Jak zwiększyć skuteczność produktów ANTYCELLULITOWYCH?

Najprostszą domową metodą jest efekt chłodzenia i rozgrzewania naszego ciała.

Na cellulit cierpi większość kobiet, także tych o wydawałoby się nienagannej figurze. Pomarańczową skórkę wywołują zaburzenia w mikrokrążeniu krwi, metabolizmu czy limfy. Najczęściej pojawia sie na udach, brzuchu, pośladkach i ramionach. Jak sobie poradzić z defektem? Najlepiej wielokierunkowo, stosując kosmetyki antycellulitowe, masaże oraz dietę i ćwiczenia.

Najprostszą domową metodą jest efekt chłodzenia i rozgrzewania naszego ciała. Rano ochładzamy je by pobudzić krążenie, a wieczorem rozgrzewamy by przyspieszyć proces spalania tkanki tłuszczowej.

Źródło: Newsrm.tv

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Producent o przygotowaniach do "Celebrity Splash". "LICZYMY NA GLEBĘ, bo każdy liczy na glebę" Zdrowy zamiennik gorszy od cukru? Zobacz, kto powinien go unikać Rosjanie nabijają się z AMERYKAŃSKIEJ GWIAZDKI. Przesadzili? Niewiarygodny strzał z łuku stopami. Jej partner ani drgnął Często są groźne dla zdrowia. Grillowane potrawy pełne toksycznych substancji Ma nawet 4 razy mniej kalorii niż TRADYCYJNY PĄCZEK. Domowy przepis na dietetyczny przysmak Jest najstarszym taksówkarzem w Polsce. W zawodzie pracuje od 58 lat! NIEPRZYJEMNY ZAPACH Z UST może sygnalizować chorobę Twoje dziecko NIE CHCE JEŚĆ? Tym objawia się przerażająca choroba Pierwszy taki poród w historii. Matka prosi o ANONIMOWOŚĆ Premier TUSK śpiewa "Hey Jude" w kancelarii! Kocham, ale nie mam ochoty na seks. Dlaczego kobiety stają się OZIĘBŁE?