Wiktor urodził się jako kobieta. Opowiedział o swojej metamorfozie

W Polsce nadal nie jest łatwo zmienić płeć, zwłaszcza pod względem finansowym.

Wiktor Dynarski, prezes fundacji Trans-Fuzja, urodził się jako dziewczynka. Od dziecka wolał jednak bawić się zabawkami dla chłopców oraz nosić spodnie. Około 12 roku życia poczuł się uwięziony w swoim ciele i w końcu zmienił płeć.

W „Pytaniu na śniadanie" mężczyzna opowiedział, jak udało mu się przejść metamorfozę oraz jak w Polsce wygląda taki proceder. Choć Dynarski nie ukrywa, że było trudno, efekt operacji jest zadowalający.

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Uroda to nie wszystko, pomagają też leczyć. Moda na alpaki zawitała do Polski Zajęcia z EWĄ CHODAKOWSKĄ zamiast lekcji WF-u SYN Grzegorza Ciechowskiego o KOLEKCJI inspirowanej stylem muzyka Pokazała w teledysku prawdziwe KOBIECE PIĘKNO STUDENTKI, SAMOTNE MATKI, mężczyźni. Zarabiają tysiące na nagości w internecie Kolejna parodia reklamy z Van Dammem. W PRZESTRZENI KOSMICZNEJ! Urodziła się z DEFEKTEM NARZĄDÓW. Lekarz opracował zdumiewającą metodę leczenia Zachwycająca Gwyneth Paltrow stylizowana na IKONY AMERYKI! Witaminowa bomba zamiast masła. Trzy pomysły na PASTY DO KANAPEK Naturalny sposób na zwiększenie POTENCJI SEKSUALNEJ Tak wygląda najbrzydszy pies świata Nauka języków w GIMNAZJUM bezskuteczna. System kuleje, a poziom jest gorszy niż podstawowy