Wiktor urodził się jako kobieta. Opowiedział o swojej metamorfozie

W Polsce nadal nie jest łatwo zmienić płeć, zwłaszcza pod względem finansowym.

Wiktor Dynarski, prezes fundacji Trans-Fuzja, urodził się jako dziewczynka. Od dziecka wolał jednak bawić się zabawkami dla chłopców oraz nosić spodnie. Około 12 roku życia poczuł się uwięziony w swoim ciele i w końcu zmienił płeć.

W „Pytaniu na śniadanie" mężczyzna opowiedział, jak udało mu się przejść metamorfozę oraz jak w Polsce wygląda taki proceder. Choć Dynarski nie ukrywa, że było trudno, efekt operacji jest zadowalający.

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak radzić sobie z NADMIERNĄ POTLIWOŚCIĄ? Jeden napis podpowie, że OKULARY PRZECIWSŁONECZNE są bezpieczne Nietypowy toast weselny w wykonaniu RAPUJĄCEJ ŚWIADKOWEJ Oto, co dzieje się w płucach palacza! Eksperyment fizyka i... Marcina Prokopa To NAJCZĘSTSZY NOWOTWÓR u Polek. Wciąż zapominamy o ważnym badaniu Słynne gwiazdy BEZ MAKIJAŻU! PRZYJACIEL do ŁÓŻKA. Kontrowersyjna aplikacja podbija Polskę "No woman, no drive". Kolejna akcja przeciwko DYSKRYMINACJI kobiet Afera w łotewskiej polityce. Rzeczniczka rządu na castingu do FILMU PORNOGRAFICZNEGO! Mocne słowa kobiet. Odważyły się pokazać twarze i przyznać, jak potraktowali je mężczyźni Kontrowersyjna miłość WIĘŹNIAREK. Poznały się na planie filmu ALERGIA może zagrażać życiu. Jak pomóc osobie ze wstrząsem?