Jak zwiększyć skuteczność produktów ANTYCELLULITOWYCH?

Najprostszą domową metodą jest efekt chłodzenia i rozgrzewania naszego ciała.

Na cellulit cierpi większość kobiet, także tych o wydawałoby się nienagannej figurze. Pomarańczową skórkę wywołują zaburzenia w mikrokrążeniu krwi, metabolizmu czy limfy. Najczęściej pojawia sie na udach, brzuchu, pośladkach i ramionach. Jak sobie poradzić z defektem? Najlepiej wielokierunkowo, stosując kosmetyki antycellulitowe, masaże oraz dietę i ćwiczenia.

Najprostszą domową metodą jest efekt chłodzenia i rozgrzewania naszego ciała. Rano ochładzamy je by pobudzić krążenie, a wieczorem rozgrzewamy by przyspieszyć proces spalania tkanki tłuszczowej.

Źródło: Newsrm.tv

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak radzić sobie z NADMIERNĄ POTLIWOŚCIĄ? Anna Komorowska: "Na trudne sytuacje nasza rodzina jest idealna!" Muszki, mrówki, osy w kuchni. Pozbądź się ich szybko i bez chemii Jakie PIECZYWO jest najzdrowsze? Zobacz, jak to sprawdzić Danuta Wałęsa zachęca kobiety do rodzenia dzieci! Nastolatka z Polski poświęciła się POMOCY INDYJSKIM DZIECIOM! Lifting twarzy BEZ SKALPELA. Wystarczy własna tkanka tłuszczowa To NIE JEST ZDJĘCIE! Artystka uczciła pamięć Robina Williamsa Ich problemem jest ZBYT MAŁA WAGA. Wszystko przez choroby cywilizacyjne Wadliwe IMPLANTY PIERSI nadal zagrażają zdrowiu kobiet. Wśród poszkodowanych Polki Bezsenność przyczyną otyłości? Badania to potwierdzają Nie tylko kolor ma znaczenie. Jakich BANANÓW nie powinniśmy kupować?