Wiktor urodził się jako kobieta. Opowiedział o swojej metamorfozie

W Polsce nadal nie jest łatwo zmienić płeć, zwłaszcza pod względem finansowym.

Wiktor Dynarski, prezes fundacji Trans-Fuzja, urodził się jako dziewczynka. Od dziecka wolał jednak bawić się zabawkami dla chłopców oraz nosić spodnie. Około 12 roku życia poczuł się uwięziony w swoim ciele i w końcu zmienił płeć.

W „Pytaniu na śniadanie" mężczyzna opowiedział, jak udało mu się przejść metamorfozę oraz jak w Polsce wygląda taki proceder. Choć Dynarski nie ukrywa, że było trudno, efekt operacji jest zadowalający.

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Chińczycy pokochali 8-latkę z Polski. Powtórzy sukces Bayer Full? UCIĄŻLIWA DOLEGLIWOŚĆ dotyka aż 80. procent społeczeństwa! Można jej zapobiec Mają zakaz jedzenia, picia i uprawiania seksu. Jak wygląda RAMADAN w Polsce? Ukradli staruszce cenne OBRAZY. Podali się za URZĘDNIKÓW Wspólny trening rzeźbi sylwetkę i rozpala zmysły. Jak ćwiczą FIT LOVERS? Większość osób nieprawidłowo ćwiczy brzuch. Jak zwiększyć efektywność "BRZUSZKÓW"? Kompromitujące odpowiedzi Polaków. Oni na pewno nie zdaliby MATURY z polskiego Nieoceniona broń w walce z wieloma chorobami. Każda matka powinna o tym wiedzieć To nie są zdjęcia! REALISTYCZNE OBRAZY zostały wykonane długopisem Naukowy sposób na prawidłowe KROJENIE TORTU Saszetki, żelki, syropy. Rodzice chętnie podają je dzieciom, nawet nie wiedząc, jak szkodzą Aby udowodnić swą moc, przewidziała PRZYSZŁOŚĆ ROSJI I PUTINA