Jak żyć z KREDYTEM NA 30 LAT?

Kredytobiorcy są bardziej podatni na uzależniania i depresję.

Dla większości ludzi w Polsce kredyt to jedyna możliwość zakupu wymarzonego mieszkania. Jednak co zrobić, gdy nie radzimy sobie ze spłatą, a przed nami wizja 30 lat zobowiązań wobec banku? Kredytobiorcy regularnie korzystają z pomocy terapeutów. Są też tacy, którzy nie widząc wyjścia z sytuacji, popadają w uzależnienia i depresje. Jak tego uniknąć oraz co pomoże nam spłacić kredyt, radził psychoterapeuta Robert Rutkowski.

Kredyt hipoteczny jest trwalszy niż niejeden związek. Życzę parom, by przetrwały ze sobą 30 lat — komentował specjalista.

Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Zapytano Polki, czy sądzą, że są piękne. Jakie były odpowiedzi? Cersei Lannister uczy Jimmy'ego Kimmela jak SIAĆ POSTRACH Jakub od pięciu lat systematycznie poprawia urodę... KSIĄŻKIEWICZ o macierzyństwie: "Nie jest łatwo" Członkinie Femenu znów ARESZTOWANE! Protestowały przeciwko ANTYISLAMSKIEMU stowarzyszeniu Najlepsze momenty rozmowy z EWĄ KOPACZ. Wywiad w Vivie niczego jej nie nauczył? Pierwszy taki poród w historii. Matka prosi o ANONIMOWOŚĆ Epidemiolodzy ostrzegają PRZED GRYPĄ wszystkie KOBIETY starające sie o dziecko SYN Grzegorza Ciechowskiego o KOLEKCJI inspirowanej stylem muzyka Łykamy je codziennie. W zbyt dużych ilościach poważnie szkodzą Plemienne wojny, porwania i epidemie. Mimo niebezpieczeństw nie chcą wracać do Polski W ciąży nie rezygnuj ze sportu. Jednak pewne aktywności mogą być niebezpieczne