Jak zwiększyć skuteczność produktów ANTYCELLULITOWYCH?

Najprostszą domową metodą jest efekt chłodzenia i rozgrzewania naszego ciała.

Na cellulit cierpi większość kobiet, także tych o wydawałoby się nienagannej figurze. Pomarańczową skórkę wywołują zaburzenia w mikrokrążeniu krwi, metabolizmu czy limfy. Najczęściej pojawia sie na udach, brzuchu, pośladkach i ramionach. Jak sobie poradzić z defektem? Najlepiej wielokierunkowo, stosując kosmetyki antycellulitowe, masaże oraz dietę i ćwiczenia.

Najprostszą domową metodą jest efekt chłodzenia i rozgrzewania naszego ciała. Rano ochładzamy je by pobudzić krążenie, a wieczorem rozgrzewamy by przyspieszyć proces spalania tkanki tłuszczowej.

Źródło: Newsrm.tv

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Rozmiar ma znaczenie? Ten mężczyzna od lat boryka się ze swoją przypadłością Co by było, gdyby kobiety MÓWIŁY, CO MYŚLĄ? Co czeka gwiazdy WARSAW SHORE? Prześmiewcza wizja przyszłości Ukraińcy zdradzili szczegóły pracy z Madonną. "Ujęcia powtarzaliśmy nawet 40 razy" Dlaczego tkwimy w nieudanym małżeństwie? "Oprawca jest jak narkotyk" Jakub od pięciu lat systematycznie poprawia urodę... Donatan i Cleo na konferencji! Nie mówią po ANGIELSKU! Tak przygotowywali się do otwarcia pierwszego fast foodu w Polsce. Archiwalna relacja pracowników Janusz Józefowicz: „Ojcostwo jest trudniejsze niż macierzyństwo” Średnio 5 kilogramów TOKSYN I ZŁOGÓW w ludzkim organizmie. Jak się ich pozbyć? Niewiarygodny strzał z łuku stopami. Jej partner ani drgnął Mają najgorszą kuchnię na świecie, ale ta potrawa to wyjątek. Zjadają jej ponad tonę!