Jak żyć z KREDYTEM NA 30 LAT?

Kredytobiorcy są bardziej podatni na uzależniania i depresję.

Dla większości ludzi w Polsce kredyt to jedyna możliwość zakupu wymarzonego mieszkania. Jednak co zrobić, gdy nie radzimy sobie ze spłatą, a przed nami wizja 30 lat zobowiązań wobec banku? Kredytobiorcy regularnie korzystają z pomocy terapeutów. Są też tacy, którzy nie widząc wyjścia z sytuacji, popadają w uzależnienia i depresje. Jak tego uniknąć oraz co pomoże nam spłacić kredyt, radził psychoterapeuta Robert Rutkowski.

Kredyt hipoteczny jest trwalszy niż niejeden związek. Życzę parom, by przetrwały ze sobą 30 lat — komentował specjalista.

Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Tak wygląda najbrzydszy pies świata Co mówią CHORZY MĘŻCZYŹNI? Prawdziwe? Odszedł od polskich świadków Jehowy. Teraz wyznaje, co przeżył ANJA RUBIK jako dresiara w klipie Doroty Masłowskiej! HIT INTERNETU. Ironicznie o słowiańskiej urodzie! Co kryje się w MIĘSIE MIELONYM? Uważaj na sztuczki producentów Jakie konsekwencje może mieć całkowite zrezygnowanie z CUKRU? Mocne słowa kobiet. Odważyły się pokazać twarze i przyznać, jak potraktowali je mężczyźni Najtańsza przekąska? Polski bloger poleca OBIERKI Z ZIEMNIAKÓW Jak powstają skórzane meble? Jednym z etapów jest moczenie w krowim moczu EDYTA GÓRNIAK płacze. "Nie wiem jak, ale muszę nagrać płytę" Smaczna alternatywa dla zwykłego RYŻU. Włosi go uwielbiają