Większy biust w 20 minut. Ryzykowny zabieg POWIĘKSZANIA PIERSI

Efekty uboczne mogą być widoczne nawet do 5 lat po zabiegu.

W ubiegłym roku w ofercie polskich gabinetów chirurgii plastycznej pojawił się nowy zabieg powiększania piersi. Metoda polega na wstrzyknięciu pod skórę żelu na bazie soli fizjologicznej. Efekt utrzymuje się od doby do kilku lat. Według doktora Macieja Rogala, który wykonuje tego typu zabiegi, ryzyko powikłań jest niewielkie, jeśli zachowamy sterylność w czasie zabiegu.

Doktor Joanna Kurmanow, zajmująca się powikłaniami u pacjentek po powiększeniu piersi, nie podchodzi do kwestii tak optymistycznie. Ostrzega, że jest niewiele badań, które stwierdzają bezpieczność pojawiających się na medycznym rynku preparatów powiększających biust. Skutki uboczne mogą wystąpić nawet 5 lat od dokonania zabiegu. Dodaje również, że poliakrylamid (substancja występująca w soli fizjologicznej) - choć wykazuje dużą kompatybilność z ludzkimi tkankami — jest zakazana w zabiegach chirurgii plastycznej; nie można więc uznać jej za bezpieczną.

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Nietypowy toast weselny w wykonaniu RAPUJĄCEJ ŚWIADKOWEJ Robisz ZAKUPY PRZEZ INTERNET? Poznaj swoje nowe prawa Teraz zwrot zakupionego towaru jest łatwiejszy. Wystarczy znać przepisy Napis „bez konserwantów” to tylko chwyt marketingowy. Wybierając sok, patrz na kolor Jest zdrowy i nie tuczy. Cała prawda o MAKARONIE Ta metoda WYPRZE ANTYBIOTYKOTERAPIĘ? Leczy ogromną ilość dolegliwości i chorób Niewiarygodny strzał z łuku stopami. Jej partner ani drgnął Równouprawnienie to mit. Widać to zwłaszcza w PRACY KOBIET Producent „Celebrity Splash” pod wrażeniem JEDNONOGIEGO uczestnika! Jak ocenił innych? Myślała, że URODZI BLIŹNIĘTA. Po porodzie była w szoku Codziennie umiera 130 osób. Częsta choroba, którą CIĘŻKO ZDIAGNOZOWAĆ FISH PEDICURE. Naturalna i bezpieczna metoda pielęgnacji stóp