Anna Komorowska: "Na trudne sytuacje nasza rodzina jest idealna!"

Czy para prezydencka wiedziała, że ich dzieci planują przygotować spot wyborczy?

Wyniki pierwszej tury wyborów prezydenckich i przewaga Andrzeja Dudy zmobilizowały do działania nie tylko sztab wyborczy Bronisława Komorowskiego, ale również jego rodzinę. Choć do tej pory dzieci Prezydenta Polski unikały kamer, obawa przed wygraną kandydata PiS sprawiła, że zdecydowały się "spontanicznie" wesprzeć kampanię i powiedzieć ludziom, dlaczego warto oddać głos na ich ojca. Film, który nagrały zobaczyło w serwisie YouTube już ponad 500 tys. użytkowników.

Z cienia postanowiła wyjść również Pierwsza Dama, która do tej pory nie zabierała głosu w mediach. Anna Komorowska na kilka godzin przed pierwszą debatą prezydencką odwiedziła "Dzień Dobry TVN" i zdradziła, dlaczego dopiero teraz ich rodzina postanowiła pokazać swoje poparcie.

Dzieci, kiedy mój mąż zostawał prezydentem były dorosłe. Nie było szczytem ich marzeń, żeby startował w wyborach. Obawiały się, że będą musiały stracić swoją prywatność - powiedziała. Sytuacja dojrzała jednak do tego, żeby pokazać, że to nie jest teoretyczne mówienie, że ta rodzina jest. Na trudne sytuacje nasza rodzina jest idealna!

[VIDEO]http://www.youtube.com/embed/rJ6ADq1yTgc[/VIDEO]

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: ONS

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Pogrubiający nie dla wszystkich. Jaki TUSZ DO RZĘS wybrać? Próżność czy sposób na dorobienie po 50 roku życia? AMATORZY MODY podbijają sieć MASAŻ STÓP. Przyjemność, która może uleczyć całe ciało ŻELAZKO: fakty i mity. Sprawdź, zanim kupisz Co tak naprawdę MYŚLĄ MĘŻCZYŹNI? Mama pomalowała córkę, mając ZAMKNIĘTE OCZY! 5-latek z Polski podbija świat mody! Jak łatwo ZAOSZCZĘDZIĆ na prądzie? Mocne argumenty dziecka. "Nie posprzątam, bo NIE MAM SIŁY" Domowe sposoby na pozbycie się CELLULITU Po śmierci narzeczonej przemierza pieszo świat. Właśnie dotarł do Polski Jak rozmawiać z partnerem o seksie? Róbmy to poza sypialnią