Jak zwiększyć skuteczność produktów ANTYCELLULITOWYCH?

Najprostszą domową metodą jest efekt chłodzenia i rozgrzewania naszego ciała.

Na cellulit cierpi większość kobiet, także tych o wydawałoby się nienagannej figurze. Pomarańczową skórkę wywołują zaburzenia w mikrokrążeniu krwi, metabolizmu czy limfy. Najczęściej pojawia sie na udach, brzuchu, pośladkach i ramionach. Jak sobie poradzić z defektem? Najlepiej wielokierunkowo, stosując kosmetyki antycellulitowe, masaże oraz dietę i ćwiczenia.

Najprostszą domową metodą jest efekt chłodzenia i rozgrzewania naszego ciała. Rano ochładzamy je by pobudzić krążenie, a wieczorem rozgrzewamy by przyspieszyć proces spalania tkanki tłuszczowej.

Źródło: Newsrm.tv

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Domowe sposoby na ból zęba? Nie potrzebujesz ŚRODKÓW PRZECIWBÓLOWYCH Prawdziwy rekordzista. Schudł 130 kg w 14 miesięcy! Polacy UKRYWAJĄ PIENIĄDZE przed najbliższymi. W 20 proc. przypadków PRZEZ ZDRADĘ! Choroba nie tylko dorosłych. SEKSOHOLIZM zaczyna się dużo wcześniej Zwiększają temperaturę mózgu i wpływają na zdrowie. Najmniej szkodliwe są... kuchenki mikrofalowe „Najbardziej zmysłowo pachnie kobieta, która nie myje się codziennie”. Jak odbieramy zapachy? Jak SŁYSZĄ NAS inni? Dowiesz się dzięki prostej sztuczce! Pijesz WODĘ prosto z BUTELKI? To poważny błąd Tradycyjne suplementy to przeszłość. Nowa receptura działa już po kilku minutach Jak wybrać DOBRY NÓŻ? Pamietaj, by nie myć go w zmywarce Kastracja pomoże UNIKNĄĆ RAKA. Skutki są jednak bardzo poważne Problemy z tarczycą i PRZYSADKĄ MÓZGOWĄ? Te zaburzenia zaobserwujesz podczas okresu