Jak żyć z KREDYTEM NA 30 LAT?

Kredytobiorcy są bardziej podatni na uzależniania i depresję.

Dla większości ludzi w Polsce kredyt to jedyna możliwość zakupu wymarzonego mieszkania. Jednak co zrobić, gdy nie radzimy sobie ze spłatą, a przed nami wizja 30 lat zobowiązań wobec banku? Kredytobiorcy regularnie korzystają z pomocy terapeutów. Są też tacy, którzy nie widząc wyjścia z sytuacji, popadają w uzależnienia i depresje. Jak tego uniknąć oraz co pomoże nam spłacić kredyt, radził psychoterapeuta Robert Rutkowski.

Kredyt hipoteczny jest trwalszy niż niejeden związek. Życzę parom, by przetrwały ze sobą 30 lat — komentował specjalista.

Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Zapomniana metoda wraca do łask. Wszystko o leczeniu PIJAWKAMI Większy biust w 20 minut. Ryzykowny zabieg POWIĘKSZANIA PIERSI Mama pomalowała córkę, mając ZAMKNIĘTE OCZY! Jakie PRAWA ma kobieta wracająca do pracy po URODZENIU DZIECKA? Prezydent NADAL POLUJE? Tłumaczy się z obietnicy danej wyborcom „Light” nie znaczy zdrowy. Mniej cukru czy tłuszczu to więcej chemii Rewolucja w leczeniu. WADY GENETYCZNE można wykryć już u zarodka NAGA Miley Cyrus w teledysku „Wrecking Ball”! Jak producenci oszukują na MAKARONIE JAJECZNYM? Kim był dostawca, który PRZYNIÓSŁ PIZZĘ na galę Oscarów? Polacy UKRYWAJĄ PIENIĄDZE przed najbliższymi. W 20 proc. przypadków PRZEZ ZDRADĘ! Epidemiolodzy ostrzegają PRZED GRYPĄ wszystkie KOBIETY starające sie o dziecko