako dziewczynka. Od dziecka wolał jednak bawić się zabawkami dla chłopców oraz nosić spodnie. Około 12 roku życia poczuł się uwięziony w swoim ciele i w końcu zmienił płeć.

W „Pytaniu na śniadanie" mężczyzna opowiedział, jak udało mu się przejść metamorfozę oraz jak w Polsce wygląda taki proceder. Choć Dynarski nie ukrywa, że było trudno, efekt operacji jest zadowalający.

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Co piąte dziecko UDAJE DOROSŁEGO w sieci! Jak sprawdzić jakość kurczaka? Wszystko o hodowlanych brojlerach Jak dbać o oczy? Wystarczy zdrowa dieta Obniżają cholesterol, odchudzają, poprawiają kondycję skóry i włosów. Jakie PŁATKI wybrać? Kulisy "gorącej" sesji dla CKM. Tak pozowała modelka DONATANA! Zawał serca, udar, impotencja. Oto skutki choroby objawiającej się chrapaniem Jej historia ma zachęcać do przeszczepów. Na swoje serce czekała 7 lat Nieleczone bywa przyczyną powstawania guzów i ropni. Wszystko o ZAPALENIU ZATOK 92-letnia rekordzistka w MARATONACH. Kilkadziesiąt kilometrów to dla niej nie problem Żywiołowy taniec CHŁOPCA do piosenki Lady Gagi! Łysienie to nie tylko problem mężczyzn. Jak z nim walczyć? Zaczynała blogować z Kasią Tusk. Teraz radzi sobie sama