Anna Komorowska: "Na trudne sytuacje nasza rodzina jest idealna!"

Czy para prezydencka wiedziała, że ich dzieci planują przygotować spot wyborczy?

Wyniki pierwszej tury wyborów prezydenckich i przewaga Andrzeja Dudy zmobilizowały do działania nie tylko sztab wyborczy Bronisława Komorowskiego, ale również jego rodzinę. Choć do tej pory dzieci Prezydenta Polski unikały kamer, obawa przed wygraną kandydata PiS sprawiła, że zdecydowały się "spontanicznie" wesprzeć kampanię i powiedzieć ludziom, dlaczego warto oddać głos na ich ojca. Film, który nagrały zobaczyło w serwisie YouTube już ponad 500 tys. użytkowników.

Z cienia postanowiła wyjść również Pierwsza Dama, która do tej pory nie zabierała głosu w mediach. Anna Komorowska na kilka godzin przed pierwszą debatą prezydencką odwiedziła "Dzień Dobry TVN" i zdradziła, dlaczego dopiero teraz ich rodzina postanowiła pokazać swoje poparcie.

Dzieci, kiedy mój mąż zostawał prezydentem były dorosłe. Nie było szczytem ich marzeń, żeby startował w wyborach. Obawiały się, że będą musiały stracić swoją prywatność - powiedziała. Sytuacja dojrzała jednak do tego, żeby pokazać, że to nie jest teoretyczne mówienie, że ta rodzina jest. Na trudne sytuacje nasza rodzina jest idealna!

[VIDEO]http://www.youtube.com/embed/rJ6ADq1yTgc[/VIDEO]

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: ONS

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Uważaj na ZIELONE KOKTAJLE. Mogą być szkodliwe dla nerek Rewolucyjna metoda odmieni życie CUKRZYKÓW. Jej autorami są Polacy! JAZDA NA ROWERZE doskonała dla naszych nóg. Zalet jest jednak znacznie więcej MATYLDA DAMIĘCKA uczy makijażu! Czym zastąpić cukier, by NIE PRZYTYĆ po świętach? Niskokaloryczne, detoksykujące i bogate w substancje odżywcze. Wszystko o popularnych sałatach Nie daj się oszukać. Produkty PEŁNOZIARNISTE nie zawsze zdrowe Ulga podatkowa to tylko jeden z przywilejów. Na co mogą liczyć DAWCY KRWI? Komosa ryżowa i amarantus, czyli pseudozboża Dwa testy i masz pewność, że wybrałaś dobry miód Dziewięć filmów EROTYCZNYCH na warszawskiej Pradze! Mocne słowa CONCHITY WURST. "Wiele lat zajęło mi zrozumienie, że to społeczeństwo popełnia błąd"