Jak żyć z KREDYTEM NA 30 LAT?

Kredytobiorcy są bardziej podatni na uzależniania i depresję.

Dla większości ludzi w Polsce kredyt to jedyna możliwość zakupu wymarzonego mieszkania. Jednak co zrobić, gdy nie radzimy sobie ze spłatą, a przed nami wizja 30 lat zobowiązań wobec banku? Kredytobiorcy regularnie korzystają z pomocy terapeutów. Są też tacy, którzy nie widząc wyjścia z sytuacji, popadają w uzależnienia i depresje. Jak tego uniknąć oraz co pomoże nam spłacić kredyt, radził psychoterapeuta Robert Rutkowski.

Kredyt hipoteczny jest trwalszy niż niejeden związek. Życzę parom, by przetrwały ze sobą 30 lat — komentował specjalista.

Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Smaczne i szybkie PRZEKĄSKI dla niespodziewanych gości Polska rodzina sprowadziła ją do Polski. Niezwykła historia 19-latki z Kenii Wstydliwy nowotwór. Dotyka aż 10 TYSIĘCY mężczyzn rocznie Jak uniknąć ZMARSZCZEK? Sposobem nie kremy, a zmiana przyzwyczajeń Jak dbać o oczy? Wystarczy zdrowa dieta To NAJCZĘSTSZY NOWOTWÓR u Polek. Wciąż zapominamy o ważnym badaniu Co piąty turysta wraca z egzotyczną chorobą. "To personel przenosi choroby" Polka została mistrzynią świata w FITNESSIE! Pogrubiający nie dla wszystkich. Jaki TUSZ DO RZĘS wybrać? Jakie PRAWA ma kobieta wracająca do pracy po URODZENIU DZIECKA? PORÓD będzie łatwiejszy, a seks przyjemniejszy. Wystarczą 3 kwadranse w tygodniu Działa przeciwstresowo, obniża cholesterol. Zażywaj magnez