Jak żyć z KREDYTEM NA 30 LAT?

Kredytobiorcy są bardziej podatni na uzależniania i depresję.

Dla większości ludzi w Polsce kredyt to jedyna możliwość zakupu wymarzonego mieszkania. Jednak co zrobić, gdy nie radzimy sobie ze spłatą, a przed nami wizja 30 lat zobowiązań wobec banku? Kredytobiorcy regularnie korzystają z pomocy terapeutów. Są też tacy, którzy nie widząc wyjścia z sytuacji, popadają w uzależnienia i depresje. Jak tego uniknąć oraz co pomoże nam spłacić kredyt, radził psychoterapeuta Robert Rutkowski.

Kredyt hipoteczny jest trwalszy niż niejeden związek. Życzę parom, by przetrwały ze sobą 30 lat — komentował specjalista.

Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Odchudzasz się, jesz w biegu? Narażasz się na groźne niedobory witamin Przeżyła ŚMIERĆ KLINICZNĄ. Co widziała? Brutalne OKALECZANIE DZIEWCZYNEK wciąż praktykowane! Prawnie jest zabronione Zarabiają nawet 100 tys. za rodzenie dzieci. Polskie prawo nie radzi sobie z surogatkami Kontrowersje wokół Jana Pawła II. "Jak mógł zostać świętym?" Czy IDEALNY chłopak istnieje? Tak, ale... Dzięki niej zachowasz młodość i figurę. Ile dobra ma w sobie kukurydza? Jak nauczyć się asertywności? Najlepszy jest amerykański sposób "na kanapkę" Wiktor urodził się jako kobieta. Opowiedział o swojej metamorfozie Parówki to czubek góry lodowej. Na czym jeszcze oszukują producenci? Jakie błędy popełniamy podczas BIEGANIA? "To nie jest sport dla osób z nadwagą" BADACZE MÓZGU zapowiedzieli, że wyleczą niewidomych i sparaliżowanych