Wiktor urodził się jako kobieta. Opowiedział o swojej metamorfozie

W Polsce nadal nie jest łatwo zmienić płeć, zwłaszcza pod względem finansowym.

Wiktor Dynarski, prezes fundacji Trans-Fuzja, urodził się jako dziewczynka. Od dziecka wolał jednak bawić się zabawkami dla chłopców oraz nosić spodnie. Około 12 roku życia poczuł się uwięziony w swoim ciele i w końcu zmienił płeć.

W „Pytaniu na śniadanie" mężczyzna opowiedział, jak udało mu się przejść metamorfozę oraz jak w Polsce wygląda taki proceder. Choć Dynarski nie ukrywa, że było trudno, efekt operacji jest zadowalający.

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

KRĘPUJĄCE badanie ginekologiczne niepotrzebne? Kastracja pomoże UNIKNĄĆ RAKA. Skutki są jednak bardzo poważne Epilacja jeszcze skuteczniejsza od depilacji. Nowa metoda trwale niszczy włos! WRZODY ŻOŁĄDKA to nie wynik złej diety. Skąd się biorą i jak sobie pomóc? Nie tylko kolor ma znaczenie. Jakich BANANÓW nie powinniśmy kupować? Uważaj na MLEKO i nadmiar białka. Wbrew pozorom nie są takie zdrowe Wadliwe IMPLANTY PIERSI nadal zagrażają zdrowiu kobiet. Wśród poszkodowanych Polki Nie podawaj dziecku tych produktów. Szkodzą zdrowiu, a maluch szybko straci energię Łagodzi ból, koryguje wady postawy. Wszystko o KINESIOTAPINGU Chirurgiczny sposób na MŁODY WYGLĄD? Lekarze ostrzegają przed zagrożeniem dla GAŁEK OCZNYCH Afera w łotewskiej polityce. Rzeczniczka rządu na castingu do FILMU PORNOGRAFICZNEGO! Ciężka praca za małe pieniądze. Tak wygląda służba u królowej Elżbiety II